15192
  • JAST
    #9669
    1 másik csoport 7 fele megy, de én nem sietek, 22kor kezdődik a páré úgyis.
  • cyrus #9668
    komolyrafordítva kb mi is 8 felé tali francoakkal a nyugatinál, szal sztem nem vet meg valami jó nedűt ő sem :D
  • JAST
    #9667
    a szokásos.
    jó buli lehet eccer kipróbálom én is, elmegyek a bejáratig azt go home :D
  • cyrus #9666
    megyünk francoakkal de én csak a bejáratig
  • JAST
    #9665
    nah PVD holnap?
    kijön? kivel jön? miért nem jön? hol tali? és hány órakor?
    alapötlet 7-8 fele tali nyugatinál aztán ivászat és sziget levegőjének rontása.
  • Phat Smoker
    #9664
    scot projectnek 2 nagy száma tetszett régebben:
    a 'U' és a 'The Feeling'
    aztán a későbbi zenéi vhogy már nem jöttek be, de a fönti kettő hatalmas!
    (igaz hogy majdnem egy kaptafára készült mind2 )
  • Phat Smoker
    #9663
    szerintem a space brothers remix a legjobb, az agnelli & nelson féle verzióban teljesen elvan rontva a szám hangulata..több remixet nem hallottam belőle, de nem hinném, hogy bármelyik is tudná überelni a space bros. remixét!

    viszont az a&n féle verzióban is lehet vmi szép és jó amit nem vettem észre, hisz slam jr. is azt a verziót tette föl anno az egyik strictly trance mixlemezére..és ő már tudhat valamit :))
  • Garfield
    #9662
    Nekem az a három (3 perces radio edit(?), Space brothers mix meg az Agnelli & Nelson mix) bőven elég.

    Zenére csak vész esetén használom az eDonkey hálózatot, mert nagyon sok a szemét; de pár trance-es DC hubról sikerült levadászni. Azóta meg már az ultimate megoldást már megtaláltam: úton van Angliából a cucc promo CD-je a fenti 3 változatban.
  • JAST
    #9661
    én Scot Project fan voltam eléggé mivel ugyanúgy raszta hajam volt mint Scotnak. bakeliten csak 2 Scot zene van meg, na de mp3ban... :)
  • cyrus #9660
    hárdháuz dzsenörésön !4324
  • 3Error #9659
    A hardtrance-et, eseleg hardhouse-t mennyire szeretitek? Pl.: Dj Scott project remixek, K.D-Smith and Mark Tall presents passive resistance, Lady Dana (amíg még nem hardcore) meg ilyesmik...
  • 3Error #9658


    egyébként az overnetet ajánlom, Garfield, ott legalább 15 féle remix van Liquid-böl :)
  • Garfield
    #9657
    Azért köszi neked is, hogy megpróbáltad.
  • Garfield
    #9656
    Nem, tavaly év végén és idén hallottam többször is és roppant mód idegesített, hogy még csak azt sem tudtam, eszik-e vagy isszák. De most, végre. (Single már vadászat alatt. Addig is egy kis nosztalgia jön majd, remélhetőleg vele meg vele.)
  • OPM
    #9655
    fel a fejjel, majd legközelebb!
  • 3Error #9654
  • OPM
    #9653
    "Régóta kerestem már"

    egész véletlenül nem 5 éve?
  • Garfield
    #9652
    Azaz, isten vagy.

    Régóta kerestem már, de nem is gondoltam volna, hogy ilyen régi (2000-es) szám.
  • 3Error #9651
    Gangester - Last Night I Was Dreaming ?
  • JAST
    #9650
  • VinylToy #9649
    én is erre gondoltam legelőször.
  • Alien
    #9648
    Liquid - Orlando Dawn esetleg? :)
  • franco
    #9647
    na mivan srácok? senki se megy sziget van Dyk-ra?
    pár hete még nem ez volt az állás :P

    (Jast hazajöhetne már)
  • Garfield
    #9646
    Hatalmas OFF, de a stílus miatt gondolom, itt talán többen tudnának segíteni.

    Keresek egy számot. Stílusra dallamos dance, esetleg eurotrance (Alien? ), férfi vokállal. Az elmúlt hónapokban többször is hallottam, szóval akár idei is lehet.
    A szöveget sosem hallottam, csak az egyik félsort, valami "always sunday morning" vagy valami hasonló.

    Gugliban meg egyéb ilyen helyeken semmi használhatót nem találtam, lehet, hogy az idézett rész nem stimmel?
  • totalfm
    #9645
    Sziasztok!Nem tudja valaki véletlenül hogy a ID&T feat. Baarsclan által mixelt Sensation White 2005 Megamixben 5perc:45ms-től milyen szám megy?Ha valakinek megvan és megnzéné örülnék mert nagyon tetszik ez a rész.Ha valakinek nem lenne meg az ma este meghallgathatja 21h-tól az alábbi címen: http://80.99.170.39:8000/listen.pls Az adás ideje alatt pedig kapcsolatba léphet velem az [email protected] MSN címen! Előre is köszi!
  • 3Error #9644
    valakinek nincs véletlenül meg extendedben a Clint Fabian & DJ K-Ray - Horizon c. száma? (Sterbi hyperoxid trance-én volt rajta, meg ne kövezzetek ! de ez kib. jó és szép trance szám, de sehol sincsen, csak cut)
  • OPM
    #9643
    tune of the week: tiesto - barber's bang bang :DDDDDDDDDDDDD
  • Alien
    #9642
    További ajánlatok hátha érdekel vkit, jórészt újabbak :D

    Lacuna - Celebrate the Summer (Tune Up! remix), (Rocco vs Bass-T remix), (The Real Booty Babes Remix), (Marc Van Darc Vs. Cosmic Gate 2004 Extended Rework Mix), (Off Cast Rmx) ezekben nagyon jó :D van még több remix is ebből de ezek a nagyon jók :D

    Régebben lehet, hogy írtam de nem baj: Klubbingman - Revolution (Original Club Mix), (Cascada vs Tune Up remix), (Mike Nero Club Rmx)

    Bulldozer - Dance (Club mix), (Maxx Da Bass Remix), (Yanou Trance Remix)

    Sidney - Nobody Move (Rocco vs. Bass-T Remix)

    Icarus - Funky Crazy (Original Mix) (Tune Up remix is ott lesz a szeren, már hallottam, csak egyelőre nincs jó minőségben még (úgy tudom legalábbis))

    D-tune - Summertime (Extended Version)

    Clubmaster - Summer Night Beatz (Club Mix)

    Bolenski Beat - You're My Heart,You're My Soul (hmmm eléggé a Dance Nation jut róluk az eszembe)

    Barrcera - Secret of love (Central Seven extended remix), (Alex Megane Extended Mix), (Roland Kenzo Extended Mix)

    plusz természetesen amiket a #9637-ban és a #9641-ben írtam :)

  • Alien
    #9641
    Danielle Paris - I Cant Stand it (Cascada Mix Edit)

    imádom a csaj hangját
  • Dani20
    #9640
  • franco
    #9639
    01:03 Dani20: púúúúú


    de öccázé' nevetek :DD
  • Dani20
    #9638
    én szar viccet még sose mondtam !
  • Alien
    #9637
    East Rockerz - Sound of My Dream (TechnoRocker Remix)
  • franco
    #9636
    szar poénok all-star ma éjjel :D
  • Dani20
    #9635
    DVD!
  • cyrus #9634
    mennyünkmennyünk :d
  • franco
    #9633
    PVD?
  • king13
    #9632
    konkrétan a lemez elejét (tehát nem rothert) tartottam gáznak...ja és rother még aránylag be is jön ami nekem a legrosszabb volt az az Arcadia utáni szám na az tényleg nagoyn nem jön be :)
    amúgy nem értem attól hogy nem tetszik az electro már rögtön kommersz-zene szeretőnek hiszel vagy mi? :D csak azért mert már több hozzászólásodból is valahogy ezt vettem ki
  • involver
    #9631
    annak nincs köze hozzá h te ismered e vagy sem csak az ilyen zenét ami sokkal kevesebben ismernek mint a kommersz zenét valószínűleg kevesebben is szeretik....és én ugyértettem h te az electrot (pontosabban rothert) gáznak tartod pedig egyáltalán nem az és nem lesz az akkor se ha electro soha nem lesz divat....
  • Alien
    #9630
    privi ment :)