15192
  • franco
    #10629
    "karcsi elkurvult a pénzért"

    well, ha meg akarok élni a zenéből és nem csak otthon saját szórakoztatásomra zenélni miközben 2 műszakban szenet lapátolok akkor ez megtörténik...
    nemtok haragudni rá
  • VinylToy #10628
    nem akarok ilyen dolgokat kiteregetni, lényeg hogy mostanában Ő is szereti a pénz hajszolni, és ezért sok mindenre képes.
  • robotnyk
    #10627
    miket? én személyesen ismerem, és kurva rendes gyerek. amég volt a fresh jam, bejártam hozzá a studióba is
  • VinylToy #10626
    Geri Da Pig-ről hallottam érdekes dolgokat, de ez nem a zenével kapcsolatos, hanem mint ember, nem örvend nagy népszerűségnek a szakmában.
  • VinylToy #10625
    Kiváncsi leszek mi lesz még, volt a Black Legend-es korszak, amit a Madhouse el kezdett utánozni, és mindenki olyan remixeket, számokat csinált, most itt van a "Bebasszni" (én már csak így hívom) hangzás, előtte a Klubbheads féle pumpálás mi jöhet még.
  • robotnyk
    #10624
    nekem magyarok közül nincs igazán nagy nevű kedvencem. Geri Da Pig, Dandy, Tom A Hawk. decit
  • VinylToy #10623
    igen én is így vagyok, most mindenki progot játszik, aztán mindeki break-et mert az a menő, nem tudok olyan magyar dj-ről akinek egyedi stílusa lenne, persze a "másikakról" nem beszélek, akik néha lejátszanak egy-két latin-funk house-t, csak mert az kell felvezetésnek, és utána a Spigi féle buta zenék jönnek.
  • robotnyk
    #10622
    nem, de nem jó egy helyben sem toporogni. én sem szeretem azt a mentalitást, ami sznob-klubber körökben volt, hogy csak a prog, aztán csak a tört, fos a prog, aztán dnb az igazi, aztán poke zene... de az a másik véglet
  • VinylToy #10621
    Nem biztos hogy muszáj állandóan újítani, én például nem mindegyik Sharp Boys remixet szerettem, ők a legjobb példa, vagy a Rhythm Masters hogy tök ugyanaz a hangzás, mégis house körökben a dj-k előszeretettel játszották a zenéiket.
  • robotnyk
    #10620
    PvD sem nagy cucc, nem lépett tovább egy szemernyit sem az elmúlt években. az hogy valamit alakít a zenéken, nem nagy cucc, ott van Sasha Involvere
  • VinylToy #10619
    mélyenszántó gondolataim vannak/voltak és senki nincs akivel megosszam :D
  • VinylToy #10618
    le se töltöm, filmet se láttam, dance kategória pedig nálam nemgyerebe. :D
  • VinylToy #10617
    Egyébként én sose követtem a munkássága (inkább houseban utaztam mindig is), de mindenki itt is azzal jön hogy a Magik sorozata még jó volt, csak úgy ahogy a mi drága Karcsink is Ő is "elkurvult" a pénz miatt
  • robotnyk
    #10616
    okádni tudnék tőle
  • VinylToy #10615
    Tiesto kommersz lett, ez van, én akkor ijedtem meg, amikor meghallottam hogy agyba-főbe játszák Monika Kruse - Latin Lovers-ét a rádióban nyáron, hát szerencsére nem lett belőle "tinikedvenc"
  • 3Error #10614
    szvsz a PvD más súlycsoport, mint a tiesto... számomra egy most agyonsztárolt "dj" a tiesto, semmi több... PvD mögött kicsit több van.
  • VinylToy #10613
    thx
  • VinylToy #10612
    Madagascar_5-I_Like_To_Move_It-CDM-2005-DDS

    Csak hogy ne legyek offtopic :D
  • robotnyk
    #10611
    megkapod majd
  • VinylToy #10610
    :C de kár
  • robotnyk
    #10609
    még csak most válogatom :)
  • VinylToy #10608
    ez nekem kellene MOST! :D
  • robotnyk
    #10607
    jast, ilyesmit kerestél?

    VA_-_The_Greatest_House_Acappellas_Volume_One-(HACC01)-Vinyl-2005-SQ

    01 Mr Fingers - Who is Jack 01:48
    02 Danny Tenaglia - Elements 04:28
    03 Ce Ce Rogers - What is House Music 01:48
    04 Aaron Carl - House Music 01:26
    05 Kid Creme - Down & Under 01:45
    06 Delicious Inc - Love Me or Leave Me 01:42
    07 Johhny Dangerous - Moonraker 02:19
    08 Todd Terry - Preacher Speech 02:26
    09 Eddie Amador - House Music 01:16
    10 Roland Clark - Presidents House 03:20
    11 Blaze - Do You Remember House? 02:38
    12 Cevin Fisher - Music Saved My Life 00:20
    13 C & C Productions - True House Music 00:25
    14 Martin Luther King - I Have a Dream 05:11
  • cyrus #10606
    bithu
  • Alien!
    #10605
    honnan?
    kéne
  • cyrus #10604
    [tölti]
  • franco
    #10603
    ha ezt a PoD2-t egy olyan ember hallgatja meg aki szereti a trance hangzást de nincs annyira otthon az előadók világában, összefossan magát etttől a kiadványtól

    és ez a lényeg, hogy maga a lemez jó
  • cSuwwi
    #10602
    ha armin csinálja akkoris tök jó lemez :]
    tescot ma már annyian hallgatják divatból, hogy közhely lett, és leszólni is "illik"
  • Phat Smoker
    #10601
    ez így működik! :/
  • king13
    #10600
    szó sincs erről...csak ha pl Tiesto hozta volna ki ezt a cd-t akkor az lett volna hogy "na tesco gazdaságos...", most hogy ezt pvd csinálja ez egy tök jó lemez...
  • Elusive
    #10599
    ehh, mennyi antipólvándájkfan vanik itten
  • cSuwwi
    #10598
    jujj, enyhe célzás...
  • king13
    #10597
    Volt idő mikor ő volt a no1 ez tény...idén egyébként sem volt rossz, az ISOS4 elég bejövős cd volt, az Allure - The Loves We Lost szintén jó, a Force Of Gravity remixe szintén, augusztusban meg igen jó mixet tolt Amnesian...
    szal "nagy rakás szar"-nak nem nevezném, bár AvB, FC, PvD azért jobbak voltak idén bőven
  • king13
    #10596
    ez lehet, de akárhogyis nézzük az ISOS4 sokkal jobb lemez volt, lehetne számolni hogy azon hány olyan szám volt ami nem rég jelent meg (The Loves We Lost, Ur, Like a Waterfall - és akkor itt az Arcadia ISOS Edit ami ugye nem jelent meg gondolom nem is fog)
    Nem azt mondom hogy nem jó maga az összeállítás, csak azért PvD-től nem azt várnám hogy 2005-ben olyan számot tegyen a lemezre amit már tiesto a nyanyán 2003-ban is játszott...és attól még hogy több magasat tett rá még nem lesz új szám pff.
  • OPM
    #10595
    a neten már kinn :)
  • Alien!
    #10594
    egyébként kinn van má az album!?!?!?!? szept 30-a a megjelenés....
  • Phat Smoker
    #10593
    tiesto egy nagy rakás...
  • Alien!
    #10592
    de még így is sokkal többre tartom mint a túlhypeolt tiestót.....
  • EOX
    #10591
    lál:D
  • VinylToy #10590
    és ott kell kezdeni, hogy minden héten pénteken ugyanazok a trance számokat játsza, egy webrádióban, csak más sorrendben :D