15192
  • Alien!
    #57
    Josh Wink & Lil Louis - How's Your Evening So Far

    Angel Alanis – Cold Phused Soul /Phusion Records

    Shane 54 – Souvenir Of Ultra /Afterglow Records

    Ezek friss szerzemények,és máris a kedvenceim...:)

    Ajánlom Shane 54-et mindenkinek,mivel ő nem más mint Császár Előd! A fent említett szám pedig király!!!!
  • Alien!
    #58
    Figyelj, te piás anyukák megnemértett narkós kölyke,húzz a g*cibe,aztán hírdest máshol az igét..
  • RadeoN
    #60
    Te buziszájú seggnyaló diszkós fassszopó baramarcú geci, te, ne szidd az Anyám!!
    Ismered?
    Nem vagyok narkós!
    Nem szívtam el elétemben egy szál cigit, nem lövöm magam, nem tolom a jointot!
    "Kivételesen" nem buktam semmiből és hármasom se volt soha év végén! Se annál rosszabb!

    Én nem drogozom, ellentétben veletek, akik a nagy "diszkózás" közben elfáradnak és egy kis "segédanayaghoz" fordulnak! Party drogok, LSD, ilyesmi....
    Áhh, nem kell megvetni őket, hisz' csak a "partyzást" (mit tudtok ti arról) segítik elő!

    ÉS MÉGEGYSZER, NE SZIDJ A CSALÁDOMBÓL SENKIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    MEGÉRTETTED, TE FASSZOPÓ KÖCSÖG???

    ÉS IGEN, ITT FOGOM HIRDETNI AZ IGÉT NEM MÁSHOL!
    OTT AHOL HOZZÁM HASONLÓ "PIÁS ANYUKÁK NARKÓS KÖLYKEI" (GONDOLOM A ROCKEREKRE GONDOLTÁL) VANNAK OTT MÁR RÉG TUDJÁK AZT AMIT TI NEM!
    HOGY EZ A "ZENE" EGY NAGY RAKÁS SZAR!

    HALLOTÁL MÁR TE ÉLETEDBEN VALAHA EGY NORMÁLIS SZÁMOT???!!!
    PL. METALLICA, OFFSPRING, KORN???

    UGYE NEM! PEDIG EZEK A ZENÉK IS LÉTEZNEK!!!!
    CSAK ÉPPEN NEM EZEKT NYOMATJA A RÁDIÓ EGÉSZ NAP!

    ÉS NE SZIDD SENKIMET SE!
    KÖCSÖGLÁDA!!!

    Hogy szakadt volna a fejed anyádba mikor megszülettél...



  • Alien!
    #61
    Látod babám,pont ez a külömbség kettőnk között...Sok fajta zenét rühellek,de mégsem írom be a topicjukba,hogy mekkora f*sszopó köcsögök,hogy ezt vagy azt hallgatják....Mert nem érdekel...Az általad felsorolt együtteseket ismerem,hallottam már mindtől számot,sőt van egy-két Metallica szám amit kifejezetten csípek...Az hogy jótanuló vagy a kutyát nem érdekli,nekem anno szakközépben volt egy osztálytársam,neki volt a legjobb feje az osztályban(kedvenc együttes:Akela),na most meg lehet nézni hol tart...Enyhén lezüllött a srác...

    Ja és,hogy felvilágosítsalak,az itt felsorolt zenéket jórészt egy magyar rádió sem adja.....


    Csókollak!...
  • RadeoN
    #62
    kehömm...kicsit árnyaltabban fogalmazva: tényleg nem szertem ezt a fajta zenét, sem azokat akik ezt előállítjak vagy hallgatják, de hát istenem, demokrácia van, mindenki azt csinál amit akar.

    De többet ide FLAMEZNi nem jövök, legfeljebb ha valami értelmes mondanivalóm van.

    Alien, tőled elnézést kell kérnem az obszcén jelzők miatt.
    De ha valki beszól nekem vagy a családom egyik tagjának....azt nagyon nem szeretem.
  • RadeoN
    #64
    nem. MEGBESZÉLTÜK! :-)
  • CSOCSO
    #65
    pár kevin és perry : go large dalocska:
    Sunburst - Eyeball
    Hybrid Feat Chrissie Hynde - Kid 2000
    ayla - ayla part 3
    kevin and perry go large - Mysteryland
    kevin and perry go large - Sparkles
    Lange feat. The Morrighan - Follow Me (Unknown Mix)
    Love Island (Fatboy Slim)
    Southside Spinners - Luvstruck 2000 (dj jean mix)
  • CSOCSO
    #66
    jesszus mi a fasz van itt?
  • CSOCSO
    #67
    emléxel rám én vagyok I LOVE TÜCC TÜCC
  • CSOCSO
    #68
    én meg a metalicát meg az offspringet... mégsem megyek ilyen topicokba mert számomrta full gagyisztikum szar zenék.... és ha bemennék egy olyan helyre és suxolnám a zenét..akokr nem csodálkoznék azon ha anyáznak...
    amugy mi drogozunk..de legalább igényesebben öltözünk fel mint az ilyen deszkás rocker köcsögök.. szakadt ruha stb.. voltál te már igényesebb diszkoban?? pacha, home... minden 10 ember öltönyben van!!! amugy ha itt tartunk én naturalban nyomom!!! 3 szor szívtam vicces cigit és 1 szer dobtam ekit..sosem történt semmi.. nem mintha vártam volna vmit..és sosem akartam drogozni... nekem nem kő..én nélküle is el vagyok reggel 7-8 ig.. 1-2 red bull beficcen és csumm..egy a lényeg hogy király legyen a zene..én pl nem szeretem az ilyen hájperszpészes zenét...szvsz az is szar... képzeld néha éneklős kedvem van..néha bejön a kis sima house meg ilyenek hogy bob marley feldogozott számok vagy eartjh wind and fire... nah mit szolsz ehhez? de a magyar számokat nem szeretem... szal éljen a tücc tücc!!!
  • CSOCSO
    #69
    a király társaság kimaradt a felsorolásból..
  • CSOCSO
    #70
    hehe kábel megérkezett:9 majd töltögetekmint az állat:)))
  • RadeoN
    #71
    Csocsó, látom te is a "jó kis berögzült" a "rockerek, kérem, nagyon igénytelenek!"-elvet vallod - ez **** nagy hülyeség.

    Más:
    deszkás-rockerek csak a legnagyobb tahó paraszt divatarcok.
    Döntse el az illető hogy deszkás zenét hallgat / és ilyen stílusban él és öltözik avagy rockerként "viselkedik" és olyan cuccokat is vesz fel.
    Amúgy bizonyára én nem vagyok rocker, mert zuhanyzok naponta és igényesen öltözködöm...

    MÁS:
    igen voltam már "igényes" diszkóban, körülnéztem; "fogtam a kaalapom" és menetem is. Nem az én világom.

    De Te, te voltál már VALAHA is egy rock/punk/metal/HC/stb. bulin???
    Nme hiszem.

    Na mind1, diszkó zene továbbra is SUX, maradtam kiváló tisztelettel:

    RadeoN
  • RadeoN
    #72
    ja, képzeld: én még 1 sima szál cigit nem szívtam el és nem "dobrtam" egyszer se semmit.
    Hát, ez érdekes, ugye?
  • Mayday
    #73
    Kedves RadeoN,
    Az igazat megvallva, reszemrol is mehet a sunyiba a diszko zene, es diszkoba be nem teszem a labam, igy nem kell azonnal kijonni.
    De underground zenet hallgatok, az elektronikus tanczene jonehany teruletet, es itt inkabb arrol van szo. Itt ne arra gondolj, amit a vivan hallassz, mert annak nincs ehhez a zenehez koze...
    Amugy speciel en az igenyes rockzenet elismerem (de nem szeretem), de a hulye diszkozeneket nem tartom semmire sem.
  • CSOCSO
    #75
    voltam kint pepsi szigeten elég rockert láttam... én nem basztatom öket ha minket nem basztatnak..de ne kezdjenek már pattogni mert sehol nincsenek....
  • CSOCSO
    #76
    hjo akor menjetek át az ITT szidjátok Sterbinszkit és ne itt szarakodjatok pls.. ott úgy szidjátok ezt meg azt ahogy akarjátok!! köszike!! vissza a való életbe: akinek kell vmi jo kis rádio de unja a roxy-t meg a dj radiot az jöjjön ide:
    'groove.com topic! THX!! itt nemcsak kemény zene van hanem kis dance meg disco... de a 90 es évekből de van prog.house is..meg live adás is... valaha a legjobb volt, sajnos ma már csak jo...
  • Mp3Pintyo
    #78
    80.208.43.194 / l:leech p:update port:55555
    62.94.158.162 /com2<5spc>/<8spc>filled & tagged by jos40/
  • Felix13
    #79
    HI!
    Tudtok olyan oldalakat, ahol trance,dance és techno zenéket lehet letölteni?
  • CSOCSO
    #80
    www.tranceaddict.com pl...
  • Felix13
    #81
    Thx
  • CSOCSO
    #82
    nah ma elkezdem kivégezni ezt a topicot.. rékeresek mindenre:))))
  • RadeoN
    #83
    oké, csak gyorsan csináld, hogy minnél elöbb eltünjön innen ez a #&@Ðð$£½÷ topic!

    Köszi
  • Alien!
    #84
    Bazze,te csaknem nyugszol....
  • CSOCSO
    #85
    figyejj szépöcsém keressé magadnak egy rocker topicot.. verd kia tököd..de ne gyere ide.. mi sem megyünk az offspring topicba...
    én is köszi!
  • RadeoN
    #86
    Köszi!
  • CSOCSO
    #87
    nincs mit
  • GregSB
    #88
    "de ne kezdjenek már pattogni mert sehol nincsenek...."

    Na ez vicces :) Én nem vagyok se rocker, se diszkós, de ez az idézet elgondolkodtatott. Melyik rosszabb, egy szakadt, piaszagú rocker, vagy egy csillogó báffállós, suhi inges, enerdzsi gatyás, vaxozott hajú, agyonszolizott köcsög :D

    Szerintem mind2 ugyanolyan rossz
  • CSOCSO
    #89
    ez van..akor most szidjunk téged mert te sehol nem vagy!:)
  • GregSB
    #90
    Jah, én sosem voltam szélsőséges zene téren ezt bevallom, de szerintem ez nem hátrány :)

    De egyébként szerinted Rockon és Diszkó zenén kívül más nem létezik? :)
  • GregSB
    #91
    zeze terén..
  • OPM
    #92
    bazz... azthittem jókis új trance címeket találok itt :(
    Légyszi ne itt dumáljátok ezeket meg...
    Köszönöm!
  • Alien!
    #93
    Egyébként úgy vettem észre,hogy mindíg csak azok pofáznak,akiknek valami miatt nem jött be az élet,vagy kisebbségi érzetük van...Tipikus "haragszomavilágraésmindenkitutálok" stílus...Az ilyennek azt üzenem,hogy menjen haza,zárkozzon be aztán verje ki a c*rkáját a saját dolgaira,ne itt b*ssza az idejét....
  • CSOCSO
    #94
    jóvammá .. címeket kérünk nem anyázást:)
  • Alien!
    #95
    Találtam 2 jót:

    The Space Brothers - Everywhere I Go (Paul Van Dyk rework)

    The Space Brothers - Legacy (Mash Up Matt Mix vinyl)

    Jan Driver - Drive By(Timo Maas mix)
  • GregSB
    #96
    annnnnyááááád

    :))
  • RadeoN
    #97
    uhh...f*szikám, te aztán jó nagy tévedésben vagy mindkét zenei stílust illetően!

    Művelődj kicsit, mielött elmondanád minenkinek, hogy milyen "szélsőséges+szar" zenét hallgatnak!

    ffffffff...CSOCSO, ez az alak itten fikázza mindkettőnk zenéjét!
    Szövetkezzünk ellne, OK?!

    EGYSÉGBEN AZ ERŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • RadeoN
    #98
    egyébként ezt mindeképpen hallanotok kell, trancesek!

    http://www.tar.hu/frameset.phtml?path=/panicrec/slim.html

    mp3 letöltés
    -> 7es szám: hóózreklám! állat!!!!!!!!
  • CSOCSO
    #100
    egyseggben az erőd :)))))
    nah hagyjuk egymas anyjat..enyim is egész nap csuklott!! ide trance és dance számok címeit kérjük,de csak ajobbakat!és nem kérünk afféle zúzós technobol amit csak droggal lehet élvezni.. a rock zebe topicba mert rock zebe számokat kérünk..köszike..nah
  • Garfield
    #101
    Egy számot keresek, melyet mostanában játszanak a rádiók. Ha jól tudom, valami japcsi az előadója és valami olyasmit hajtogat, hogy "andalé" vagy valami hasonló. Valaki ki tudna segíteni egy előadóval és számcímmel?