22
kérdés megadva
  • Crazyn
    #22
    Nekem ugyanilyen procim van, csak 2,31GHz-n. Az alaplapom ASUS P4S333 512Mb PC2700-as DDR-RAM-mal. Stabil. De inkább ASUS P4S5333-mat ajánlanám, mert újabb.
  • teknős
    #21
    Hol lehet Samsung RIMM 4200-as ramokat kapni?
  • Stann
    #20
    Milyen alaplapot ajánlanátok egy 1,6@2,24-es Northwood P4-hez, ami DDR-el megy. Esetleg van valakinek hasonlo konfigja?
  • Atus01
    #16
    ASUS P4S333: http://www.megahardver.hu/article.php?cid=207

    MSI 845 Ultra: http://www.dewdew.sg.hu/article.php?cid=195
  • TheZsenyka
    #14
    "És ha nem lesznek rambusra épülő cuccok szart se fog érni amit veszek most 2 hónap múlva! Most már csak ez a 2 alaplap között válogatok: Asus p4s533 és MSI 645 ultra aru szerintetek melyik a jobb?"

    Ezt hogy érted? Van hozzá alaplap vazzz :)
  • Balko
    #13
    és mondjatok már teszetet pls!
  • Balko
    #12
    hm? Melyiket?
  • Balko
    #10
    új házat is veszek! Nem tudtok valami tesztet hogy melyik jobb?
  • Crazyn
    #9
    Ha régebbi ATX-es tápod van, akkor mondenképen az ASUS-t vegyed, meg egyébként is
  • Balko
    #7
    És ha nem lesznek rambusra épülő cuccok szart se fog érni amit veszek most 2 hónap múlva! Most már csak ez a 2 alaplap között válogatok: Asus p4s533 és MSI 645 ultra aru szerintetek melyik a jobb?
  • TheZsenyka
    #6
    Ne komolytalankodj már... nem lesznek RAMBUS megoldásra épülő cuccok... és? Ettől még baromi jó.
  • Balko
    #5
    Na jah de rambus-t nem támagatja már az intel pár napja jelentette ki és nem nagyon akarom megveszem azt utána szart se ér!
  • TheZsenyka
    #4
    Dobd ki a DDR RAM-ot és vegyél TH7II-t és RAMBUS cuccost... arghhh...
  • Crazyn
    #3
    Hi. Nekem ASUS P4S333 van egy 1,6-os northwood-dal, 512Mb DDR333 memóval. A proci stabilan megy 2368MHz-n egy ATI Radeon 8500-as vidkártyával, ami 250/275@280/310 en megy(hiba nélkül). Én csak ajánlani tudom az SIS chipsetes ASUS-t, mert egyrészt gyorsabb a rendszerbuszaz INTEL-esnél, másrészt normál ATX(nem P4-es) táppal is megy, harmadrészt DDR333, harmadrészt támogatja a 2,53-mas northwoodot is, negyedrészt mert nekem bejött a SIS. Az én gépem WinXP-vel 9700 pontot csinált 3Dmark2001SE alatt.
  • Balko
    #2
    hm milyen sok segíőkész ember van!
  • Balko
    #1
    Hello Mindenkinek!

    Most szeretnék venni egy új p4 northwood 2,0ghz-es procit ddr memóriával! Milyen alaplapot ajánlatok hozzá? Én ezeket néztem ki: Asus P4B266,Asus P4S533,MSI 845 ultra aru és MSI 645 ultra aru.Nos ezekből az elsők intel chipsetesek a másik 2 meg sis chipsetesek! A sis chipset támogatja a DDR333-at viszont ahogy láttam teszteket elég lassú még azzal is az intel chipsethez képest ami csak DDR266-ot támogat! Nos szerintetek mit érdemes venni hozzá?