9
  • JTBM
    #9
    Mi van, ha vakáción meg szeretnéd nézni a képeket? Nem mindig elérhető a PC, szerintem jó dolog az, ha hazafelé pl. a TESCO-ban előhívhatod profi minőségben a képeidet és nem kell vele levelezni és vacakolni. A posta pedig gyűrődhet, én biztosan nem adnám fel a képeimet postán.
  • dewdew
    #8
    Egy olyan embert mondj, akinek digitalis gepe van, de szmaitogepe nincs.
  • Power
    #7
    Lehet, hogy a fényképezőgép elterjedtebb, mint a számítógép, nem?
    pl. sok olyan ember van, akinek van digitális fényképezőgépe, de nincs számítógépe, ő akkor mit csináljon? Menjen el vhová ahol van ott töltse fel után küldje el levélben vagy nyomtassa ki???

    Sokkal egyszerűbb neki a megszokott mód elviszi a fotólaborban és ott megkapja a képeket.
  • dewdew
    #1
    Vajon ez is csak a Memory Stick-et fogja tamogatni? Mert akkor SUXX.

    Egyebkent szerintem ez tok felesleges. Ha papirkepet akarok egy digitalis keprol, akkor e-mailben elkuldom a kepet a kidolgozo boltnak, az meg masnap postazza nekem a kesz kepet. Nem kell kimozdulnom, nem kell csinalnom semmit.

    Ha meg nincs ido varni a kidolgozasra, akkor ami olyan marha surgos, azt kinyomtatom a tintasugaraimmal :)

    Persze lehet, hogy az amerikaiak tenyleg ennyire lokottek. ("azoknak szánja, akik digitális fényképezővel rendelkeznek, de nem akarnak PC-jükkel "bajlódni")