204
Hol lehet ingyen SMS-t küldeni?
  • Xwerson
    #204
    Én ezt találtam:
    proxysms.tk
    mióta a ppk leállt, hát ez van.
    Igaz itt 2 sms-t lehet küldeni naponta és az ékezetes karaktereket sem támogatja, de pár mp alatt elmegy az üzi magyar számra. Ja és ww tehát a világ bármely országába lehet küldeni, habár ezt nem teszteltem. na peace
  • dornee86
    #203
    Ingyen Sms Blog - azonnali sms küldés a honlapról

  • Flamer
    #202
    Schummel Zsolt :C
  • Newyorker
    #201


    Amíg nem működnek a magyar oldalak addig találtam egy másik tökéletesen működő INGYENES SMS küldő oldalt, melyet én is már jó pár hónapja tesztelek és megfelelőnek bizonyult, hogy ide kitegyem, de előtte amit tudni kell róla:
    - GARANCIA rá, hogy évek óta tökéletesen és megbízhatóan működő oldal (barátom már évek óta küld róla SMSeket)
    - regisztrálni kell (KLIKK FELÜL A LINKRE, majd értelemszerűen kitöltés, annyi plusz, hogy a "Promotional code-hoz" nem kell nyúlni)
    - bármilyen szolgáltatóhoz lehet küldeni sms-t
    - napi 2 sms alapban (avatart tegyetek fel és az adatokat töltsétek ki a regelés után akkor kapod meg a napi 2 SMS-t, különben csak napi 1 INGYEN SMS jár)
    - célszerű regelni több számmal
    - absz. ingyenes
    - névjegyzéket tudsz szerkeszteni
    - KIEMELNÉM, hogy az smsek a küldésre klikkelés után azonnal megérkeznek
    - garantáltan TESZTELT a dolog, szval a fent írtak tapasztalatból mennek

    HA ÉRDEKEL ÉS REGELNI SZERETNÉL, AKKOR KLIKK A LENTI LINKRE, hajrááá!

    http://www.talksms.com
  • Newyorker
    #200

    http://www.uzenem.hu

    napi 15 SMS ingyen
  • Newyorker
    #199
    már van :) linkek alul
  • Newyorker
    #198
    Ismét műxik és ajánlok egy másikat :)


    ELSŐ oldal, melyet napi szinten használok, de előtte amit tudni kell róla:

    - először is VÉGRE MŰKÖDŐ OLDAL
    - full magyar
    - regisztrálni kell, mint minden ilyen oldalon, de igencsak egyszerű, kb 30 mp. (nem kell megijedni a telszámod megadása semmilyen hátránnyal nem jár, 1 smst kapsz rá a regeléskor, mert oda küldik az első jelszavad és többet nem zargatnak semmivel, tapasztalat)
    - bármilyen szolgáltatóhoz lehet küldeni sms-t
    - napi 2 sms alapban (plusz naponta ingyen kérhetsz 2 kreditet ami újabb napi 2 sms, így összesen napi 4 sms INGYEN)
    - absz. ingyenes
    - névjegyzéket tudsz szerkeszteni
    - KIEMELNÉM, hogy az smsek a küldésre klikkelés után azonnal megérkeznek
    - garantáltan TESZTELT a dolog, szval a fent írtak tapasztalatból mennek

    Az első oldalra regisztráció linket itt találod (RAR-ban):
    http://users.atw.hu/newyorker/ingyensms1.rar



    MÁSODIK oldal, melyet napi szinten használok, de előtte amit tudni kell róla:

    - itt is először is VÉGRE MŰKÖDŐ OLDAL
    - full magyar
    - regisztrálni kell itt is, mint a fenti oldalon, és itt sincs 30 mp-nél több a regelés (oldal bejön, alul regisztráció, nem kell megijedni a telszámod megadása semmilyen hátránnyal nem jár, 1 smst kapsz rá a regeléskor, mert oda küldik az első jelszavad és többet nem zargatnak semmivel, tapasztalat)
    - bármilyen szolgáltatóhoz lehet küldeni sms-t
    - napi 6 sms alapban (plusz naponta ingyen kérhetsz 2 kreditet ami újabb napi 2 sms, így összesen napi 8 sms INGYEN)
    - absz. ingyenes
    - névjegyzéket tudsz szerkeszteni itt is
    - KIEMELNÉM, hogy az smsek a küldésre klikkelés után azonnal megérkeznek
    - garantáltan TESZTELT ez is, mint a fenti, szval a fent írtak tapasztalatból mennek

    A második oldalra regisztráció linket itt találod (RAR-ban):
    http://users.atw.hu/newyorker/ingyensms2.rar



    EGY KIS SZÁMOLÁS, hogy lássátok mennyire éri meg, ÉRDEMES ELOLVASNI!
    Én elég sok smst írok telefonomról, sőt többet is írnék, ha nem kerülne zsébe :) Szval az első oldalon napi 4 sms van ingyen, a második oldalon napi 8 sms van ingyen, ez összesen napi 12 sms INGYEN! Én 2 telszámommal is beregeltem, szval Ti is beregelhettek akármennyi telszámmal, szval tesó, anyu, apu stb stb, de nekem amúgy is 2 számom van, így mindkettővel beregeltem, ez így akkor már napi 2x12, azaz 24 sms INGYEN! Én előfizus vagyok, így nekem 1 sms kb. bruttó 30 Ft-ra jön ki, napi 24 sms beszorozva 720 Ft., vagyis havonta 22.320 Ft-ot spórolok meg. Nyilván ez a legoptimálisabb eset, mert azért napi 24 sms-t mégha sokat is írok nem küldök el, dehát, ha igen akkor ennyi az annyi!

    Jah és főleg így kényelmes is, hogy telómról ingyen wifikre rácsatizva (valljuk be már rengeteg telefon wifis és előbb utóbb valszeg mind az lesz) minden nap elküldhetem az akár 24 ingyen sms-t (ez olyan mintha a telefonomról bármilyen hálózatra ingyen küldeném az smseket), ha meg marad akkor otthonról elbököm PC-ről! Ráadásul a 24-ből, azaz 4x2-őt naponta vihetsz tovább is, így göngyölheted felfelé és nem vész el, aztán össze lehet gyűjteni így hamar sok-sok ingyen sms-t, és amikor több kell egy nap akkor többet küldök. Szépen beosztom és mostmár olyan szinten vagyok, h egy smst sem küldök a saját szolgáltatómról, így már olyan, h smsdíj nincs a számlámon, azaz absz nem fizetek smsért :)

    Sok sikert és használjátok egészséggel!
  • Flamer
    #197
    hát persze. szerinted ez mind szép és jó. :D teis egy tök jó ember vagy. :D
  • Peetboy
    #196
    Beszéled a hülyeségeidet! Meg itt failozol, amikor egy működő sms küldő oldalról volt szó, csak most nincs regisztráció.
  • Flamer
    #195
    ok akkor nyertem. feka :|
  • Peetboy
    #194
    Fejezd be a hülyeséget!
  • Flamer
    #193
    négervagy?
  • Peetboy
    #192
    Mi van?
  • Flamer
    #191
    igen meg spam.:W
  • Peetboy
    #190
    Szünetel a regisztráció. Mindig lemaradtam a 30 percenkénti regről. Remélem még lesz lehetőség. Vagy lehet betelt, így is több tízezren használják.
  • Newyorker
    #189
    a lényeg, hogy használjátok, mert zsír műxik :)
  • Flamer
    #188
    fail
  • Newyorker
    #187

    Egy oldal, melyet napi szinten használok:

    [/b]>>> KLIKK <<<

    Amit tudni kell róla:
    - regisztrálni kell, ami igencsak egyszerű, kb 30 mp. (oldal bejön, fent regisztráció fül, alul leszámol 10 mp-t és regelés, nem kell megijedni a telszámod megadása semmilyen hátránnyal nem jár, 1 smst kapsz rá a regeléskor, mert oda küldik az első jelszavad és többet nem zargatnak semmivel, tapasztalat)
    - bármilyen szolgáltatóhoz lehet küldeni sms-t
    - napi 3 sms alapban (plusz naponta ingyen kérhetsz 2 kreditet ami újabb napi 2 sms, így összesen napi 5 sms INGYEN)
    - absz. ingyenes
    - névjegyzéket tudsz szerkeszteni
    - az smsek a küldésre klikkelés után azonnal megérkeznek
    - reklámmentes
    - [b]garantáltan TESZTELT, szval a fent írtak tapasztalatból!
  • Newyorker
    #186

    Egy oldal, melyet napi szinten használok:

    [L:http://ppk.hu/6183]>>> KLIKK <<<[/L]

    Amit tudni kell róla:
    - regisztrálni kell, ami igencsak egyszerű, kb 30 mp. (oldal bejön, fent regisztráció fül, alul leszámol 10 mp-t és regelés, nem kell megijedni a telszámod megadása semmilyen hátránnyal nem jár, 1 smst kapsz rá a regeléskor, mert oda küldik az első jelszavad és többet nem zargatnak semmivel, tapasztalat)
    - bármilyen szolgáltatóhoz lehet küldeni sms-t
    - napi 3 sms alapban (plusz naponta ingyen kérhetsz 2 kreditet ami újabb napi 2 sms, így összesen napi 5 sms INGYEN)
    - absz. ingyenes
    - névjegyzéket tudsz szerkeszteni
    - az smsek a küldésre klikkelés után azonnal megérkeznek
    - reklámmentes
    - garantáltan TESZTELT, szval a fent írtak tapasztalatból!
  • Flamer
    #185
    vicceltbiztos.
  • Peetboy
    #184
    Nem tom, de úgy néz ki mint aki sms-t akart küldeni nem? Vagy privi helyett írta ide? XD
  • Flamer
    #183
    dehol a telefonszám.
  • Peetboy
    #182
    Ez most mi a fasz volt? A kiscsaj azt hiszi itt lehet sms-t küldeni?
    MÚÚÚHÁHÁHÁ!
  • lakatosviki
    #181
    am most olyan voltál mint máskoR!!!már hiányzol puszi nagyon.nagyon szeretlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Flamer
    #180
    "A Wadja.com-ról már nem lehet SMS-t küldeni?
    Azt írja E-mailt lehet."

    hát épp ez al ol bazmeg. aztirja emailt lehet.. és kinem fossa le.?!
  • Peetboy
    #179
    E-mailt mindenhol ingyen lehet küldeni.
  • Flamer
    #178
    de remélem ingyé.
  • Peetboy
    #177
    A Wadja.com-ról már nem lehet SMS-t küldeni?
    Azt írja E-mailt lehet.
  • szysz44
    #176
  • erszyke
    #175
    szija
  • payron
    #174
    Válasz:T0mEK077
    A barátikör ingyen sms küldés megszünt! Már réges rég, de van egy csomó valóban működő ingyen sms küldő oldal!
    Ezeket itt vannak felsorolva, és részletesen leírva hogyan tudsz magyarországra küldeni velük sms-t!
    Ingyen sms küldés, regisztráció nélkül, magyarországra is. Működő ingyen sms küldök itt!
  • lacyg
    #173
    Ez biztosan működik: ingyenes sms küldés
  • T0mEK077
    #172
    valaki tudd ojan oldalt ahonét lehet mo.on írni ingyen sms-t? mert már a tököm kivan a Barátikörrel, aká hányszor reg-ezek anyiszor nem küldhetek sms-t!
  • hpnx9020
    #171
    Mert a voip megszakad fél perc után?
    Kocsog
  • arvafiu
    #170
    arvafiu
  • bobe1991
    #169
    vzbépö79ép9d
  • Flamer
    #168
    háteztkiolvassael?:o
  • rosta1994
    #167
    Ittvan a legjobb pénzkeresési módszer!NAGYON SOKAT LEHET VELE KERESNI!!!!!
    Rövid leírás:könnyen kereshetsz pénzt ezzel!Ha te naponta dolgozol 1 órát akkor nagyon sokat kereshetsz!Te napinta 1 órát chatelsz és továbadod!
    Te továbadod 1hét alatt 100embernek akik szintén továbadják további 10 embernek akkor te NAPONTA keresel 2000ft INGYEN!
    100X10=1000X2ft=2000ft vagyis egy hónapban 62ezer ft lesz a jövedelmed!!!
    Én már havi 200ezer ft-t keresek ezzel a mobilossal!(mellékjövedelem)

    Hosszú leírás:
    Pénzt kereshetsz a mobiloddal! Annyit kell tenned, hogy elolvasod reklámcélú SMS üzeneteinket, és ezért fizetünk Neked. Csak regisztráltatnod kell magadat!

    Szeretnéd tudni, mennyi pénzt kapsz?

    Minden fogadott és elolvasott üzenet után 5 Forintot kapsz, amit jóváírunk Mobilpont számládon, ezt weblapunk egyenleg oldalán kisérheted figyelemmel. Több pontot gyűjthetsz, ha a Mobilpont szolgáltatást ajánlod barátaidnak, ismerőseidnek, mert az ő általuk fogadott SMS-ek után pontokat írunk jóvá Neked.

    Ahhoz, hogy ezt a kereseti lehetőséget kihasználd, csupán az a teendő, hogy regisztrálod magad, és a fogadott reklám SMS-ek után a Mobilpont pénzt ír jóvá, melyet vagy bankszámládra utalunk, vagy postai utalványon kapod meg. Az átutalás havonta történik, ha eléri a 6000 Ft-ot. Amennyiben nem éri el, az összeget átvisszük a következő hónapra.

    Példa:

    Regisztrálod magad a Mobilponthoz és 5 barátodnak is ajánlod a szolgáltatást és ők is regisztrálnak. Ők tovább népszerűsítik a Mobilpontot személyenként három ismerősüknek.

    E példa szerint egy SMS fogadásánál a következőképpen írjuk jóvá pontjaidat:

    Az általad olvasott SMS után 5 Forintot kapsz.
    A barátaid által fogadott SMS-ek után még kapsz 5*3 Forintot.
    Az ismerősök által fogadott SMS-ek után kapsz 15*2.

    Összesen egy kampány után 50 Forintot írunk jóvá Neked.

    Egy kis számolás:
    ha csak 10 embernek ajánlod, és ők is további 10-10 embernek adják tovább, akkor havi: 10x20x(5Ft+10x3Ft+10x10x2Ft)= 51700 Ft üti a markodat.

    Ne feledd, ha sok ismerősödnek mutatod be a Mobilpontot, a pénzed hatványozottan nőni fog!

    Nem küld sok sms-t, túl sok pénzt sem jelent, de ha tagokat gyűjtesz, jóval többet kapsz, mintha csak magad lennél. Tudod... sok kicsi sokra megy!

    Hogyan regisztrálhatok?

    Erre a linkre kattintva kitöltheted a regisztrációs lapot:

    http://www.mobilpont.hu/be4.html

    FONTOS!

    A regisztrációnál Ajánlónak ezt a számot írd:

    06 20 443 1683


    Sok sikert!
  • blackgamer
    #166
    "Mostantól NAPI 30 SMS-t küldhettek ingyenesen (tehát havi kb. 900 db-ot) bárkinek a baratikor.com rendszeréb"ol!"

    http://www.baratikor.com
  • puftai
    #165
    www.unilevel.info

    Nézzétek meg az oldalt!itt le van írva hogyan lehet ingyen sms-t küldeni...