287
Fight Club only exists between the hours of when fight club starts and when it ends..
  • Panzerfaust
    #287
    Eléggé. Van benne pár dolog ami tök más mint a film. Amúgy én a nagy alexandriában vettem, a nyugatinál. Le volt akciózva 600 forintra. Jeah!
  • Tyler1
    #286
    Könyv és film között mekkora a szakadék? a film messze a legnagyobb favoritom, könyvet meg már hajtom egy ideje, de még sehol nem láttam. szóval film után mennyire lesz más a könyv?
  • cSuwwi
    #285
    Hát elég lassan csinálják ^^
  • Rudegirl
    #284
    kurvára nem
  • Kazuma92
    #283
    nemtom valamennyire idetatozik de:
    eladó Fight Club PS2 játék,jó állapotban, elég olcsón, ha valakinek kell akkor írjon
    [email protected]
  • knightbali
    #282
    Az egyik kedvenc filmem.
  • Breathe
    #281
    Fú ,annyira király ez a film.Imááádoom...:) Micsoda?Létezik könyvben is?Nem mondjátok...?!?
  • zaultschy
    #280
    Ha megnézitek a film végén a stáblist elején a narrátor cimmel illetik Edwardot
  • Dougie
    #279
    "A főszereplőt miért nevezik egyes leírások Jacknak?"
    azok a leírások rosszak, ugyanis nem Jack a neve, mivel a neve nem derül ki
    bár lehet akár Jack is, vagy Cornelius, vagy Rupert, vagy Travis vagy bármi más...
  • Garga Pitic #278
    Nem. Sose szólítják néven, max a terápiás csoportokban megadott álneveken. Sztem az Apu/Anyu testrészeiről szóló kis novellák lehetnek a félreértés okai. Az angolban Jack és Jill szerepel, a sok Apu vagyis Jack ökölbe szorult keze, mardosó féltékenysége stb lehet az ok.
  • Seth
    #277
    Nem a főnöke szólította így az egyik jelenetben?? (régen láttam már)
  • Garga Pitic #276
    "Ennek a Marla Singer nevű pofátlan tyúknak nem volt hererákja. Hazudott nekünk."
    :)

    A főszereplőt miért nevezik egyes leírások Jacknak? Irodalomtanárom ilyenkor szokta kérdezni, "Pitic, olvasta a művet?". Az Edward Norton játszotta karakter minden rendes helyen Narrator-ként szerepel, az "igazi" neve se filmben, se a könyvben nem derül ki.
  • osho
    #275
  • Ryleh
    #274
    körülnézek és egy csomó uj arcot látok!!!!ezexerint nem tartottátok be a 2.szabályt sem.............:)))
  • hmajki
    #273
    Ilyen internetes oldalakon mind néztem már, de sehol sincs... max előjegyezni lehet...
  • Zúzmara
    #272
    Itt keress rá esetleg.. vagy valami hasonló helyen.
  • hmajki
    #271
    HI all! Nemtudna valaki sgíteni? a könyvet szeetném valahonnan megszerezni (akár használtan is, ha jó állapotban van)! aki akárhogyan tud segíteni dobjon eg mélt pls! címem: [email protected]

    Májki
  • quack
    #270
    jaj ez tényleg az egyik legjobb (ha nem a legjobb) film amit valaha láttam, rohadt jó. Kurvajó poénok vannak benne, de nem eszetlen miszterbín, hanem igen fajsúlyos mondanivaloja van. Edward Norton kurvajol jáccik benne, Bredpittel sincs semmi bajom. És (szerintem) a szinkron is teljesen korrekt, pedig en eléggé utalom a szinkronos filmeket.
    a farok a végén tényleg benne van, nekem elsőre feltűnt, de azért visszaneztem h nem csak kaprazott-e a szemem :D
  • osho
    #269
    kedvenc filmem
  • Zúzmara
    #268
    Benne van, de én egy év után fedeztem fel kb.. (fedeztem, de nagyképű.. mutatták:D:D)
  • Iori
    #267
    igaz, az IMDBn a trivia részlegben benne van
  • Sil3nt
    #266
    állítólag a film utolsó képkockáai között fellelhető egy pillanatra egy férfi nemiszerv! Ez igaz, mert nem emléxek rá, vagy csak a haverom haluzta be magának.?
  • Voltan
    #265
    Hát, szerintem korrekt, hogy 18+-as. Nem a brutalitás , hanem a mondanivalója miatt. Ez az anarchista, önpusztító nihilista folozófia nem biztos, hogy a zsenge ifjúságnak való. Olvasta valaki a regényt amúgy? Kegyetlen jó az is. Palahniuk egy zseniális író.
  • Ben C
    #264
    isten.
  • Adam5
    #263
    Most lett vége. Tetszett tetszett :)
  • winnie
    #262
    jó nagy hülyeség lett volna egy rétegfilmet berakni 8-ra. az meg pláne hülyeség, hogy 18+-os a film.
  • Zúzmara
    #261
    Dejódejódejó:)))
  • Panzerfaust
    #260
    Szombaton 10kor adják a viasaton
  • LittleL
    #259
    - Két hét után már nem is hiányzott a tévé........
  • LittleL
    #258
    jó ez a film
  • Zúzmara
    #257
    Jól emlékeztem:PPP :DDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #256
    ez egy isten film no para
  • aeris
    #255
    pedig adtak már (sztem) durvább filmeket is korábban..
    másrészt ennyi erővel tehették volna szombatra
    namindegy:c
  • cSuwwi
    #254
    18+ miatt van olyan későn, de 23 óra előtt nem is lehetne
  • aeris
    #253
    Lesz ma a tv2-n 0.25-kor.
    Igazán tehették volna 8ra is pl...
  • Zúzmara
    #252
    Akkor megnyugodtam:D Már csak az izgat, h jól emlékeztem-e. Mer én is agylatam azon h első nézés után bizti nem tűnt fel, h vmit szövegileg elírtak a kettősség miatt.. de aztán meg úgy felvidultama kedvenc részleteimen, h elfelejtettem figyelni:D
  • cSuwwi
    #251
    belefér :]
  • Zúzmara
    #250
    Egy éves hsz-okra reagálok omg
  • Zúzmara
    #249
    De nem ugyanakkor járnak le a klubba, és ekkor derül ki, h nem csak akkor van, mikor a szervező lejár... (ha jól emlékszem).
  • Bandew
    #248
    Ja, mert az nem csak egy képkockára van bevágva, de a Pittesek igen.