110
Ez nem lehet igaz...
  • gery36
    #110
    Nem tudtok hozzá szinkront??
  • G. Joe
    #109
    Kicsit elkéstél, nem tudom hol lehet még fent. Prbálkozz warez oldalakkal, ftp-ken már régi cuccnak számit!
  • Gladiator
    #108
    Nem tudjátok honnét lehet letölteni a GYU. első részét, már nagyon régóta keresem. lehetőleg jó minőségű legyen, és angol, magyar felirattal.
  • G. Joe
    #107
    Az az én kici drágaszágom, nem a tiéd cunnya hobbit, gonosz hobbit! Nem adom senkinek az én kici drágaszágom! :P
  • The Hedgehog
    #106
    Sziasztiok nem láttátok véletlenül a drágaszágom?

    Úgy ám! Az enyém....a Gazdám adta nekem...gollam drágaszága.
  • Sephi
    #105
    Ehh:))

    Mondjuk az is tuti hogy el nem olvasom a Harry Pottert:) Az nekem kerem tulagosan ish mese! Ne tegyuk man egy kalap ala a GYU-val mert nem oda valo.
  • Rip
    #104
    HahA! :DD
  • experience
    #103
    fenébe :)
  • TneX
    #102
    hehe:)))
  • experience
    #101
    100 :)
  • TneX
    #100
    100
  • experience
    #99
    99
  • experience
    #98
    98
  • experience
    #97
    97
  • experience
    #96
    96
  • experience
    #95
    95
  • G. Joe
    #94
    Mikor lopja már ki valkaki a filmstudiobol a kopiákat???????????
    Nem birom kivárni!
    És akkor még a 3. rész!!!!
  • Rip
    #93
    Hja, azt hiszik, minden róluk szól...
  • Sith
    #91
    Godzzo nagyonbremélem hogy ez csak vicc volt
  • Godzzo
    #90
    Ez jatek lesz? :) Vagy csak jatekosok fogjak megnezni? :))
  • AMD rula
    #89
    Karácsony vagy jövőre...

    Harry rulez :D
  • Sith
    #88
    Mivel a mai világban ténylegelég kevés ember olvas.. erre az elretetntésre nem tudok mit mondani de az ismeretségi ktömben sokan még ujságotse nem hogy könyvet.. lehet hogy csak nekem vanak ilyne tapazstalatiam de nálam kb 10 ből egy az arány
  • Hangianix
    #86
    Csakhogy egy ilyen konyvvel csak elrettentenek az embereket az olvasastol. A mi osztalyunkban Dosztojevszkij: Bûn és bûnhõdése boritott ki sok embert (ok alapbol se olvastak sokat). Akkor meg nincs ertelme. Gondolj bele, ha egy ember egy 200 oldalas konyvet is csak 1 het alatt olvas ki, ez mennyi lenne neki.

    Mellesleg a topic nem az altalanosba valo inkabb?
  • Efreet
    #85
    itt nem a fantasy-kérdésről van szó. a GYU mára a világirodalom egyik meghatározó alapműve lett... ez tiszta olyan, mintha balhézna valaki, hogy ő nem szereti Shakespeare-t (ne kössetek bele a névbe, nem hasonlítom hozzá JRRT-t, csak valaki kötelezőt akartam írni), ezért nem olvassa suliban. az általános műveltség részévé vált, igenis elfogadható, hogy kötelező olvasmány - ahogy Finnországban, Izlandon, Dániában, Hollandiában, Svájcban és Olaszországban is... meg még biztos rengeteg helyen.

    (nekünk a HésB kötelező volt... meg a Karamazov meg a AnnaKarenina is... egyik se 20 oldal... ráadásul én nem szeretem a háborús-történelmi könyveket... ezvan.)
  • Hangianix
    #84
    Meg miert kellene raeroltetni olyan valakire, aki nem szereti a fantasyt. Ez olyan, mintha az Elfujta a szelet is mindenkinek el kellene olvasnia. Es egy Haboru es beke hosszusagu konyvet mekkora hataridovel osztanal ki az iskolaban, amikor meg a sokkal rovidebb konyvek nagyreszet se olvassak el.
  • Efreet
    #83
    december 19... vagy valami ilyesmi. (mármint ámerikában, nálunk majdkiderül)
  • Rip
    #79
    Nem tudom, de én is mindig nehezem kezdtem el a kötelező olvasmányokat, de aztán a legtöbbször mégis megtetszett, és elégedetten tettem le.
  • netrunner
    #78
    szvsz nem biztos, hogy jó ötlet volna.
    Nekem a kötelező olvasmányok sosem "ízlettek" legfőképp a kötelező jellegük miatt. Ha kötelezővé tennék, sokan megutálhatnák.
  • magus
    #77
    nekem az volt!
  • Martin576
    #75
    100% igaz!
  • netrunner
    #74
    Azt hiszem Bombadilt én sem siratom. A film úgy jó ahogy van. És az hogy kihagytak néhány jelenetet az meg már végképp nem számít. A mondanivalójából és az értékéből szvsz semmit nem vesztett. Nekem ugyan úgy tetszett a film mint a könyv.
    Szerintem hülyeséget akar az aki minden egyes különbséget számon akar kérni a filmen. Már így is olvastam olyan kritikákat miszerint a film túlságosan csak a rajongóknak szól...
  • Efreet
    #73
    Cheap: ment válasz!
  • GAMECUBE
    #72
    CHEAPBOY:

    ment mail Efreet... checkold.
  • Efreet
    #71
    de Bombadil kellett volna... valaki aki felette áll a Gyűrű hatalmának... tökjól összekavarta volna a nézőket :o)
  • Sephi
    #70
    Hat mondjuk igy utolag szerintem kicsit idetlen lett volna Bombadil a filmben...
  • Efreet
    #69
    de miért teaser a neve??? full trailer.
  • Martin576
    #68
    Na, végre van új TTT trailer!

    Innen!
  • Sith
    #67
    a könyv áltlaában jkobb mint a film... amugy valahol érthető hogy csomo mindent kihagytak.. szerintem csak az első könyből lehetett volna csinálni egy trilogiát ha mindent beletesznek... és azért 9 rész már kicsit bajos
  • Sephi
    #65
    Tudtam hogy igaz!!!! En tudtam!!!

    http://crazy.codetroop.com/randimg/?onering.jpg
  • Sephi
    #64
    Vegulis a Forma1 2002 tenyleg nagy szar igy temad kivul :)))