America\'s Army

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Gfreiter
#18803
Gyerekek, tényleg kijött a 2.0???????

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

#18802
Köszi
Most már látom csak vak vagyok 😊
Nyers
#18801
Mikor lesz fönn teljesen?

My Life for Freedom!

patacsi HUN
#18800
én még nem tkoztam vele 😞

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

patacsi HUN
#18799
most megy fel... ha megnézed egyre több...

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

#18798
Hali

Csak azt szeretném kérdezni, hogy tényleg van AAO2? És honnan lehet letölteni, ha van ?
😊
Elõre is köszi
Nyers
#18797
Ez 3,67 MB! Mi ez?

My Life for Freedom!

patacsi HUN
#18796
kicsit lassan megy fel... 😞

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

patacsi HUN
#18795
na akkor ezt nézzétek
lehet ámuldozni de csak diszkréten

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

[negativ] Cirek
#18794
Tök jó! két percet lehet játszani majd a PB kidob! HOOAH!

http://www.xsu.hu honor: 87 rank: General ^^ BE paladin / death knight, UD warlock / mage / rogue - n power - BS

zotyesz
#18793
Én marha, megnéztem. Viszont idéznék az oldalról:

"Ten hut! Get games, patches and upgrades here—FREE. Check back often, as new downloads are always being added to America’s Army. At ease"

Daniel_F
#18792
Mit nem? AA-2.0

Nem jut eszembe semmi frappáns szöveg:)

[HUN]Crassus
#18791
tehát NEM. ok

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[negativ] Cirek
#18790

http://www.xsu.hu honor: 87 rank: General ^^ BE paladin / death knight, UD warlock / mage / rogue - n power - BS

[negativ] Cirek
#18789
jaja...

http://www.xsu.hu honor: 87 rank: General ^^ BE paladin / death knight, UD warlock / mage / rogue - n power - BS

[HUN]Crassus
#18788
2.0-a????

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[negativ] Cirek
#18787
na akkor csinálom a szervert!

😄

http://www.xsu.hu honor: 87 rank: General ^^ BE paladin / death knight, UD warlock / mage / rogue - n power - BS

patacsi HUN
#18786
kezdem feltölteni tárhelyre.
adok linket rögvest...

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

zotyesz
#18785
Ha esetleg nem jelentkeznék, akkor mást dobtak le.

zotyesz
#18784
Valami marha nagy repülõgép zúg itt felettünk. Kimegyek és jelzek, hogy ide kell ledobni a 2.0 CD-jét. 😊

patacsi HUN
#18783
ideje már . bár én az 1.9 mellé nyomtam fel számítva arra, hogy 2.0 szerver még nincs szokás szerint...

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

zotyesz
#18782
Ha itthon töltöm akkor le is jön mire megjelenik a 2.1 😊

zotyesz
#18781
Ha nálam is 300-as, akkor tényleg történt valami 😊

patacsi HUN
#18780
nekem hamar lejött 3óra 20perc de te reggelig töltöd majd 😞

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

[negativ] Cirek
#18779
jó jel, hogy vmit töltenek fel az offical szerverekre, mert mindegyik 300+ pinges...

http://www.xsu.hu honor: 87 rank: General ^^ BE paladin / death knight, UD warlock / mage / rogue - n power - BS

patacsi HUN
#18778
azzal nekem szerencsém volt mert pont jó irányból közelítettem meg. az a rész még könnyû, de a mûtõknél a kórházban na az mészárlás, 23.-ra sikerült. méghogy 1 óra a kpl. SF kiképzés LOL 😞(

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Mighty
#18777
Az közvetlenül a paszulyos gáztámadás után van? Mert már elõre örülök. Eddig még csak a a csapattárs zokniját kellet becserkésznem, ami igen jól sikerült

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

zotyesz
#18776
Poénkodjatok csak! Én pedig a sávszélességemet maximálisan kihasználva töltöm lefelé a teljes 2.0-ás klienst. (Peccs 2 napon belül várható) 😊

[negativ] Cirek
#18775
engem az izzasztott meg amikor késsel kellett lenyomni egy kiképzõtisztet... 😄

http://www.xsu.hu honor: 87 rank: General ^^ BE paladin / death knight, UD warlock / mage / rogue - n power - BS

patacsi HUN
#18774
figyu segítsetek a sikátor elején tartok a túszok alatt de mindíg itt RPG-znek le. sohasem lesz belõlem így SF-es...
ez télleg rohadt nehéz...

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

#18773
köszi, most már menni fog😊
#18772
én meg vécére... azt nem tudom mennyire jó nekem...
oké stop off
patacsi HUN
#18771
...

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Gfreiter
#18770
Na megyek buliba! De jó nekem...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#18769
Hát...höööööö... még ennyit se tudsz?? 😄

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

#18768
eddig oké, de mit csináljak azután?...
Gfreiter
#18767
Hát elõször is...izé...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

#18766
valaki leírná az SF kiképzés megoldásait?
patacsi HUN
#18765
eljött az Y2.0K 😊

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

patacsi HUN
#18764
üresek a szerverek...

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Nyers
#18763
Time out ... nálatok is vagy csak személyes probléma?

My Life for Freedom!

zotyesz
#18762
Nálam is.

Gfreiter
#18761
Ja, Strike Force-oztál 😉

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#18760
Most mindenki azt hiszi, hogy olyan hülye vagyok, mint amilyennek néha mutatom magam??

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Slow
#18759
én ma is SF-eztem...😉 de télleg ám 😉

[negativ] Cirek
#18758

http://www.xsu.hu honor: 87 rank: General ^^ BE paladin / death knight, UD warlock / mage / rogue - n power - BS

[negativ] Cirek
#18757
auth down, legalábbis nálam... 😊

http://www.xsu.hu honor: 87 rank: General ^^ BE paladin / death knight, UD warlock / mage / rogue - n power - BS

#18756
CHECK IT!!!
#18755
de nem szidom öket.. hiszen KIJÖTT A 2.0!!!!!!!
#18754
nekem már a 2. új accountom is megszünt.. ügyes munkát végeznek..
ott még nem hallottak backup meg restore.. meg ilyesmikrõl...