America\'s Army
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

,de az jobb volna ha a kérdések volnának lefordítva Magyarra, szerintem így igazságos. De ha belegondolok, hogy jobban jártam volna, ha a Medic-et sem csinálom meg.... Nekem csak bajom volt belõle legtöbször... Szerintem a Pipeline SF, kira lesz nekünk, a képeket nézve mást nem fog látni belõlünk az ellen, csak a fogsorok villogását....(az Etióp különleges haderõktõl rettegnek majd a külföldiek...

)
Nem értem, miért akar mindenki csalni vagy segédkezni a csalásban, amikor a teszt egyszerû, csak egy kis memória kell.
Nem jut eszembe semmi frappáns szöveg:)
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.
Most szedtem le a cuccost,az elhangzottakból gondolom,hogy
van valami teszt.
Leírnád a megoldásokat? (persze ha valaki más segít akkor se haragszok meg :p )
Elõre is thx
Velük játszottál \"gyerekkorodban\"(20-50)??? Ha szembetalálod magad velük : felesd el,úgyis lecsítereznek...
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
ZH-ra is mindig így mentem be, és el is csesztem rendesen... Jó8 Barátaim, új korszak nyílott elõttünk. Most aztán ne legyen pangás a fórumon, mert különben jövök offolni!!\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
SG átírta a szülinapom, nem Februáiri hanem Szeptemberi vagyok.
legyen egy kis kihivas
\"Don\'t bother to run you\'ll only die tired\"De Oppresso Liber
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
SG átírta a szülinapom, nem Februáiri hanem Szeptemberi vagyok.




\"Don\'t bother to run you\'ll only die tired\"De Oppresso Liber
meg egy ora van hatra......megvarjam???...
.....vagy talan lefekudjek??
.....
.....esetleg....bamuljam a screensaveremet???
....csocsozzak???....
NEM BIROM TOVABB!!!!!!!.....
meg 58 perc...........


\"Don\'t bother to run you\'ll only die tired\"De Oppresso Liber
Már észrevettem....
Velük játszottál \"gyerekkorodban\"(20-50)??? Ha szembetalálod magad velük : felesd el,úgyis lecsítereznek...
Pls help!
Honnan töltsem?
Velük játszottál \"gyerekkorodban\"(20-50)??? Ha szembetalálod magad velük : felesd el,úgyis lecsítereznek...
Az osztályteremben figyelmesen nézzétek meg a képeket a falon, mert nélkülük nincs esély a tesztre.
Mostmá megyek aludni😊
Nem jut eszembe semmi frappáns szöveg:)

\"Don\'t bother to run you\'ll only die tired\"De Oppresso Liber
\"Don\'t bother to run you\'ll only die tired\"De Oppresso Liber
Kéééééééész!!! Ebben a pillanatban töltött le 1:38:59 alatt!\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
Egyebkent vegyetek eszre, hogy milyen sotet van....ez meg nem gond, de nem latok nightvision google-t. Na ez kemeny palya lesz az hot ziher 😊
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
szkópos m16-os? hmmmm...
a pisztolyban csak 4 töltény lesz?
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
SG átírta a szülinapom, nem Februáiri hanem Szeptemberi vagyok.

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
SG átírta a szülinapom, nem Februáiri hanem Szeptemberi vagyok.
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
SG átírta a szülinapom, nem Februáiri hanem Szeptemberi vagyok.

