America\'s Army
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
Én az elsõ oldal elolvasása után egy Samsung-ot vennék.
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
votekick playername/#playernumber # (1-5)
1. Player is idle
2. Player is intentionally violating ROE
3. Player has used foul or abusive language
4. Player is spamming chat
5. Player is camping
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
List all of them here here is what I have...
Mpcheat changeclass b = shotgun
Setindex 0-4 to change m4m
mpcheat paramsammo 1 (végtelen lõszer) 0 (elfogy a lõszer)
mpcheat changeclass rpg
mpcheat changeclass spr = sf sniper
mpcheat changeclass v = vintorez
mpcheat changeclass m9 = pistol (sajnos makarovot nem lehet 😞)
mpcheat changeclass at4 = AT 4 rocket
mpcheat changeclass sf = sf m4
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
nekem csak 9 válasz egyezik a tieddel, és nekem 80% lett
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
Hospital szinte mindenkinek lagzik, over 50 honor (by Panda) felett is ezt modogatják folyamatosan
Hmmm, de korán van....
1. Csak nekem lagzik a Hospital (a többi is, de kevésbé) úgy, mint egy állat? Még lépni se tok szinte.
2. Hmmm..ezt elfelejtettem...
3. Csak én vagyok az a szerencsés, akit nem engednek be a nemhivatalos szerverek? Semmi bajom a hivatalosokkal, csak rohadtul lagzanak, gondoltam Daniel_F tanácsára megnézek egy unoffiziell szervert. Hát nem jött össze.
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

detto...szintén xp+za pro 
\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein


... ezt már az angolok se magyarázzák meg...\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
A hospitallal 2-3 alkalommal próbálkoztam, kb 5-10 mp-ig maradtam életben, mert olyan lagos volt, mint az állat... nem, még anál is lagosabb volt. Szóval volt, hogy meg sem tudtam mozdulni, már csak a szétfröccsenõ vért láttam az arcomban... Tudsz egy jó szervert, ahol nem annyira lagos? Qtyuli, egyébként milyen géped van?\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
Te voltál már a hospital-on? Nagyon húzós, három körbõl háromszor megmurdeltam😊 Alig lehet megkülömböztetni a sajátot az ellentõl.... Az egyyik gyerek RPG-vel szétdurrantotta a saját emberét😊)) Heh, tiszta háborús film...😊)) Csak kár, hogy 400-as pigem volt, meg a többieknek is... Remélem jobb is lesz.
Nekem van az alap xp tûzfalam+zonealarm maxra állítva, és akkor is megy az armi normálisan. (persze elején megkérdezte, hogy engedjem-e neki a netet.)
Nem jut eszembe semmi frappáns szöveg:)
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"
AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.