America\'s Army

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Mighty
#20288
Pl: MediaMarkt-ban, ElectroWorld-ben sok monitort meg lehet bámulni.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Mighty
#20287
Járd a boltokat, ahol ki vannak állítva a monitorok és nézd meg milyen képük van.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Gfreiter
#20286
Mondjuk nekem is Samsungom van 7 éve, és soha semmilyen, még icipici hibája sem volt. Már csak az árát kell megtudnom.

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#20284
Azér gondoltam Belineára, mer egy ismerõsöm mondta, hogy szép a képe, és 1024 x 768-on is 120Hz a frissítése. Ez volt az elsõdleges szempont. Patacsi, milyen az a moncsi? Hz? Viszont az a gondocska, hogy kéne róla ÁFÁS szla.. Máskülönben soha nem tudnék ilyesmit venni... engem csóró fából faragtak 😊)

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Mighty
#20283
Ezt a topicot olvasd el, rágd át, emészd meg és vond le a következtetéseket.
Én az elsõ oldal elolvasása után egy Samsung-ot vennék.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

patacsi HUN
#20282
ha meg van a végeredmény tedd közzé hátha tudunk faragni a dolgon... ( 2éves Acer 17" érdekel ? mert akkor megkérdezem. )

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Mighty
#20281
Írd le nekik, milyen nagyságú monitort szeretnél, és hogy mennyi pénzed van erre. A lehetõ legjobbat fogják ajánlani.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Mighty
#20280
Én nem vennék Belinea-t. Ne feledd, monitort az ember hosszú távra vesz és azt bámulja nap, mint nap. A szemed többet ér, mintsem megspórolj 10-20000 forintot most.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

patacsi HUN
#20279
80 😊

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Mighty
#20278
Azért látogass el a www.HWSW.hu oldalra a fórumba és kérj ki véleményeket az adott monitorról.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Gfreiter
#20277
Azér ha van valakinek hozzászólása, nyugodtan, nem akarok megin szar vásárt csinálni...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#20276
17"-at akartam mondani. Bocs az offér...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#20275
Nekem is majnem ugyanez van, csak a videokarim Nvidia 64Mb, de most újítok be a 256 Mb RAM mellé még egy 512-eset. Tiszta röhej, amikor megvettem a gépet tavasszal, aszittem ez a csúcs 😞 eddig PI.100Mhz 16MbRam-om volt 1996 óta. 3D kari?? Álmodni sem mertem volna... Most meg a normálisabb gammák fele szaggat... Remélem ez a +512 megoldja. Ja, meg veszek egy nagyobb moncsit, asszem 19"-at, Belinea 10 30 51-öst , ha jól tom... Annak jó a frissítése (Köszi Mighty papa, hogy segítettél 😊 ) Köcci Zotyesz, akkor ezt én is kipróbálom.

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Mighty
#20274
Nem tudom most kipróbálni, de van egy újabb ok a kickelésre.
votekick playername/#playernumber # (1-5)
1. Player is idle
2. Player is intentionally violating ROE
3. Player has used foul or abusive language
4. Player is spamming chat
5. Player is camping

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Tikal
#20273
4, és a képen is annyi van, nem?

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Mighty
#20272
konzol parancsok az uj fegyverekhez:
List all of them here here is what I have...
Mpcheat changeclass b = shotgun
Setindex 0-4 to change m4m
mpcheat paramsammo 1 (végtelen lõszer) 0 (elfogy a lõszer)
mpcheat changeclass rpg
mpcheat changeclass spr = sf sniper
mpcheat changeclass v = vintorez
mpcheat changeclass m9 = pistol (sajnos makarovot nem lehet 😞)
mpcheat changeclass at4 = AT 4 rocket
mpcheat changeclass sf = sf m4

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

[Rush]
#20270
akkor? 😊

hTTp://ror.hu/

Tikal
#20269
most keltem fel 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

[Rush]
#20268
VALAKI JÖJJÖN GAMMÁZNI TS-EN VAGYOK 😄

hTTp://ror.hu/

Tikal
#20267
Az elsõ három pl BBA, mivel egy btr-80-as van a képen, nem?

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#20266
az SF teszt megoldásod hány százalékos?
nekem csak 9 válasz egyezik a tieddel, és nekem 80% lett

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

zotyesz
#20265
Nemhivatalos esetén nekem az segített, ha konzolba írtam a reconnectet. Újra csatlakozik, és ohne lag. 😊

Mighty
#20264
Nekem is NIS van a 2003-as szériából. Azért érzékeli portscannek a dolgot, mert adott server két portot használ (1716, 1717), a PB is külön porton megy, aztán az unreal engie valamiért a 7777-es portot is használja, és még az authorizációs serverek is használnak 1 vagy két portot. Én az alerting levelt vettem le a minimumra. Nézd még meg a beállításoknál a program contollnál, hogy az army.exe mindenre engedélyezve van-e.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Kutyika
#20263
Nem nagy durranás: PIV.1.7GHz 256MB ram,ATI Radeeon 9000 pro 128MB,(az alaplap valami középkategóriás cucc) Szóval nem egy erõmû....

pet70000
#20262
Tesó, ez má'3 kérdés!
Hospital szinte mindenkinek lagzik, over 50 honor (by Panda) felett is ezt modogatják folyamatosan
Hmmm, de korán van....

Gfreiter
#20261
2 db kérdés fog következni:
1. Csak nekem lagzik a Hospital (a többi is, de kevésbé) úgy, mint egy állat? Még lépni se tok szinte.
2. Hmmm..ezt elfelejtettem...
3. Csak én vagyok az a szerencsés, akit nem engednek be a nemhivatalos szerverek? Semmi bajom a hivatalosokkal, csak rohadtul lagzanak, gondoltam Daniel_F tanácsára megnézek egy unoffiziell szervert. Hát nem jött össze.

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

patacsi HUN
#20260
én a Pandára szavazok 😊

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Mr.Grent
#20259
HI!! Nincs esetleg magyar szerver AA-ból?? Annyira lagzik kint minden.

https://grentmedia.hu

SSBeeci
#20258
detto...szintén xp+za pro

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

Gfreiter
#20257
anál = annál ... ezt már az angolok se magyarázzák meg...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#20256
Igen, én voltam, csak a tesóm hazajött, és megakart vmit nézni a neten, én persze gyorsan kiloginoltam,már az oprendszerbeli fh-ból A hospitallal 2-3 alkalommal próbálkoztam, kb 5-10 mp-ig maradtam életben, mert olyan lagos volt, mint az állat... nem, még anál is lagosabb volt. Szóval volt, hogy meg sem tudtam mozdulni, már csak a szétfröccsenõ vért láttam az arcomban... Tudsz egy jó szervert, ahol nem annyira lagos? Qtyuli, egyébként milyen géped van?

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Kutyika
#20255
Jaa, az is te voltál? Aszthittem valaki viccelõdik, volt már rá példa😊)
Te voltál már a hospital-on? Nagyon húzós, három körbõl háromszor megmurdeltam😊 Alig lehet megkülömböztetni a sajátot az ellentõl.... Az egyyik gyerek RPG-vel szétdurrantotta a saját emberét😊)) Heh, tiszta háborús film...😊)) Csak kár, hogy 400-as pigem volt, meg a többieknek is... Remélem jobb is lesz.

Daniel_F
#20254
Egyáltalán mit jelent az, hogy "scanneli a portokat"?
Nekem van az alap xp tûzfalam+zonealarm maxra állítva, és akkor is megy az armi normálisan. (persze elején megkérdezte, hogy engedjem-e neki a netet.)

Nem jut eszembe semmi frappáns szöveg:)

Gfreiter
#20253
Nem értem...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#20252
Nem értem...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

SSBeeci
#20250
..szasz másik mackó, nem kérdez olyasmit a tûzfal progid hogy "act as a server"??

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

Kutyika
#20249
nem így gondoltam....

Kutyika
#20247
Hát, nemtom, én inkább nemkapcsolnám ki, sohasem lehet tudni kik is játszanak valójában....

Slow
#20246
mert összefognak és legyõzik a nagy szar grizlit
😛

Slow
#20245
nemis eszi meg ugyse

Kutyika
#20244
Nem lehet állítani valamit azon a tûzfalon? Mondjuk amikor én telepítetem fel, akor engedélyezni kellett, hogy ki tudjon menni a netre a játék.

Tikal
#20243
engedélyezz az armynak minden portot!

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Gfreiter
#20242
Vagy most én itt tök hülyeségeket beszélek? Szóljatok ám!!

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#20241
Nem vagyok hacker, nem ezért mondtam 😊

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

#20240
😊
Gfreiter
#20239
Gyertek jáccani! Marha jó a Pipeline SF! Húhúhúhúúú!!!

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#20238
Jáccottál máskor is multiban? Egyébként lehet, hogy az Armynak van szüksége vmilyen infora a gépedbõl, ezért próbál matatni, de eddig senkinek nem volt belõle gondja, úgyhogy sztem erre a kis idõre nyugodtan kikapcsolhatod. De kérdezzük meg Daniel_F-et! Daniel_F!! Halló!

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#20236
gyertek jáccani 😊

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

patacsi HUN
#20235
ja van egy apró kis eltérés (kontinensnyi)... de a hús az hús 😊

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

#20234
nem is egy helyen élnek :ppp