America\'s Army

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Gfreiter
#20403
Koala! Sztem a Bridge elég nehéz, mert szinte nem is látod, hogy ki honnan lõ rád. Sztem próbálj meg elõször belsõ (épületekben lévõ) pályákon kezdeni, hogy megtanuld a mozgásokat, meg mindenfélét. A Bridge még nekem sem megy jól (egyébként én ott kezdtem), bár igaz, hogy nekem semmi nem megy jól...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#20402
Nem is igaz...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Tikal
#20401
Van vkinek jo minõségû térképe az uj mapekrõl?

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

pet70000
#20400
Nem merünk, õreg rókákat nem lehet

Strahd_
#20399
én maradok ennél 😊

"Dreadful Thunder
The storms moving in
And Judgment day is calling
My soul has been healed
By the power of steel
And the sound of glory
I will send into the ground
All that are found
By the sign of the hammer falling
Yes Heathens will fall
I will strike down them all
Then you will know my calling

Bravery calls my name
In the sound of the wind in the night
My sword will drink blood
And I will fight
Yes I will fight
In the dawn of battle
Dawn of Battle

I will rise up from the chaos
I will rise up from the grave
A brother to the darkness
A master to the slave"

tudodm tudom most le leszek cseszve 😄

Strahd_
#20398
igazad van bazze .)

Slow
#20397
"magyar nemzeti hipháppot"

te
😉

Strahd_
#20396
de csak le kell némitanod öket😊

Strahd_
#20393
dehoygnem 😄 egy jó gárnát rögötn a kezdön egy rakas embert megöl 😄 igaz mehetsz börtönben de a gyilok megvolt 😄


/* Emlékszek én az elején a 8 rol tornáztam vissza magam mire jo lett 😄 és megszokam ki van elvileg velem */

Strahd_
#20392
😊 Igyekz fedezéket keresni a nyilt tereket kerüld és micns a csordában menj a többiekkel... lehet hoyg szar helyre nenek de ök talan jonbban ismerik a mapet és végül ki fogod ismerni ki honnan jön 😊 Jah és fontos aki taskat hord vagy a kezdetben ugyanolyan uniformint visel mint a körülötted lévök arra ne LÖJ! gyakorolod a garanatdobasdt ALt fireel "süsd2 meg elötte mielött eldobod és csodakra képes .) csak vigyazza tarsaid közé ne dobd

Strahd_
#20390
Ajánlom neked , ha mikorofonod gyere a TS szerverre aminek most ha megölsz se tudom az IPjét de a többiek megirják és csatlakozz a többi magyar játékoshoz és ök segitenek.

McKenna nevü pálya is jo ha kezdö vagy és ne csüggedj... egy idövel majd nem csak fekszel...

patacsi HUN
#20386
én megcsinálnám az airborn tarininget és FLS -re mennék ott elég egyértelmû a dolog csak ne elõre ugorj ki a gépbõl 😊és gyaksizz minden mennyiségben 😊
ha más jobb tanácsot tud az írja plíízzz 😊)

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Strahd_
#20383
Magyar nemzeti rapet 😊

SSBeeci
#20382
OFF, Ismeri valaki a BELGA nevû csapatot, zenekart??
MEGALOOOLLL vazzeee...kifeküdtem tõle..Valahová feltültöm, ha gondoljátok:-))

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

Gfreiter
#20381
Egyébként asszem Belinea lészen belõle... Azér köszi, hogy szóltál az Acer-ról... 😊

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

#20380
Mármint az Expired accountos részre gondolsz a fõoldalon? Most éppen azon vagyok,de nem kapom meg az e-mailt amit el kellett volna küldenie.

E.Gy.B.E. Airsoft Team

Strahd_
#20379
errort azért irja ki , metrt nem frisistetted az accondat még az oldalon firssisd le és müködni fog.

#20378
Üdv mindenkinek!Lenne 1 kérdésem mennyi idõ után jár le az account-om ha nem játszok.Mert kb 2 hónapja nem nyomultam az AAO-val és most leszedtem a 2.0-ás patchet,de annyit ír ki error...

E.Gy.B.E. Airsoft Team

patacsi HUN
#20377
inkább monitor után szaglássz, mindannyian jobban járunk 😉

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Gfreiter
#20376
Tudod = tudok

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#20375
Fiatal pár a sötétben fekszik egymás mellett az ágyban. A férj odasuttogja érzékien a feleségnek:
-Te is arra gondolsz, amire én?
-Igen - válaszolja a nõ.
-Jó, akkor kapcsold fel a villanyt, és hozz egy sört a hûtõbõl. 😊
(Tudod ennél szarabbat is)

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#20374
LOL 😊 Asszem elmegyek pizzafutárnak

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

patacsi HUN
#20373
😊 köci

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

patacsi HUN
#20372

patacsi az RPG nebuló (ezt épp Saca bánta) 😊) 2.

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Mighty
#20371
Az építésvezeto kilátogat az építkezésre, és egy fiatalembert lát csellengeni a munkások között. Gondolja, most példát statuálhat. Odamegy a fiúhoz:
- Fiam, mennyi a maga fizetése?
- 30 ezer - feleli a megszeppent fiú.
- Tessék, itt a fizetése, aztán soha többet ne lássam itt magát!
Miközben a fiú megy kifelé, az egyik munkás megszólal:
- Fonök, mi baja a pizzafutárral ?!

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Strahd_
#20370
most meg nem látszik .)

Mighty
#20369
Ha más nincs, akkor MS Painttal megnyitod és mentés másként ablakban kiválasztod a JPG-be mentést.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

patacsi HUN
#20368
mindenkinek köci 😊

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

patacsi HUN
#20367
köci most ideiglenesen helyrehoztam...
de régen nem volt ekkora ugye ??

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Strahd_
#20366
Slownak dobod el .) és nem BMP ben 😊

Tikal
#20365
pl ACDsee vagy photoshop is tudja talán

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

[Rush]
#20364
acdsee?

hTTp://ror.hu/

Gfreiter
#20363
Nekem az elõbb lejött a kép, de most nem.

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

patacsi HUN
#20362
mér 3,75 megás egy screenshotom ?? mivel konvertáljátok kissebbre ?

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

patacsi HUN
#20361

patacsi az RPG nebuló (ezt épp Saca bánta) 😊)

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

pet70000
#20360
jó és jó között is van külömbség....

patacsi HUN
#20359
most néztem 😊 megdöbbentõen egyszerû lett.
register - beírod a nevet meg az emilt - megjön az emil - visszaküldöd - beloginolsz - change amit akarsz - és kész is 😊) ha kell valakinek HUN RECRUIT 1 - a jelszó HUNRECRUIT1 de ezek után ez már nem probléma sztem 😊

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Daniel_F
#20358
Ha csinálsz, és kedved van, pls. csinálnál minden lépésrõl screenshotot, mert amik nekem fennt vannak a segítségben azok már elavultak, de nincs kedvem még egy katonát megcsinálni😊

Nem jut eszembe semmi frappáns szöveg:)

Strahd_
#20357
Patacsi az RPG sepcialista 😊

Strahd_
#20356
nemkem 1.8 as és jo minek cserélné le egy rakás pénzért jobbra?

patacsi HUN
#20355
csak megmaradt a kezdeti kavarásból (rokon gyereknek)...
nekem van 😊
ha ráérek csinálok még asszem ilyen célra...

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.

Gfreiter
#20354
Az most nem fog menni.. Akkor már kéne egy tök új gép 😞

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

Gfreiter
#20353
Igen, de nincs benne légkondi...

\"Mára oly mértékben lebutították ezt a népet, hogy ha szénát tennének elé, azt is megenné!\"

SSBeeci
#20352
inkább gyere mingyáá gammázni Bro
Még kajázok, azt irtok

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

pet70000
#20351

Tikal
#20350
Csak nektek, csak most, csak itt:

szerintem ez van a képen 😊


ARMAMENT
Main Armament
Caliber, Type, Name 14.5-mm (14.5 x 114) heavy MG, KPVT
Rate of Fire (rd/min) 150 practical
Loader Type Belt-fed
Ready/Stowed Rounds 50/450
Elevation (°) -4/+60
Fire on Move Yes
Auxiliary Weapon
Caliber, Type, Name 7.62-mm machinegun, PKT
Mount Type Coax
Maximum Aimed Range (m) 1,500

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

SSBeeci
#20348
dógozzanak a szegények..llllloooooolllll
eddig szívtam,most lazítás és gameee

\"Wer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden...\" Rammstein

pet70000
#20347
Biztos TISZTA, ha Slow pandájával még nem futott össze...

Tikal
#20346
hát én nem igy emlékszem, de 14.5mm ágyuja tuti hogy van a btr-nek

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

patacsi HUN
#20344
#20338 igen a tiéd 😊

AmericasArmy.hu - A Magyar AA Közösség Weboldala. Minden Magyar AA klán, és független játékos szolgálatában.