60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • I.C.ram
    #205
    mert annak nincs is hangja azt nem puskapor lovi ki hanem egy mechanika a fegyverben gondolj be ha puskaporral indulna be akkor besulne a kezedben a fegyver :))
  • GregSB
    #204
    Szerintem teljesen igazad van. A napokban is volt egy bombázás, ahol több ezer ártatlan arab halt meg, mégsem sz@rik rá senki. Na ez gusztustalan.
  • Krinyo
    #203
    Freak miről beszélsz?
    Tudtad hogy fasiszta vagy?
    Nem arabok voltak hanem terroristák.Az nem számít milyen nemzetiségűek.
    Egyébként jó ha tudod az egészben benne van Izrael keze.Ezzel a kis akcióval bevonták Amerikát a háborúba.Igy könnyebb legyőzni az Arabokat.
    szegény amerikaiak,de az már senkit nemérdekel hogy az izraeliek tömegesen gyilkolják az ártatlan arab civileket!
    Ez kb olyan mint amikor Hitler megölt 6 millió zsidót,közben a gulágokban(Oroszo.ban) sokkal többet öltek meg.27 millió orosz katona esett el,és az egész világon a kommunizmus 120 millio ember áldozatot szedett.És mégis mit emlegetnek ma? 6 millió...
    Ez a nagy igazságtalanság.
    Lehet egy picit eltértem a témától :D
    Freak azért ne vedd zokon. :D
  • Ron Ragm
    #202
    Ase? Lémszpáj?
  • GregSB
    #201
    Remélem hamarosan lesz ASE support is hozzá, mert én nem fogom letölteni azt a sz@r Lémszpáj árkádot.
  • Ron Ragm
    #200
    kétszáz yeah
  • Ron Ragm
    #199
    Végülis az...jó nagy csúzli:D
  • GregSB
    #198
    Na végigvittem a tréninget. Iron sightal már nem volt nehéz :)

    AMi vicces, az a M16os gránátvetőjének hangja :D Mintha csúzli lenne :))
  • Ron Ragm
    #197
    jajj jönne már le olyan kiváncsi vagyok tényleg olyan jó-e:)
  • Maxxx
    #196
    Nah gyakorlat offolva...
    ...qvayó...
    UT:infiltration-hoz hasonlít talán legjobban, annak kicsi+nagy hibáit szinte mind kilőve... új engine így nagy netes katonai nyüsgés nélkül nagyon coool... ;)
  • Ron Ragm
    #195
    talpon maradt? biztos legény a talpán:D
  • Mighty
    #194
    Egy kicsi volt....de nem olyan brutalis, mint SOF2....fejbelottem es talpon maradt serules nelkul. Keves 'verfelho' volt csak.
  • I.C.ram
    #193
    jaja :))
  • Ron Ragm
    #192
    Ironsight?
    Ááááááááááááááááááááááááááárrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrggggggggggggggggh jöjjön má le gyorsabban:)
  • GregSB
    #191
    na helyesgbítés :D

    Nem 7, hanem 17 mehet mellé.

    És én voltam olyan hülye, hogy nem tudtam az Iron sightról :D (Zoom)

    Na ha valaki megcsinálja IronSight nélkül a 23 at, az szóljon :D Én megcsináltam.
  • Ron Ragm
    #190
    na a fele már lejött
  • Ron Ragm
    #189
    Ehhe!:)
  • I.C.ram
    #188
    ver van?
  • I.C.ram
    #187
    tok jo poen nekem beszart rogton az elso loevesnel a fegyverem es megkellett javitanom :)) amerikai minoseg ugye :))
  • I.C.ram
    #186
    nekem elsore sikerult... 2 melle lovessel
  • Mighty
    #185
    bazzz....bebasztak a bortonbe, mert lelottem a fegyver kiado muksot :)
  • GregSB
    #184
    Nagy kalap szar ez a tréning. Eddig egyszer sikerült csak megcsinálnom, de úgy felidegesített. Mégpedig azért, mert MÁK kell ahhoz, hogy meg tudd csinálni. 300méteren már úgy szór ez a szar M16, lehetetlen pontosan célozni vele. van 40 töltényed, és max 7 nem találhat. Ez rohadt szemétség, van amikor 3 töltény megy rá 1 célpontra. És mégegyszer mondom nem azért mert nem tudok célozni, hanem mert szór(több métert!) az M16 300méteren. Volt olyan hogy másik táblát lőttem le, miközben lőttem egyet...
  • FREAK
    #183
    és host is van?
  • FREAK
    #182
    huh :)
  • Ron Ragm
    #181
    Hehe, szegény frík:) most kezdheti előrről:)
  • Ron Ragm
    #180
    azér nincs lan mer a szerverek a pentagonban vannak és robotokat irányítunk a játékkal:D
  • I.C.ram
    #179
    de van lan ott van hogy find lan games...
  • I.C.ram
    #178
    ja azthittem hogy 180kb-s filet huzol lefele :)
  • FREAK
    #177
    faszom, lan nélkül minek.......
  • TneX
    #176
    Ügyes vagy
  • FREAK
    #175
    FAK, akkor megszakítom 95%-nál :D
  • TneX
    #174
    Azaz
  • TneX
    #173
    Nincs tudtommal,én nem találtam.
  • FREAK
    #172
    ez a 204 megás cucc az?
  • TneX
    #171
    Bazmeg ez meg van hibbanva.Végigvittem a tréninget,már 1szer bementem 1 szerverre,erre most megint azzal jön,hogy,pléjer not kválifájd vagy mi a bráner.
  • FREAK
    #170
    LAN nincs?
  • TneX
    #168
    Jaaaj de utálom ezt a kibaszott gamespy-t:((((
    Miért pont ezen keresztül lehet csak multizni?!?
  • I.C.ram
    #167
    nekem teljesen jol lejott... mert nem a linket kene berakni flashgetbe hanem azt amit a link nevu link hoz fel :))
  • TneX
    #166
    És multizni csak akkor enged,ha végignyomtad a tréninget.
  • TneX
    #165
    Nem csak m16 van benne...játszd végig a marksman traininget és adja a következőt