60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • FREAK
    #315
    ezzel az erővel adjunk minden afrikai négernek egy gránátot, és engedélyt, hogy azt bedobhassa egy gazdag európai család ablakán, mert szegény négernek még háza sincs, nekünk meg van..... jül mondom?? ha a szegénység ilyenekre feljogosít, akkor minden csöves öljön legálisan gazdagokat, mert náluk van a pénze, nemdebár??
  • I.C.ram
    #314
    az arabok ezer éve nyomorban élnek, mert annyira sík hülyék, hogy egy házat nem bírnak felépíteni....

    ekkora faszsagot mar regen hallottam sik hulyek mi... pff ezt inkabb megse hallottam Keresztes hadjaratot viszont vigan visszavertek. abban az idoben az arabok europa tudomanyos felfedezeseit vigan felulmultak a "sik hulye arabok"
  • FREAK
    #312
    nem, ez háború.... ne ködösíts
  • I.C.ram
    #311
    es utana bejelentik rohogve hogy hehe sikerult legyilkolni 464689794 arabot de sajnos meghalt 2 amerika ezert 10 nap gyaszcsendet tartunk.
  • FREAK
    #309
    nézd, ha nem tudom magam megvédeni, akkor elvesztettem a játszmát, és kész, nem borítom fel a sakktáblát, mert szar vesztes vagyok.....

    annak a hatezer embernek semmi köze nem volt ahhoz, hogy az arabok ezer éve nyomorban élnek, mert annyira sík hülyék, hogy egy házat nem bírnak felépíteni....
  • I.C.ram
    #308
    na neee USAnak aztan nagy nehezseget okozhat vakumbombakat ledobalni barlangokba aho lazt se tudjak mi van vagy azert lebombazni egy falut mert parkolt ott egy szetlott tank. na ez is terrorizmus
  • GregSB
    #306
    unlock all training exercises
    How to unlock all the game levelswithout logging into the servers:

    1 Open the C:\Program Files\Army Operations\System\tours.ini file in notepad

    2 Find the following lines:

    Dependency(0)=-1
    Dependency(1)=0
    Dependency(2)=1
    Dependency(3)=1
    Dependency(4)=1
    Dependency(5)=1
    Dependency(6)=5
    Dependency(7)=1
    Dependency(8)=7

    3 Remove those lines, and replace them with the following:

    Dependency(0)=-1
    Dependency(1)=-1
    Dependency(2)=-1
    Dependency(3)=-1
    Dependency(4)=-1
    Dependency(5)=-1
    Dependency(6)=-1
    Dependency(7)=-1
    Dependency(8)=-1

    4 Now find these lines:

    TourSeq(0)=1
    TourSeq(1)=0
    TourSeq(2)=0
    TourSeq(3)=0
    TourSeq(4)=1
    TourSeq(5)=1
    TourSeq(6)=0
    TourSeq(7)=1
    TourSeq(8)=0

    5 Remove those, and replace them with the following:

    TourSeq(0)=0
    TourSeq(1)=0
    TourSeq(2)=0
    TourSeq(3)=0
    TourSeq(4)=0
    TourSeq(5)=0
    TourSeq(6)=0
    TourSeq(7)=0
    TourSeq(8)=0

    6 Save the file, and start Army Operations
  • I.C.ram
    #304
    lezaras: arabokat kifnigattak az amcsik teljesen eletkeptelenne tettek oket es raadasul meg a legnagyobb ellenseguket a zsidokat taplaljak penzzel rohogve es ezzel is hergelik oket es csodalkoznak ha igy valaszolnak mert nem tudjak magukat megvedeni a gazdasagi szegenysege miatt?
  • FREAK
    #303
    tényleg??? hány amerikai robbantotta fel magát arab utcákon névtelenül???

    az USA harcol, és kurva nagy a különbség

  • FREAK
    #300
    nem játsza, MA az USA az isten, és kész..... vagy elfogadod, vagy szarul érzed magad egész életedben, és mások életét is tönkreteszed
  • FREAK
    #298
    tök mindegy, mert eldumáltok a lényeg mellett

    a háborút meg lehet magyarázni

    lehetnek anyagi, emberi, politikai okai

    de a terrort NEM, annál aljasabb, értelmetlenebb dolog nincs a világon, és aki a terror oldalára áll, azzal inkább nem is állok szóba ebben a témában


    felőlem lezárhatjuk
  • Maxxx
    #295


    HÚZZATOK MÁÁN A POLITIKA ROVATBA BAZZZZ.....


    ott akarok erről olvasni, nem itt... :O


    ;)
  • I.C.ram
    #290
    hat te meg ki vagy? :))
  • I.C.ram
    #288
    senkit nem erdekel az inf :)) hiaba irod meg ide 50* :)))
  • CSOCSO
    #286
    nah akinek bejött az lesse meg az infiltration gamezt is...
  • Goodwill
    #285
    én már töröltem is..... :)
  • GregSB
    #283
    HELP!!!

    Be akarok lépni serverre ezt írja ki: Player is not qualified for this level"


    faszom kivan ,végigvittem basic traininget, infet meg nem lehet még, akkor mi baja van???
  • I.C.ram
    #282
    gondolod hogy jonnenek ugyanmar ahol penz ott az amcsik. egyebkent nem emlekszem olyanra hogy a romanok jottek volna es az amcsik segitette volna nekunk sot eddig csak ellenunk voltak
  • FREAK
    #281
    pontosan, és mára egy élő albán sem lenne délen....
  • FREAK
    #280
    mert nem folyik népirtás, nincs diktatúra.... miért kéne beleszólni?
  • FREAK
    #278
    jaaaa, nem kell??? tehát te szabad kezed adsz minden elbaszott diktátornak, hadd irtsák a népet, nem gond, ide meg majd jöhetnek a románok, foglalják el pestet, nem baj, nincs szükség segítségre.....

    olyan gyerekesek vagytok...... akkor persze sírnátok, hogy miért nem jönnek már az amcsik, és basszák haza a románokat.....
  • FREAK
    #276
    hát inkább, mint a csőbomba a testemen.....
  • I.C.ram
    #275
    nem kell ez a szerep.
  • I.C.ram
    #273
    amerikanak a haboru egyenelo azzal hogy kiprobalhassa a fegyvereit a szerencsetlen szegenyebb orszagokon
  • FREAK
    #272
    az angolok elég erősek, nincs miért beleugatni
  • FREAK
    #271
    és tényleg!!! vagy tudsz náluk jobbat erre a szerepre?
  • I.C.ram
    #268
    mar tobb nato tagallam is felszolitotta ameriakt hogy valtoztasson a politikajan mert igy csak haboukat csinal es ez igy is van
  • I.C.ram
    #265
    usa mindenbe beleuti az orrat mert azthiszi hogy o itt a biro.
  • FREAK
    #263
    mit?? talán inkább mit csináltak a szerbek által megkínzott megszállt pusztított népekkel??? Megszabadították őket egy véreskezű diktátortól!
  • GregSB
    #262
    Ja természetesen a basic traininget végigvittem. Infantry még nem elérhető. Akkor még mit kéne megcsinálnom?
  • FREAK
    #260
    ez így van sajnos.... a negatív IQ miatt van harc a világon....
  • I.C.ram
    #258
    a magyar politikat pls hagyjuk bekeben
  • FREAK
    #257
    magyarázd meg, hogy mitől véded őket, amikor tőlük retteg az egész világ???? ők a legnagyobb veszély az emberiségre, miért nem azt a hatezer ártatlant védted, akik a szegény védtelen terroristák miatt meghaltak???
  • GregSB
    #256
    Na ontopic :)

    Szerintem annyira nem rossz a játék!

    Viszont valamit nem értek:

    Be akartam menni serverre, és azt mondta nem végeztem el még valamit, nem vagyok olyan szinten hogy belépjek a serverre.

    ???
  • I.C.ram
    #255
    fatol az erdot de mindegy :)))))
  • FREAK
    #252
    én sem vagyok fasiszta, csak szeretnék békében élni, de amíg ezek a világon vannak, bármelyik nap a fejemre eshet egy repülő, csak mert valami buzi arabnak nem volt mit reggeliznie és ideges lett
  • I.C.ram
    #251
    mondja ezt az abszolut nem altalanosito abszolut nem arabgyulo szemely.. kurvara nem istenitem csak megvedem oket az altalanositastol te istenited az amerikaiakat es izraelt.
  • FREAK
    #249
    "Ott is vannak ÁRTATLANOK, akik NEM AKARNAK háborút"

    Ez igaz, de abban a pillanatban, ahogy egy vallási vezető felszólítja rá, boldogan robbantja fel magát egy iskolabuszon. És ezt egy civilizált ember nem teszi meg, mert nem olyan kő hülye, hogy a vallás irányítsa az életét. Ha bajuk van, fogjanak fegyvert, üzenjenek hadat, és mutassák meg mit tudnak, mert amit most csinálnak, arra minden elmebeteg paraszt képes... ÉS MÉG MINDIG NEM MEGOLDÁS SEMMIRE.
  • GregSB
    #248
    Nem vagyok arablelkű. De nem is vagyok fasiszta.
  • FREAK
    #247
    na ez nekem kezd meredek lenni.... isteníted az arabokat, odavagy a náci németországért.... nem vagy te véletlenül zombi szélsőjobbos??


    a helyzet adott: vannak gazdag, erős országok, akikkel jó barátkozni, és vannak buta csóró népek, akik még saját magukat sem tudják kiemelni az állati szintről... azzal, hogy a csóró öli a gazdagokat, még nem lesz jobb az élete.... bezzeg, ha a gazdag visszavág, és pár bomba célt téveszt, akkor megy a jajveszékelés, hogy szegény arabok..... ennek semmi értelme, nulla logika, nulla haszon