60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • Lacc
    #361
    Én szeretem ha egy játék reális éppen ezért az egyik kedvencem az OPFlashpoint. Ott is szintén kapsz két golyót néha egyet és ott halsz meg ezzel nem mondasz újat. Játszottam vele nézegettem hogy mi mindent lehet csinálni pl. egy gránáttal is de ez már túl sok lehetőség, alig lehet kihasználni, nehézkes is és bűnronda. Szvsz nincs az még eléggé kiforrva ahoz hogy nagy tömegek élvezni tudják és nem is nagyon fog mert nincs elég nagy rajongótábora hozzá de lehet hogy tévedek. Sok fórumra járok és egy szót nem hallottam még róla. Talán LANon jó lehetne de mikor játszottam neten közel se láttam olyan taktikázást és összetartást amit legtöbbször látok a CS-ben még ha ott nem is halsz meg rögtön ha meglőnek. Itt mindenki járta a maga útját, lelőttem egy-két embert igaz csak mákból de a hangulat nagyon nem volt meg. Még 2-3 estét elszenvedtem vele aztán letöröltem. Egyik haverral ugyanez volt, pedig ő is ráizgult arra hogy mennyi lehetőség van (lenne) benne. Na erről ennyit.
  • GregSB
    #360
    "GlobalOps demo, Gore, Neverwinter Nights, OpFlash Resistance and America's Army don't have public master servers, hence they will not be supported unless the developers add direct support for All-Seeing Eye. This is a free service to game developers, it's up to you to let the developers know what the number one browser is."

    !=+!+§'+>ä&ð&Ð@Ð
  • CSOCSO
    #359
    de most komolyan..leírtam az inf topicba milyen a gamez..aki elolvasta annak tetszett és rákattant... igaz kurva kevesen lesték meg a dolgot..:) látszik is...gondllom sokmindnekinek nem azért tetszik az americas army mert szép... hanem mert olyan dolgokat lehet benne tenni amit az ilyen arcade cs ben... az INF re rá lehet érezni rendesen...jo kis gamez az.. csak annak nem tetszik aki nem szereti ha egy gamez reális...pl mert kapsz pár golyót és meghalsz...
  • CSOCSO
    #358
    kabbe:)))))))))))))))))))))
  • Viking
    #357
    Jol szoltal!
  • Maxxx
    #356
    IRC


    irc.extra.hu szerver



    #aa.hu



    (itt lehetne népi henteket/szerverre mászásokat/stb/stb-ket ledumálni... ha nem jön pár napig senki, leszedem/etem majd botokat...)
  • Lacc
    #355
    A világon két dolog van ami szereti az Inf-et. Csocso és a botok :))))
  • CSOCSO
    #354
    hazudsz vagy nemtom miéylen inf ed van.. az infhez alapbol van nemtom hány pálya...nem akarok hazudni de vagy 10-15... és neten is lehet egy kettőt játszani közülük...
  • Maxxx
    #353
    visszamentél a jól bevált pacmankédhez? yó játékot ;)
  • Ron Ragm
    #352
    nekem megvan az inf...nem rossz...a tréningpályán kívül nincs más pályám hozzá:D
  • Viking
    #351
    Ja egy gyors osszefoglalas a jatekrol: szar, mar le is toroltem...
  • CSOCSO
    #350
    :))) milyen király veszekedés van itten:))))
  • CSOCSO
    #349
    akinek tetszik az hogy ki lehet hajolni a célzásrendszer meg egyébb kis dolgok azt érdekelné az INF csak pl te is itt suxolod bazze...mert béna vagy és nem tudsz vele játszani ird azt hogy neked bejön az ultragagyi cs és akkor ok..
  • GregSB
    #348
    Nem.

    Az INF tréninget Multiba kell megcsinálni másokkal.

  • Ron Ragm
    #347
    vagy már megjelent vagy mittomén
  • Ron Ragm
    #346
    Nem, az Inf tréninget később majd le lehet tölteni:) vagy nem?:)
  • Ron Ragm
    #345
    Azér kell megvárni míg az összes tréning megjelenik. Érted már?
  • GregSB
    #344
    ÁÁÁÁÁÁÁ Rájöttem!

    Az Inf traininget csak Multiba lehet megcsinálni!

    Fel kell menni gamespyal, és MOUT_MCKeane vagy milyen pályára kell csatlakozni. Qrva jó, hogy jelenleg 2 ilyen server van, mindkettő full.
  • Maxxx
    #343
    bazzz... nem bírom követni... mint 1 csati...

    ha már ilyen sok őrült lett ... jöhetnétek pl aa.hu -ra ott lehetne msg-be, meg bárhogy online kérdezni/szevezni/anyázni(msgbe;)stb...

    irc.extra.hu
    #aa.hu
  • Krinyo
    #342
    Szerinted miért támogatja Izraelt?
    Mert a felső vezetők zöme zsidó.
    A zsidók meg összetartanak...
  • Krinyo
    #341
    Felejtsd már el.
    Nem azért támadnak az Arabok mert szegények.Azért támadnak mert Amerika támogatja Izraelt.Izrael pedig pusztítja Palesztinát.
  • GregSB
    #340
    Most csinéáltam végig 2. szor a basic traininget. Infantry training pedig nem működik. (legalábbis nálam)
  • Ron Ragm
    #339
    mert ahhoz sztem végig kéne csinálni a tréninget.
  • GregSB
    #338
    De miért nem tudok neten játszani???
    Azt mondja nem vagyok olyan szinten, hogy játszak a pályán.
  • Viking
    #337
    Freak, te beszelsz itt arrol, hogy jajj az arabok, azok milyen terroristak es hogy az amcsik a jofiuk... Nezzunk kicsit melyebben a temaba... Amerika mit is csinalt hogy megkapja gyonyoru kontinensuket? Hany millio indiant oltek meg? Pontosabban: hany millio bekeszereto, harcolni NEM akaro indiant oltek meg? 40 milliot? Vagy tobbet? Es meg ok merik a biro szerepet jatszani... Az a parezer ember az szar se volt ehhez kepest... Soot, az a par millio zsido se volt ehhez kepest semmi... De persze, ott is jott amerika, csunya Hitler jajj, mit tettel segitsunk a zsidoknak... Es meg mindig halal nyugodtan ezt csinaljak... Hat kinyalhatja amerika is...
  • Ron Ragm
    #336
    Egyszerű: meg kell várnod míg az összes kiegészítő megjelenik...
  • GregSB
    #335
    Segítsen már valaki!
  • FREAK
    #334
    az egésznek a kurva vallás az oka, és azok az arab vezetők, akik a népük butaságát kihasználva ezt a civilizált világ ellen fordítják....
  • FREAK
    #333
    .....miután a lúzer megölte a családodat....

    hiába erőlködsz, nem úgy kezdődött, hogy egy beteg amerikai elkezdett ártatlan arabokat ölni.... vagy ezt akarod hazudni?
  • FREAK
    #332
    ez gyenge volt, nem én vagyok az, aki még írni sem tud

    és különben sem érdekel egy terrorpártoló IQ harcos véleménye, főleg ha földrajzi hülyeségeket kever politikába.....
  • I.C.ram
    #330
    ...ja de azert lebombazod a falvaikat
  • Maxxx
    #328
    ...
  • FREAK
    #327
    ....ja, de ezért megölöd a családjukat?
  • I.C.ram
    #326
    tudod vannak olyan helyzetek amikor pl mesz az utcan es hiaba van feketeoved vagy mi a szarnak hivjak ezt es radugrik 5-6 ember egyszerre ut (nem ugy mitn a filmekben hogy megvarjak mindig mire a hosunk agyonveri a jelenleg kuzdot) akkor bizony nincs sok eselyed de nem voltal gyenge csak ugye eselyed nem votl ennyi ember ellen.
  • FREAK
    #325
    OLAJRA LÉPHETNÉL a diktatúra barát dumáddal együtt
  • FREAK
    #324
    sötét vagy öcsém, de nagyon.... és szaudarábiáról beszéltem, nem a csóró afganisztánról....
  • FREAK
    #322
    "es ezellen meg vedekezni se tudtak"


    igen, és?? ez nem azt jelenti, hogy gyengék?? ha lenne bennük valami tehetség, ez nem történik meg, de LÚZEREK!!!!
  • FREAK
    #320
    ráléphetnél már végre....
  • I.C.ram
    #319
    kiforgatod a szavaimat de rendesen am. az arabok azert csinaljak ezt mert oket megalaztak 50 eve es ezellen meg vedekezni se tudtak sot azota turniuk kell a megalaztatasokat merth a valaszolna egy-egy izraeli akciora akkor jon a mi szeretett amerikank es jol szetcsap
  • FREAK
    #318
    már bocs, de te miről beszélsz??? a gazdag arabok OLASZ Ferrarival járnak, JAPÁN hifit hallgatnak, és AMERIKAI fegyverük van, és NÉMET biztonsági rendszerük.... mondj már nekem EGY arab terméket, amit a világ ismer!