60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • I.C.ram
    #409
    ezt most kinek irtad???
  • Timber
    #408
    a MOUT szerverek kicsit telitodtek ... es valoban veletlenszeruen qualifikal ... mert annyira tul van terhelve ^.^
  • Timber
    #405
    te tudod is mirol beszelsz??

    1. en 27 vagyok es apuka ... szoval tavolrol sem kis pocs
    2. nem vagyok szemuveges
    3. orrturas es lecveres kozben nem szokasom gepelni mert akkor olyan lesz a klavi! ^.^
    4. Az army az nem warez hanem full ingyenes gamma
    5. MONNYONLE! ^.^

    nevezd mar at magad okoskodoka-ra pls ^.^ jobban illik hozzad
  • Viking
    #404
    Egyebkent valahol mar lattam ezt a nevet, soot, nem is egyszer, hasonlo beszolasokkal, sz'al minden moderatornak ajanlom ennek a kis pocsnek az ip cim alapjan torteno letiltasat, vagy ha modemes, akkor halleluja, Aug. 1-tol mar nem latjuk tobbe...
  • Viking
    #403
    Na ez megint egy zsenialis beszolas egy olyan embertol akirol csak ugy virit az intelligencia, hat kiraly! Ja es persze e-mail cim vagy regelt nev nelkul... Bazzeg kisfiam most okosnak erzed magad? "Papuci, beszoltam neten egy forumba, es nagyon megszivattam oket, hehehe, rohadt szamitogepbuzik, bezzeg en, meg iskolaba se jartam sose, az is akkora nagy hulyeseg mint a szamitogep! Ja papuci, bocs, letortem a pohartartodat, tudod amin ilyen kis betuk vannak vagy hogyhivjak!"
  • GregSB
    #401
    azt hallottam, hogy 5x kell nyerni azon a pályán egyhuzamban, és akkor lépsz tovább.
  • GregSB
    #399
    Nem szar :)
  • GregSB
    #398
    de hogy mész be serverekre ha nem csináltad még meg inf pályát?
  • Krinyo
    #397
    Nemtom,talán kisebbségügyi miniszter :D
  • Anee
    #396
    na ja az már kicsit kemény volt...főleg pont angliába
    de kinek jutott eszébe?:-)))
  • Krinyo
    #395
    Láttátok azt az euros reklámot Hitlerrel? :DD
    Qrva nagy...(rögtön rászáltak)
  • Lazarus
    #394
    Mivan már megjelent ez a szar?
  • TneX
    #391
    Nálam 0/0 szervert ir,és egyszer csak bead vagy 2-t néha 5-6ot...

    Na mind1 én mentem,majd holnap próbálkozok,remélem
  • GregSB
    #390
    Érdekes. Amikro a refreshre klikkelek mindig 0/57 serversről indul. Aztán eljut 2ig, és megáll, majd 2/2 serverst ír ki. Nálad is ez van?
  • TneX
    #389
    Ezt én is olvastam...
  • GregSB
    #388
    Én is proxy mögött vagyok.

    Most viszont elindítottam a Gameszart, heppi Júli4 el fogadot, és ezzel a szöveggel:

    "The Army will be adding more game servers throughout the day. The current game servers are overwhelmed by the game's popularity. Please be patient with them!"

    Magyarul lesznek hivatalos serverek hamarosan.
  • TneX
    #387
    Meg nem is láttam azt a gombot,amivel lehetne csinálni,ezért hittem azt,hogy nem lehet
  • TneX
    #386
    Engem nem enged,mert chellom van,és azt hiszem az proxy mögül van...
  • GregSB
    #385
    Dehogynem. Csak lémszpáj árkáddal lehet kreálni, ha nem vagy proxy/tűzfal mögött.

    Te nem tudnál csinálni?
  • TneX
    #384
    Én ugy tudtam,hogy az összes szerver az ő szerverük
  • TneX
    #383
    De hát a játékosok nem is tudnak csinálni,vagy igen?
  • GregSB
    #382
    Volt több is délután, ez az égő, hogy NEM az ő serverük. Nekik nincsenek servereik, "majd a játékosok csinálnak" elven adták ki az egész cuccot. Ezért volt délután 50 server, mostmeg 2.
  • TneX
    #381
    Áááá bazzeg ez az egész ugy el van cseszve...nem értem miért nem lehetett felkészülni a rohamra,hisz számitani lehetett rá...most komoylan gondolták,hogy 2 tréning szerver elég lesz?
  • GregSB
    #380
    JA ezt én is bírom :D

    Délután az volt, hogy volt vagy 50 server, de persze ebből 2 volt MOUT_McKenne-s (Az Infantry training pálya, amíg nem csinálod meg többin nem játszhatsz). Persze mindkettő teli volt, és 2000feletti volt a pingjük :D
  • TneX
    #379
    Huhú,már van 6 szerver fullig tömve 2000-es pingel:D
  • GregSB
    #378
    Ahelyett, hogy valamelyik indítana servert..
  • GregSB
    #377
    Ja. Tle van marhákkal. Bent vannak több mint ezren egy chatornában, és mindenki megállás nélkül üvölt. 1mp alatt lemegy 5 kérdés és 5 flémelés :)
  • TneX
    #376
    Üdv a klubban:D
  • TneX
    #375
    Én meg tudok írni:))))
  • Krinyo
    #374
    Teljesen igazad van!!!
  • TneX
    #373
    Jaaj de utálom ezt az elcseszett lémszpáj™-t!Hogy lehet valami ennnyire szar?Tiszta hülye ott mindenki,mert ne mmaradt cask 1 szerver a tulterheltésgtől...komoyléan ennyi "kúltúrált" embert ritkán lát az ember...
  • GregSB
    #372
    Vazz 2 server van. Gondolom amcsik most dobták be szunyát, vagy valami ilyesmi. Tök gáz hogy nincs állandó server :(
  • Anee
    #371
    igen de nézd azt hogy előtte már kifosztották keletet.lásd magyarország...és a műkincsek
  • TneX
    #370
    Hmm az összes szerver meghalt...igy most hogy fogom magam kiképezni??:(((
  • CSOCSO
    #369
    de tényleg mit össze vissza veszekedtek itt..akor inkább menjetek az USA vs bin laden topicba az általánosba.. de ez itt egy gamma topic
  • TneX
    #368
    Bazze..a számból vetted ki a szót!!Tök ugyanezt akartam mondani!Miért van az,hogy rajtunk kívül ez senkinek se jut eszébe,amikor az arabokat szidjuk?
  • Anee
    #365
    FREAK: Ha megnéznéd részletesen amerika történetét jópár bibit látnál. Nagy cigány kapitalista patkány népség, téged is ahogy látom csak a pénz értékel.
    Nézd azt hogy amerika a második vh-ban és az után lopott amit csak tudott.Szerinted mért keletet adták a ruszkiknak?Mert ott nem volt már semmi érték.
    A haditeknika ami amerikának kellett az nyugatnémetországban volt.Erre ajánlok egy linket, sokminden visszaköszön innen: www.luft46.com:-)
    De nem is ez zavar, hanem az hogy beleugat mindenbe eksönözik s picsát sem ér el.Erre a legjobb példa Vietnam meg most Afganisztán. Megdöntötték a tálib rezsimet...és?: Bin Laden és csapata még mindig boldogan él mert az egész arab világ fogja támogtni s be fogják fogadni.
    És tudod mi volt Szeptember 11.-e? Amerika első szenvedése s egyből sirni kell? Esküszöm azthiszem kis fekajenky vagy...
  • CSOCSO
    #364
    pls lesd meg az ut-inf topicot olvasd végig nincs sok hozzászolás... sok beszolás a régi verziro lszol a mostani már jobb...ok? lesd meg!
  • GregSB
    #363
    Én majd akkor fogok ezzel a játékkal tovább játszani, ha támogatni fogja az ASE, vagy kész lesz a belső server browser. Lémszpáj 5 percenként lefagy, ráadásul 1 Infantry tréninges server nem megy..
  • Ron Ragm
    #362
    Nemtom, nekem 2 falyta infem van...ami az egész UT-t átalakíttya és ami csak a fegyvereket és úgy lehet elöhozni mint a MODot:)