60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • Timber
    #458
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    ez az SG Forum milyen már ... nincs benne elég fórum emiatt kell ennek a hüjeségnek itt mennie...

    ENGEM NEM ÉRDEKEL EZ!!! Na!

    Menjetek már át valami más topikba (vagy csináljatok) ... okéééé??? maradjon ez a topik az ami a topik
  • FREAK
    #457
    Jól gondolod, csak én nem vettem le, hogy ezt tisztázni kell..... Azt hittem, egyértelmű, hogy akinek nem inge, nem veszi magára, ha azt írom, hogy bunkó arabok, akkor a BUNKÓ ARABOKra gondolok, nem pedig a 3 diplomás atomfizikusokra.
  • FREAK
    #455
    "arabot írok, mert így egyszerűbb, de igazán levehetnéd, hogy nem a milliomos, nyugatbarát olajsejkre, vagy az egyetemi tanárra gondolok, hanem azokra a mezítlábas parasztokra, akik nevetve ünnepelték szept. 11.-ét..... "

    magyarázzam még el párszor, vagy egyből is meg lehet érteni???

    és sajnos ICRam a terror mögé állt, mert el tudta fogadni szept. 11.-t....
  • I.C.ram
    #453
    ha elmondod hogy kell csinalok egy fix ip-set :))
  • I.C.ram
    #450
    nem valaszolok mert akkor folytatodna :) ontopic sikerult mar valakinek ASE-bol jatszani vele? mert nekem nem igazan megy :((
  • FREAK
    #449
    ok, csatlakozom, mert egy ellenérvvel sem találkoztam sajnos......
  • FREAK
    #448
    de fogd már fel, hogy én nem az IGAZI BENSZÜLÖTT amerikaiakért rajongok, hisz azok rezervátumokban élnek, hanem azért a csodáért, amit a sok bevándorló ott megalkotott

    arabot írok, mert így egyszerűbb, de igazán levehetnéd, hogy nem a milliomos, nyugatbarát olajsejkre, vagy az egyetemi tanárra gondolok, hanem azokra a mezítlábas parasztokra, akik nevetve ünnepelték szept. 11.-ét..... ÉN RÁJUK GONDOLOK, ha szóba jön az atom....
  • I.C.ram
    #447
    igazad van en lezaraom ha Freak is
  • I.C.ram
    #446
    na itt mondasz magadnak ellent szidod az arabokat hogy jajj de faszok stb stb aztan hirtelen valtas "Tisztelet a kivételnek, náluk is vannak koponyák, csak épp amerikai állampolgárok.... Miért is???? Talán mert Amerika az egyetlen hely a világon, ahol VAN LEHETŐSÉG!!"

    ja es kapasbol itt vannak az arab szamok amiket mar emlitettem meg a csillagaszatukat is.
  • Timber
    #445
    Lehet, hogy azért mert te nem hallottál még jó tálib musical-t vagy nem láttál még jó palesztin drámát azért még léteznek ezek!!! Nem kellene ennyire elfogultnak lenned ...

    DE EZ AZ EGÉSZ K***ÁRA OFFTOPIKK BAZZE!!! Menjetek már máshova!!!
  • I.C.ram
    #444
    LOL kegyetlen jo film :))
  • Timber
    #443
    Naja ... hisz Vörös Erik inkább a Valhallába ment kiszabadítani szerelmét akit Ő ölt meg ... Hisz ez sokkal érdekesebb mint felfedezni Amerikát ... azt meghagyták Colombusnak ...

    Persze a Fekete Halfdan ezt meg akarta akadályozni ... ^.^ És Loki, Kejfel kovács segéde........
  • FREAK
    #442
    ok, akkor magyarázd meg, neked mit jelentenek az arabok, amiért ennyire imádod őket???? ők hoztak mintát a Marsról??? arab zászló lengedez a Holdon? az ő műholdjaik mondják meg, milyen idő lesz?? az ő technológiájuk segít visszavarni a lábadat, ha elbasz egy villamos?? arab gyártmányú repülőgépeken utazod át az óceénokat????


    Könyörgöm EGYETLEN EGY KURVA DOLGOT MONDJ, amiért becsülni kéne őket!!! Tisztelet a kivételnek, náluk is vannak koponyák, csak épp amerikai állampolgárok.... Miért is???? Talán mert Amerika az egyetlen hely a világon, ahol VAN LEHETŐSÉG!!
  • I.C.ram
    #441
    1492-ben fedeztek fel ameriakt de az igaz hogy joval keosbb alapitottak meg magat az orszagot (tehat a gyarmatok megszuntetese)
  • FREAK
    #440
    nem is az államformára gondoltam, hanem a fehér ember ottani történelmére
  • I.C.ram
    #439
    ez nagy butasag volt hallode :)) mind a harom dolgot kevesebb mint 500 eve talaltak fel :)

    ne farasszal mert ezzel a faszsaggal mar elnezest hogy arabok=terror. tudod mit dugd fel magadnak az amcsi szabadsagszobrot en lezarom a dolgot. teletomte a TV a fejedet
  • FREAK
    #437
    öcsém, ez a múlt...... USA csak 500 éves, még szép, hogy nem ők találtak fel mindent elsőre... de MOST mi a helyzet???


    amúgy meg ne fárassz, elugattam, hogy két választás van, te a terror mögé álltál, nem hiszem, hogy erről vitatkoznunk kéne
  • I.C.ram
    #436
    az viszont teny hogy rengeteg toboroznak mostanaban a batyjam kint el mar egy jo ideje es meselte hogy allandoan kuldozgetnek US Army polokat meg minden szar reklamot :))
  • I.C.ram
    #435
    :))) en is szivesen kimmenek tok ingye oda :)) akarmennyire nem birom az ottani "kulturat" attol meg szivesen megneznem :)
  • I.C.ram
    #433
    maygarazat : oroszok elobb voltak az urben mitn (mondhatjuk ugy is hogy ok talaltak fel az urrepulest) az amcsik es az amcsik az urhajoik felepiteseben rengeteg orosz dolgozott sot meg az oroszoktol loptak technikakat a gepukhoz.

    hummer : magat az automobilt francia uriember talalta fel 1700-as evek kozepetol 1800-as evek elejeig dolgozott a talalmanyan a neve most nem jut eszembe. de meg az elso benzines motort sem az amcsik talaltak fel (belso egesu motor).

    hamburger : nemet hajosok talaltak fel azert hogy a hosszuutazasokon is sokaig ne romoljon meg (McDonalds-ra ez nem igaz :))
  • I.C.ram
    #432
    ah nem hinnem egyreszt nem hinnem hogy Magyarorszagrol hivnanak be oda katonakat es elegge meghizna a hadserege ha igy mukodne :)
  • FREAK
    #431
    hmmmm, melyik is volt pontosan az első OROSZ űrrepülő?? A Challenger vagy a Columbia?? és mennyi is van nekik most??? a Hummer meg olyan amerikai mint Texas, hol látsz te olyanokat nyüzsögni Párizsban?
  • I.C.ram
    #430
    urrepulojok az oroszoktol, hummerjuk a franciaktol hamburgerjuk meg a nemetektol van
  • FREAK
    #429
    nézd a dolog ennél jóval egyszerűbb

    szemben áll két oldal

    amcsik és arabok

    vagy nem érdekel a téma, vagy az egyik mögé állsz

    állj nyugodtan az arabok mögé, akik ártatlan civileket ölnek békeidőben, én maradok az amcsik mögött, akiknek űrrepülőjük meg Hummer-jük, meg hamburgerük van, és ha megölnek civileket, az háborús körülmények között történik, és nem szándékosan....


    téma leszarva....
  • I.C.ram
    #427
    jaja
  • G. Joe
    #425
    A hülye amerikaiaknak el kell mondani mindent, mivel olvasni nem tudnak!
  • TneX
    #424
    Bazz...mik vannak:D
  • I.C.ram
    #423
    siman kiirta oda ahol a reload szokott vilgoni hogy jammed... megkellett nyomnom a fix jam gombot es megszerelte (az animacio nagyon kiraly ahogy atnezi a fegvyeret :))
  • TneX
    #422
    Nekem még soha az életbe nem baszódott el fegyver,neked hogy?Ez igen érdekes...
  • I.C.ram
    #421
    felraktam a patchet az ASE-hez amiben mar elvileg van AA tamogatas de nem nagyon lehet kivalasztani a jatekot meg gondolom majd estefele vagy kicsit kesobb javitjak.
  • I.C.ram
    #420
    van mar ALL-SEEINGEYE (ASE) tamogatas is es az minbenben veri a szar gamespy (rendes windowsos GUI es egy darab reklam sincs benne ja es nem utolsosorban valos pingeket mutat)
  • I.C.ram
    #419
    multiban meg nem probaltam sajna de a single bejon csak az a sok pofazas hogy az egerrel tudsz loni meg hogy a W gomb az alap eloremozgas... szarra unom magam mire elmondja hogy ez a fegyvere 200 meterig hatasos stb stb.
    de azert az marha poen hogy beszarik a fegyvered ez nekem nagyon bejon :))
  • Goodwill
    #418
    a fegyver lövésnél meg se moccan....nemjó
  • I.C.ram
    #417
    ontopic : a jatek nekem nagyon bejon bar a az arcok nagyon bambak :(( meg asszem a szajuk se mozog beszedkozben de maga a palya marha szep es meg az en 600-asamon is elmegyeget...
  • Goodwill
    #416
    szerintem a saját tapasztalataira épít....
  • TneX
    #415
    Megint jól szóltál!:)))
  • TneX
    #414
    Hát igen,én is imádom,az ilyen unreg köcsögöket.
  • I.C.ram
    #413
    gyava meg a nevet se meri odairni
  • I.C.ram
    #412
    azt inkabb le se irom hogy offtopic mert mi vegig azt csinaltuk az USA vs AFG vitankkal de legalabb en olyat nem mondok ami bennem is hiba...
  • I.C.ram
    #411
    javithatatlan vagy csocso en itt megprobalok kulturaltan leirni hogy ne eroskodj mert ha eddig nem kellett senkinek az inf akkor ezutan se fog erre te jossz a flemmel. kepzeld tudok jatszani az inf-fel jatszottam is vele regebben meg Drakkal de nem jott be. CS-vel meg kb felorat jatzsottam osszesen... meg a hl sincs meg szoval errol kuss. en se jottel azzal hogy azert mert te bena vagy az ofp-hez azert meg kiraly jatek egy szoval megse emlitettem hogy bena vagy. nezzel mar magadba egy picit es ne csak a tobbieket baszogasd eddig joban voltunk most miert kellett ezt elrontani?