60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • I.C.ram
    #540
    na elvileg mar megy : icram.d2g.com az ip-cim a pass : aahu
  • I.C.ram
    #539
    semicolon az melyik gomb? a pont?
  • I.C.ram
    #538
    attanulmanyozom aztan inditok egy 3-foset
  • I.C.ram
    #537
    en csinalok mindjart
  • GregSB
    #536
    Kijött tört server!!!

    Minden pályával lehet indítani, aki nem csinálta meg infantry traininget az is mehet többire!

    Aki tud az plz csináljon servert ez alapján!
  • GregSB
    #535
    Ehh, MOUT_McKenna nevű pályát..
  • GregSB
    #534
    Errőlk volt itt szó eddig. Azt már Interneten kell teljesíteni.

    Keress MPUT_McKenna pályákat, az az infantry training. Elméletileg ha nyersz 1 roundot kvalifálod magad (szép magyar szó:D), és mehecc a többi pályára. Gyakorlatilag qrvára terhelt a kvalifáló server, ezért lehet, hogy én már kb 5 órát játszottam ezen a qrva pályán, és még nem kvalifált
  • Lazarus
    #533
    Infantry training nektek működik?
  • Maxxx
    #532
    'szerver?' ... milyen szerver bazz? ... irc? irc.extra.hu (már lentebb írva volt :p)
  • Error
    #531
    szerver?
  • Lazarus
    #530
    Ekkora retkes szart még nem láttam... faszér nem tudok ezzel a lófasszal játszani
  • Maxxx
    #529
    gyere #aa.hu ra... vlki majdcsak elgagyogja ;)
  • Lazarus
    #528
    Rohattnagy Zsírláma kérdés de hogy a retekbe kell elkezdeni a tréninget?
  • Lazarus
    #527
    hogy kell ezzel a szarral jáccani?
  • Maxxx
    #526
    Nah... a *kvalifikációról: >>>



    You also need to complete MILES training at the McKenna MOUT site. Joine a server that is running the MOUT McKenna mission. Once you have succesfully completed this mission, you will become qualified to join any other mission.

    A qualification attempt is made every time you win a round. Unfortunately, due to the massive amount of traffic currently being experienced by the Americas Army servers, many of the qualification attempts are failing. We apologize for this inconvenience. Please just keep playing MOUT and you will eventually get qualified.


    *A szerverekről:

    The server pack, which will enable anyone to host their own server on a LAN or over the internet, is not yet available, but will be released soon.
    The server pack, which is required to create a LAN game, is not yet available. Therefore you cannot join a LAN game.


    *A kevés szerverről:

    There are a lot more servers. Right now, some of the game servers are so overloaded that they have stopped responding to GameSpy ping requests. As people leave those servers, they will appear on GameSpy again.




    ...teccik felhomályosodni?... ;)

    szal 1 kör nyerés után már a MOUT McKenna-küldetésnél qvalifikáltad elméletileg magad... CSAK a túlterheltség miatt nem veszi figyelembe... jáccc, és jáccc, és talán... ;)) nekem fél órán belül összejött (mák;) ;)


    ...sok aa-s lama ;) + esetleges online magyar help(IRC):


    #aa.hu
  • Lacc
    #525
    Hát kapják be de tövig.
  • GregSB
    #524
    Hehh, ezt most olvatam, elég durva:

    A qualification attempt is made every time you win a round. Unfortunately, due to the massive amount of traffic currently being experienced by the Americas Army servers, many of the qualification attempts are failing. We apologize for this inconvenience. Please just keep playing MOUT and you will eventually get qualified.
  • I.C.ram
    #523
    nektek is egyre kevesebb a szerver??? reggel meg rengeteg volt mostmeg csak 4 van :(( es keptelen vagyok megcsinalni a trainget a szerver hianyok maitt :((
  • Ron Ragm
    #522
    meg amúccsem trainer de mind1:)
  • Ron Ragm
    #521
    izé, bocs, ez nem ide jött volna:)
  • Ron Ragm
    #520
    A trainert mindenképp tölcsétek le, nagyon meg van csinálva:)
  • GregSB
    #519
    Ehh töltöttem el vele :)
  • GregSB
    #518
    Na jól van, majd ha valaki egyszer az életében rájön mi alapján qualifyol az infantry mapen, akkor majd elkezdek rajta úgy játszani.. Megint felesleges órákat pazaroltam el vele.
  • Ron Ragm
    #517
    Na még 1szer loeszedem és ha most sem megy...
    mennyi a postaköltség Amcsiból ide?:)
  • I.C.ram
    #515
    hat az :((
  • Lacc
    #514
    De ez a Gamespy botrányosan szar mint mindig. ASE-val telán működne is a multi nekem...
  • Lacc
    #513
    Nem olyan rossz game szvsz... A fegyvermodell nagyon jól néz ki és az animációk is nagyon jók ahogy újratölt meg javítja az M16-ot :)) Nem tudja valaki hogy lehet-e majd vezetni járműveket?
  • I.C.ram
    #512
    ha ideges vagy akkor ne rajtam toltsd ki... honnan a retek ***zbol tudjam hogy ott tartasz.
  • GregSB
    #511
    Ne mond bazeg. ha nem mondod hülyén halok meg. (bocs, kicsit ideges vagyok, tegnap 11-től hajnali 3 ig játszottam azon a qrva pályán, de rohadtul nem engedett át)
  • I.C.ram
    #510
    multiban bekell lepni egy training serverre es ott megcsinaslni egy csapatban a traininget
  • GregSB
    #509
    Hogy a francba kell megcsinálni az infantry tréninget??? Már több órát szoptam rajta, de nem akar átengedni!!
  • I.C.ram
    #508
    MOUT MCKENA igaz? mert az allandoan tele van es soha nem birok bejutni :((
  • I.C.ram
    #507
    melyiket kell teljesiteni multiban hogy tudjak elesben jatszani? melyik az a palya?
  • I.C.ram
    #506
    valaki mondja el nekem hogy kell csinalni servert akkor en azonnyomban csinalok :)
  • Ron Ragm
    #505
    FASZOMAAAAAAAAT
    nemigaz végre lejött ez a szar erre meg elkezdi hogy zip file is demaged:(((((((
  • Maxxx
    #504
    Hát net coool volt, feelinges mapok, feelinges harcok, szép modellmozgások...
    pl esti fák közötti kuszás/torkolattűz-fények a 2oldalról/1 tábort kellett bevennünk közepén 1 fogoly a földbedöngölt kalitkában, a házakban a szemét terrorok... ;) yó ;)
    magyar szerver yóóó lenne (meg lan :p)... de sztem vlmiért nagyon védik hol/merre/kinek lehet most még szervert összecsapni :pp

    America's Army csati-ka:
    #aa.hu

    (itt aki politizál kirúgjuk ;) (nayó, 1 kicsit talán lehet ;)
  • GregSB
    #503
    "a fegyver lövésnél meg se moccan....nemjó"

    Dehogynem moccan. Ha állsz akkor dob a legnagyobat. Guggolva kevesebbet, hasalva szinte minimálisat...
  • I.C.ram
    #502
    inkabb erre valaszoljatok es inditok szervert esku :))
  • TneX
    #500
    Ehh,ezt már mind megcsinálta,mégse jó neki
  • I.C.ram
    #499
    valaki kiderithetne hogy a francba kell multit inditani