60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • CSOCSO
    #624
    hogy???????????????????????
  • Krinyo
    #623
    CSinájj egy szervert.
  • CSOCSO
    #622
    nah csummm.. a gamezban megcsinálrtam azt a probát... amikor lőni kellett párat..hát az elsőt hagytam csak ki amikor nem tudtam tölteni...
    szal szvsz nem nehéz, vagy nem is tom, annyira azért nem tetszik a célzás.. szvsz az INF ben jobb... de persze azt nem másolhatták le.. még nem voltam eksönben de a probát 800*600 ban fullon bírta a gépem..de biztos nem fogja szeretni ha sokan leszünk.. nah szal mit kell most tennem???
  • I.C.ram
    #620
    itt van leirva minden a szerver csinalasrol es csatlakozasrol...
  • I.C.ram
    #619
    http://www.teamgod.net/phpBB2/viewtopic.php?t=39

    itt a link
  • Krinyo
    #618
    Thx a szervert.
    Egyébként hogy csináltad?
    Én is csinálnék...
  • I.C.ram
    #617
    hamarosan levagom a szervert remelem jol szorakoztatok majd holnap is lehet hogy lesz
  • Lazarus
    #616
    Jók ezeka gránátok :D
  • I.C.ram
    #615
    elvileg beallitottam azt hogy valtogassa a mapokat nem tudom hogy sikerul-e
  • G. Joe
    #614
    Lehet hogy irtad már. De mekkora sávszélességed van? és menyi a kimenő? édekel hogy milyen igényei vannak?
    Hogy inditasz szervert?
    Gamespy-ból?
    Van mod hogy batch-ból vagy scriptből lehessen inditani?
    Mert akkor lehetne állandó Landor szerver!
    Sok emberrel :D
  • I.C.ram
    #613
    majd holnap lesz uj map mostmar nemsokara vege a szervernek majd holnap ujraberakom es akkor lesz majd valami mas is
  • Krinyo
    #612
    Nem akarnak mást csak valami ÚJ mapot
  • Krinyo
    #611
    ÚJ MAPOT
  • I.C.ram
    #610
    1/2 10 fog menni a szerver utana lelovomha van ra igeny akkor esetleg holnap is bekapcsolhatom
  • I.C.ram
    #609
    kerdezd meg hogy mit akarnak es akkor vatlok
  • Krinyo
    #608
    nemtom
  • I.C.ram
    #607
    gyertek az #aa.hu -ra es ott beszeljuk meg mert itt nehezkes
  • I.C.ram
    #606
    mi legyen?
  • I.C.ram
    #605
    csak az a baj hogy a player limitet nem lehet allitani es igy van amikor felmegy hetre is a jatekosok szama na ezt mar nem birja a netem sozval megkerek mindenkit ha lagos a szerver akkor beszeljetek meg hogy ki lepjen ki az lenne a legertelemsebb ha az lepne ki aki mar legregebb ota nyomja hogy az ujak is kiprobalhassak a gammat. 4-5-6 playert meg szerintem elbir a de 7 az mar nagyon sok :(
  • Krinyo
    #604
    Icram váltsámá lécci mapot
  • Lazarus
    #603
    és Icram szervere is király ;)
  • Lazarus
    #602
    Király a híd map is
  • Moby
    #601
    Áruljátok már el miért jobb ez a parancssoros istenverése,mint az open parancs?
  • I.C.ram
    #600
    na menjetek jatszani van most 2 ures hely
  • I.C.ram
    #599
    csinalj egy parancsikont ott lesz egy olyan hogy target oda lesz beirva az elerisi ut oda bemasolod azt amit mar irtam az ip-t megvaltoztatod az icram.d2g.com -ra a Name=GiJane-t meg a te nevedre. valahogy igy fog kinezni : "C:\Program Files\Army Operations\System\ArmyOps.exe" icram.d2g.com?Name=Ron_Ragm
  • Ron Ragm
    #598
    beírom de semmi
  • I.C.ram
    #597
    Connecting to a Server without GameSpy:

    • This is rather simple, too. From a DOS prompt, or the windows RUN prompt (click the windows start button, go to Run), issue this command:
    "C:\Program Files\Army Operations\System\ArmyOps.exe" 66.220.20.229:7777?Name=GiJane
  • I.C.ram
    #596
    http://www.teamgod.net/phpBB2/viewtopic.php?t=39 itt van leirva hogyan kell csatlakozni (legfelso beszolas alja fele van)
  • Krinyo
    #595
    Hova lehet beirni az Ipt?
    Parancsikonból meg baszik megcsinálni
  • Ron Ragm
    #594
    ill beírni
  • Ron Ragm
    #593
    de pontosan mit kell tenni?
  • I.C.ram
    #592
    csak paracsikonbol leeht belepni mert a gamespy nem latja
  • I.C.ram
    #591
    van szerver

    ip : icram.d2g.com
    pass : aahu
  • GregSB
    #590
    Az új unreal motor hajtja, és nagyon király!
  • Lazarus
    #589
    Hát ez vajon hogy történhetett? :D

    Amúgy a játék istencsászár! Kiváncsi vagyok mi lenne belőle lag nélkül
  • CSOCSO
    #588
    a hardwireden volt vmi link...az ftp4.homelan.com hoz..egy modemesnek igen szar:)
  • Ron Ragm
    #587
    Izé..van egy olyan érzésem hogy Unreal enigne dolgozik alatta...pl a textúrák kiterjesztése .utx és a könyvtárszerkezet is hasonló...
  • I.C.ram
    #585
    leoltem
  • I.C.ram
    #584
    multibol jovok a vegere mar egesz jol belejottem egyedul eloltem az egesz ellenseges csapatot :)
  • Ron Ragm
    #583
    nem rossz ez a gém csak gyenge vagyok hozzá:)