60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • Norbi2K
    #1147
    most meg is találtam az ROE-rol szolo irást a honlapjukon, különösen a teamwork leirása tetszik, csak az a baj hogy mégis tele van lone wolf-okkal az egész játék. Szerintem ebben a játékban meg a többi taktikai fps-ben pont a csapat munka lenne a lényeg és célravezető nem rohangálás, aki meg azt szereti az menjen quakezni vagy cs-ezni meg van egy rakat egyéb hasonlo témáju játék. Na megyek mert még csak sharpshooter vagyok...
  • Norbi2K
    #1146
    nagyon kösz, mindig okosodom :)
  • Norbi2K
    #1144
    thx, kérdés: az ROE azon kivul hogy mit jelent mire jo, hogyan kapunk rá pontot és miért?
  • hiba
    #1143
    - Wanna be an Airborne Ranger? On 22 August, we'll release our next batch of updates: Airborne School and Ranger School! Airborne school includes two single player maps: the 250-foot tower and your first C-130 jump! Once you put your knees in the breeze, its time to test your mettle in Ranger School: two multiplayer maps consisting of MILES team missions at mountain phase and swamp phase.
  • Norbi2K
    #1142
    hát eléggé:), kérdés: mikor vagy hogyan érhető el az airborne meg a többi(sniper nem érdekel,azt tudom)?
  • Shep
    #1139
    És hogy lehet a listába berakni, mert én nem találtam rá lehetőséget?.
  • Shep
    #1137
    Hol szoktatok játszani, mert amiket a game alapbol behoz /szerverek/ azok jatszhatatlanul lassuak.
  • Shep
    #1135
    Na megvan az alap tréning, mostmár elérhető az infantry de ha rányomok visszalök a főmenübe. Mi a hiba?
  • Shep
    #1134
    Hol a banatba lehet katonát létrehozni mert ahova a játékon belüli link mutat az 404 es.
  • TIBI
    #1133
    és még mindíg nem megy a sniper schol összes online pálya complete és még ki is írta a lövészetnél hogy kvalifikáltam magam a sniper scool-ra és még sincs next gomb a sniper-nél.Hasonló tapasztalat??
  • zotyesz
    #1132
    Meg kell csinálnod a többi tréninget is. Ezek eredményét fel kell tölteni a szerverre, ami tárolja a katonádat. (continue-t nyomsz a teszt végén)Majd online meg kell csinálni a MOUT McKenna-t. (A sniper patch telepítése után ez még kötelező?)Aztán mehet a móka, és játszhatsz a többi pályán. Ha szeretnél sniper lenni, akkor még külön meg kell csinálni a sniper school-t is.
  • Shep
    #1131
    Szretetném kipróbálni a neten a gamet, de nem igazán tudom mit és hogyan kéne csinálni, megcsináltam az első traininget, sikeresen, ezután mi a tehendő? Mi kell a neten való játékhoz. Vki. írja le. Előre is kösz.
  • TIBI
    #1128
    megvan a 36 de még mindíg nem enged a sniper school-ba
  • TIBI
    #1126
    nem müxik még mindíg pedig már újra csináltam a lövészetet
  • TIBI
    #1125
    de pluszba még meg kell csinálni az online pályákat is.
  • TIBI
    #1124
    1 hiba az expert?
  • G. Joe
    #1123
    ÉS nem anabll, hanem avaible !
  • G. Joe
    #1122
    talán ha elovasnád a read me-t!
    Akkor fel fog tünni, hogy ujra minősitened kell magadat a lövész gyakorlaton! EXPERT minősítéssel! Utána elérhető lesz a sniper school ! És majd ezután használhatsz snipert, már amelyik pályán engedélyezve van! És csapatonként 1 ember! Amikor többen kérik ha jol sejtem, az kapja aki jobb minpősitéssel rendelkezik!
  • TIBI
    #1120
    a sniper patch 22 mb?Mert ha nem akkor rosszat töltöttem.Én is felnyomattam és online csapattársakkal kellett túsztszabadítani meg ilyenek.A sniper résznél azt írja ki:not anabll..
  • Petyus_
    #1114
    Nekem felment, nem az a probléma, hogy nem a default könyvtárba raktátok? állítólag ez szokott gond lenni...
  • Lazarus
    #1113
    nekem tokeletesen felment
  • CSOCSO
    #1111
    iylenkro van a gamma szidás meg kéjbord csere:)
  • Mighty
    #1109
    Valami nem jo nalam. A sniper update nem megy fel teljesen. (a tours.ini filet nem talalja, pedig ott van...) Es igy nem tudom kivalasztani a sniper gyakorlast. Ha ki akarom valasztani, akkor lefagy a jatek...:(

    Otlet?
  • Lazarus
    #1108
    koszi
  • TIBI
    #1106
    még mindíg nem megy tovább a lövészetnél.Regisztráció már meg volt pedig.
  • Gabo
    #1103
    Petyus:
    Csak ne cikizd a 56k-s HPB-ket!
    Ha nem vigyázol, jókora meglepetésekben lehet részed tőlük. Van egy arany igazság, a ping nem minden!

    Egyébként ha nincs fent a Guru CD-n, akkor ki se próbálom. Annyara azért nem érdekelt, hogy letöltsem...
  • TIBI
    #1098
    hogy regisztráljam az a kód amit e-mailben küld túl hosszú nem lehet beírni a játékban.Másikat meg nem ad
  • TIBI
    #1097
    aha nagyon köszi
  • TIBI
    #1095
    nekem is most lett meg a game.De az 1-es training küldetésnél elakadok.Hiába lövöm hibátlanul a táblákat mégse megy tovább.Mi a baj??
  • Norbi2K
    #1094
    köszi, drak, épp most játszottam veletek.
  • Norbi2K
    #1092
    ok, kösz, megvan.
  • Zoidberg
    #1091
    Elég ha csak 4-et nyer a csapatod a hétből...
  • Norbi2K
    #1090
    Légyszives valaki magyarázza el nekem hogy mukodik ez a mckenna training. Az a lényeg hogy az én csapatom 7/7 legyen nem? vagyis nyerjen, igaz?
  • Garrett
    #1089
    IRC :#aa.hu
  • G. Joe
    #1087
    mikor kell kijönni a patchnak?
  • NaNa
    #1083
    Falabu: lejjeb levan írva pontosan hogyan kell használni a All Seeing Eye-t, én is ezt próbáltam és nagyon jól működik.
  • Falabu #1082
    De nem tudom mozgatni az egeret!! Rendesen elkezdi tölteni. Utána behoz egy fekete képernyőt és ott kiírja, hogy "connecting" és utána bármennyit várok semmi nem törénik. És kifagyni se fagy ki mert ha megnyomom az F1-t akkor behozza a pontozó táblát!!
  • Garrett
    #1081
    ha már tudod mozgatni az egeret mikor belép a játékba akkor keress egy másik szervert mert azt már nem fogja behozni!
  • Falabu #1080
    Hi all!!
    Van egy kis gondom! A mostani PCGURU-ban volt az AA. Én ezt felinstalláltam regisztrátattam magam és elvégeztem a gyakorlókat kivéve az uolsót (MOUT). Amikor egy ilyen serverre csatlakozom akkor elkezd tölteni belép a játékba és ott csak azt írja egyfolytában, hogy connecting, bármennyit vérok csak ez a felírás marad!!! Kérlek segítsetek
  • Lazarus
    #1079
    Nincs mit :)