60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • zotyesz
    #1203
    Ma délután nekem is sikerült egy jó csapatba bekerülni. Már csak a Collapsed Tunnelt kell teljesítenem, és akkor azon is rajta lesz az a szép zöld felirat. A Roger Wilco az a program, amin keresztül hanggal lehet kommunikálni? (Bocs a lámáskodásért, de ma játszottam ötödször, vagy hatodszor Neten, és még nagyon tapasztalatlan vagyok e téren.)
  • Norbi2K
    #1202
    melyik szerveren játszottál?
  • NaNa
    #1201
    Azért elég jó a dolog. Az este sikerült egy jó kis csapatba bekerülve játszani. Éjjel kettőig bírtam(ma persze munkanap volt). Továbbra is az a gondom, hogy kevésnek találom a magyar szervereket. Ott remélem, lehetne használni a Roger Vilco-t.
  • Norbi2K
    #1200
    Bár igazad van ehhez tényleg kéne legalább 8-10 ember, nekem szerencsére néhány alkalommal volt részem csapatmunkában de az a GhostReconban volt, ami ugyancsak egy jo kis játék(volt).
  • G. Joe
    #1199
    De egy bő évet még dolgozhattak volna a gémet a srácok mielőtt kiadták!
    Néhyán olyan bosszanto hiba van benne, hogy egyszerre kb 1,5 órát birok vele játszani dühroham nélkül! :P
  • Lazarus
    #1198
    vagy keesoon kezded :)
  • KennyG
    #1197
    Thx.
  • zotyesz
    #1196
    Igen, ez ismerős. Pedig csapatként sokkal élvezetesebb. Bár azért most is találkozni összedolgozó emberekkel, de ahhoz, hogy igazi csapatok jöjjenek létre az kellene, hogy egyszerre, minimum 8-10 legyünk fent. Nekem ilyenben eddig csak egyszer volt részem sajnos. (Lehet, hogy korán elalszom? :) )
  • zotyesz
    #1195
    Ha jól tudom, akkor a LAN-t csak később teszik bele.
  • Timber
    #1194
    en tegnapelott QWztem ... tiszta jo volt ... jo oreg QuakeWorld ... legjobb ^.^
  • KennyG
    #1193
    Hogy lehet LAN game-t csinálni?
  • Norbi2K
    #1191
    pl azt hogy nem összevissza rohangászik a csapat mint most mindenki,csak azt nem tudom hogy akkor miért nem mennek cs-ezni vagy quakezni
  • zotyesz
    #1190
    Ez elég jól hangzik. Remélem be is fogják tartani. Arra is kiváncsi leszek, hogy egy speciális alakulatnál majd mit kell teljesíteni a bekerüléshez.
  • Mighty
    #1188
    A Landor-t nem latja az ASE. Csak a jatekbol tudsz csatlakozni ra. (ha nincs tele )
  • Hornet[HUN]
    #1187
    Magyar szerver 152.66.93.27:1716 Tegnap este voltunk rajta vagy 10-en,12-en
  • NaNa
    #1186
    Üdv! Magyar szervereket én sem találtam. Illetve egyet, de ott télleg nem volt senki és ráadásul 1.0-s volt. Kellene néhány magyar is mert nem nagyon értjük meg egymást pl.: a Olasz vagy német szervereken az ott lévőkkel.
  • Zoidberg
    #1185
    Navy Seals-et akarok !!!
  • zotyesz
    #1182
    Szerintetek mi lesz a következő fejlesztés az airborne és ranger patch után?
  • zotyesz
    #1181
    Én ma voltam fent, meg rajtam kívül még valaki. Talán később többen lesznek.
  • Timber
    #1180
    koran keltem, hogy a reggel elso napsugarait lathassam a harmatos es udito korai szellok kisereteben ...


    (persze, hogy jatszottam ^.^)
  • Norbi2K
    #1179
    te aztán korán kelő vagy, vagy pedig eddig játszottál?:)
  • Norbi2K
    #1178
    hali, most ezen az ip-n sosincs senki?:152.66.93.27, már napok ota senki vagy én vagyok pancser?
  • Timber
    #1177
    oke ... mar rajottem ... csak arra nem gondoltam, hogy a gyakorlas kozben nincs ott a feher ...

    aszittem ugy adja, hogy valamelyiket random ...
  • Timber
    #1174
    na jo en feladom

    mit kell csinalni a sniper schoolban???

    valami feher arnyalakot kellene becserkeszni ... de nalam csak narancssarga tablak vannak amiket nem lehet leloni ... ha kimozdulok a ketrecbol akkor meg failed ... most akkor mi a szar van?
  • NaNa
    #1173
    Jah. Még a feleségem is elégedett:)
  • Hornet[HUN]
    #1172
    A lányok is igazolják a tűrhető eredményeid? :)
  • NaNa
    #1171
    Nah.. erről beszéltem.
    Annyira azért nem vagyok öreg :)
    De télleg kicsit gagyin van megcsinálva. Ha már school, akkor a fokozatosság elvét jobban be kéne tartani. Jah a kezem meg nem remeg :) Valadi fegyverrel elég tűrhető lőeredményeim szoktak lenni ;)
  • Lazarus
    #1169
    vagypedig egy kioregedett ven trotty!!
  • Timber
    #1168
    van sniper school? ^.^
  • Hornet[HUN]
    #1167
    Nekem sikerült. Ne kapkodj van időd bőven Nana,csak nyugodtan. Relax! Lehet ,hogy még fiatal vagy és "remeg" a csuklód
  • NaNa
    #1165
    Asszem nem egy dologról beszélünk. A sniper schoolban 15 lőszert ad és ha az elsőt elhibázod ... annyi. Sikerült valakinek ???
  • Timber
    #1161
    ezt olvastam a multkor a GameSpy chaton ... valaki ott panaszkodott, hogy mindig leTKztak mert nala volt a sniper ^.^
  • Timber
    #1157
    mondjuk ezzel csak egy szar van ... ha nem a klanoddal vagy bent akkor amint a kezedbe rakja a snipert a tobbiek leTKznak es elveszik ^.^
  • Timber
    #1156
    es ha azt akarod, hogy allandoan nalad legyen akkor 41et ^.^
  • G. Joe
    #1155
    de ha azt akarod hogy néha te kapd a snipert, akkor nem árt min 39, esetlen 40 találatot elérni! :P
  • Norbi2K
    #1153
    Tényleg a személyes aktánkat meg lehet nézni valahol?
  • Timber
    #1152
    elvileg 4et hibazhatsz nem?

    szoval 36 kell a 40bol.
  • Lazarus
    #1151
    :DD
  • NaNa
    #1150
    A Sniper Scool se piskóta: "Egy lövés egy halott" E helyett: Egy hiba egy Replay :)
  • Norbi2K
    #1149
    két tárad van, az negyven, gondolom ha nem találod el elsőre valamelyiket akkor lősz mégegyszer, nem? mert akkor ezért nincs elég lőszered :)