60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • NaNa
    #1314
    Igazán nem tudom, játékra nem volt időm 1-2 napja.
    De érdemes venni egy nem túl drága hangkártyát a gépbe. Több játék is "meghálálja".
    Beco: Attól még van aki szívesen szolgál velem, nem sértetél.
  • zotyesz
    #1313
    Szerintem még mindig nincs, mert én sem tudok fellépni. Ellenben megújult a játék hivatalos oldala.

    Azért van egy előnye, ha a mesterlövésznek nincs maroklőfegyvere, így legalább ha nehezen is, de be lehet cserkészni. Tegnap a hidas pályán sikerült is egyszer. (háromszor viszont lelőtt, szóval még mindig ő van jobb helyzetben)
  • Norbi2K
    #1311
    NaNa, hol játszotok mostanság, én a roger wilco nál leragadtam, mert nekem nem megy a hangkártyám miatt:(
    Irc-n meg hiába kérdek bárkit is, csak bambulnak, itt nagyob az élet mint ott.
  • Norbi2K
    #1310
    már mire nem volt nehéz rájönni?:) hogy téped a szád?:)
  • NaNa
    #1309
    Neked látnok nak kéne menned Beco :))))
    (14 éve vagyok hivatásos katona )
    de télleg nem vitatkozni akartam.
  • Norbi2K
    #1307
    mikor lesz már landor? vagy már van mert én nem tudok fellépni
  • Norbi2K
    #1306
    Lehet, csak nem értem mire fel jött ez a csapat 26%-a eleseik, meg a hiába tépem a szám szöveg:)hiszen nagyon nem kellett a szád tépned senki sem ellenkezett veled:)

    de mind1 a lényeg hogy kell a snipernek marokfegyver:)
  • Norbi2K
    #1304
    Beco egy kicsit félreérted a helyzetet, a realitás egyenlő azzal ha az életben felvehetsz egy fegyvert a halott mellol akkor a játékban is fel lehetne, nem?
    Szerintem Nana-t félreértetted.
    Senki sem épit arra hogy a csapat 24%-a elhullik és a többi majd azok fegyverével harcol.
  • NaNa
    #1302
    Minden fegyveres akció várhatóan veszteségekkel zárul. És ha "életben" kívánunk maradni, mindent felkell ezért a célért használni. :)
  • NaNa
    #1300
    Nem muszáj a Sniper-nek "Sniper"-nek maradnia. Keress magadnak egy másik fegyvert. :)
  • KeviN
    #1298
    Engem csak a fegyvercsere lassusaga zavar...ha azt kijavitjak minden OK :)
  • zotyesz
    #1297
    Tényleg nagyon kezdünk leülni. Tegnap olvasgattam a hivatalos fórumot. Érdekes kérések vannak a játékkal kapcsolatban. Pl: a hasravágódás és a felállás legyen gyorsabb, cipelhessen több fegyvert a katona, stb. Tekintve, hogy ez a játék az ingyenességen túl azzal villog, hogy milyen élethű...
  • Norbi2K
    #1295
    csak hogy fenn legyen a topic:)
  • Norbi2K
    #1294
    töredezetségmentesitő? Nekem nem valami up to date a gépem : 750es Duron, 192MB, GeForce2MX és 800x600-on megy mint a kisangyal
  • Timber
    #1293
    ftp://ftp.iinet.net.au/games/demos/

    itt van AAO 1.11 FULL install ... (es meg szamos egyeb is ... pl. BF1942)
  • zotyesz
    #1292
    Én 1.1-es Celeront használok 1466-on, 256 MB Ram, GeForce2MX 800x600-ban kicsit lebutítva (a lightmap és a részletesebb textúrák vannak kikapcsolva), normálisan fut. Legalábbis bajom még nem volt vele.
  • KeviN
    #1289
    Engem inkabb az zavar, h nincs magyar szerver, es a kulfoldiek meg nagyon lagosak :(
  • NaNa
    #1287
    Irok, hogy ne haljon ki a fórum. Nem tudom mi ez a nagy hallgatás. Remélem, mindenki játszik és nincs ideje irogatni.
    Kár hogy többen nem jelentkeztek be a RV-s féle játékbe. Beteg megéri kipróbálni legalább egyszer.
  • CaviaR
    #1285
    Köszi, megnézem!
  • CaviaR
    #1283
    Itt már néztem, valamiért egyikről sem tudtam letölteni. File Planet-en hiába nincs várakozási idő, mégse tudtam rácsatlakozni. Volt olyan oldal is, ami meg se nyílt.

    Igaz, most elindult az nVidiáról, de "csak" 30 KB/s-mal döcög. Azért kösz...
  • Timber
    #1282
    welcome back pal!

    You're in the army now ... wooowoow in the armey ... ^.^
  • CaviaR
    #1281
    Innen egyszer már letöltöttem, de vmi gáz volt vele, mert néhány filet nem tudott kicsomagolni. Lehet, hogy csak crc-s volt, nemtudom.

    Timber: Tegnap jöttem haza, és nemtudom hirtelen hol keressem. Ha adnál linket, megköszönném.
  • NaNa
    #1280
    Hagyd kibontakozni Caviart ... Lehet hogy Ő igy szereti összerakni a dolgokat ...:)
  • NaNa
    #1279
    És mit szólnál ehhez ???
    http://www.gamestar.hu/
    Itt rákeresel az America's Army-ra és onnan meg letölthető a recon demo, amit már nyugodtan patchelhetsz. Jah 214Mb. :) Jó töltögetés !!

  • Timber
    #1278
    Caviar ... elkursz akkor valamit nagyon

    mert csomo hely van ahol van 1.11es full install
  • NaNa
    #1277
    PC-GURU CD melléklete....:)
    kérdd kölcsön valamelyik ismerőstől!!
  • CaviaR
    #1276
    ÁÁÁ!
    Megőrülök!
    Sehonnan nem tudom letölteni az alapjátékot!!!!
    Az americasarmy.com csak olyan oldalakra vezet, ahol csak a v1.1.1 es pecs van. Az nVidia-ról meg nemtudom lehúzni. Valaki mondjon plíz egy rendes letöltőhelyet!!!

    Köszi!
  • zotyesz
    #1273
    Most próbáltam meg, de sajnos még nem. Legalább nyugodtan nézem a meccset.
  • NaNa
    #1272
    Ok. Odataláltam. A landor még mindig nem műxik???
  • Timber
    #1270
    irc://extra.irc.hu:6667/aa.hu
  • NaNa
    #1269
    És mi ennek a szervernek az IP-je?? (gondolom ha itt még em szerepelt leírva, akkor elég nehezen tudunk eljutni rá)
    Az IRC-n hol vagy tok elérhetőek ???
  • Moby
    #1268
    Pedig de kellene a landor:)
    Külföld a patch óta totál kész.Moby szervere(már nem az enyém:) ) mindíg a jó szerverek között volt,de most már az sem nagyon játszható.Tipikusan 100-150-es pinget jelez bentről(kintről 400-500),de menni sem nagyon lehet.Akár ki is vehetnék a scoreboardból a pinget,semmi értelme.Kezdem azt hinni,hogy a belső browser mondja a tutit(bár ennek meg a landor mond ellent).
  • Norbi2K
    #1262
    én meg ugy néz ki vehetek videokártyát mert ez a szar csak nem müködik, csessze meg
  • NaNa
    #1261
    Igen, sajnos valóban azok. Ma este egy 700-as pinges szerveren játszottunk néhányan. Élvezhető volt. Főleg, hogy ment alatta a Roger Vilco ...:)
  • Mighty
    #1260
    Az majd egy kesobbi kiegeszitoben lesz elerheto.
  • Norbi2K
    #1254
    hali, megtudnád nekem modani pontosan milyen tipusu a chipset és hogy milyen drivert használsz hozzá(verzio szám). Egyébként voltam egyszervizben azt mondták lehet hogy már a hardwer alapbol nem jo de lehet csak a szoftveres része szar, ezért kéne hogy milyen divert használsz. Előre is kösz
  • Lazarus
    #1250
    erre még nem igazán volt példa pedig mindenhez használják a wilkót nem csak CShez
  • Norbi2K
    #1249
    csak az a gondom hogy mindig azt irja hogy nem találja a hangkártyát ha már az army megy.
  • NaNa
    #1248
    Szerintem majdnem mindegy... nekem egy ESS sound system van és elég tűrhető vel.
    Melyik címen???
    szerintem próbáljuk meg a www.counter-strike.hu/aarmy a többi meg majd kialakul.
  • Hornet[HUN]
    #1247
    nekem is integrált hangkártyám van (asus a7a133)és működik minden