60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • zotyesz
    #1379
    Az egyik szerver a Mountain Ambushon nem adott lőszert a géppuskához. Ott rohangáltam egy árva tölténynélkül. Aztán mikor lőni kellett volna csak kattogott az egész. Egy másikon pedig nem lehetett a kísérő oldalra állni, akármit is csináltunk. Pedig a program szerint 15-ből már 42 meccset nyertünk. :)
  • Norbi2K
    #1378
    szoval a farp raid az mindenkinek not available?:)
    meg a 82nd airborne mindkét pályáját megcsináltam mégsem irja ki hogy completed, szoval lesz mit pacthelni...
  • zotyesz
    #1377
    Ez a hivatalos fórumon volt:

    We have completed a new patch that will address the 1.2 release. Specifically, the new version will address the following issues:

    -Problem with Mountain Ambush map ending prematurely

    -Problem with Promotion System

    -Problem with Scoring System

    -Problem with OpFor texture sets while parachuting

    -Erroneous clipping problem in FLS map

    -Various cosmetic issues

    We will be releasing the new patch to our download partners shortly. Please bear with us while we transition to the new version and make the necessary changes. Once again, I’d like to apologize to everyone for the problems that occurred with the 1.2 release of the game, and to thank all of those who provided us with invaluable information about these issues. We value your support, and will make every effort to improve our future releases of the game.
  • Gerry
    #1376
    Na, ezt örömmel hallom!
    Egyébként a botokat illetően, én is abból indultam ki, hogy U motor dolgozik a játék alatt, és ha már ott jól meg vannak írva, nem lehet túl bonyolult áttültetni az AI-t ebbe a játékba...
  • zotyesz
    #1374
    O.K. Így már értem. Bár én a rajtaütő csapatban voltam.
  • Gerry
    #1373
    Nos, O.K., akkor majd megnézem lan-on haverral, de reménykedek benne, hogy (mint annak idelyén a Counter-Stike-hoz is) valaki majd ír hozzá valami botot, mert 3-4 játékossal igen sovány a dolog...

    A modemes dologhoz nem tudok hozzászólni, mert a munkahelyen ADSL van (bár játszani ott sem tudok...), otthon meg SEMMI, az alább leírt okok miatt...
  • Gerry
    #1370
    Na. akkor feltenném mégegyszer a kérdésemet, mert eddig asszem még senk sem válaszolt:

    Van-e a játékhoz BOT, mert én csak offline-ban tudom nyomni, mer' otthonra nem húzzák ki a netet, sem UPC-ék, sem MATÁV-ék, SEM Vivendiék, így csak haverokkal nyomnám LAN-on, de elég kevés ember van, és így nem igazán lenne élvezetes a játék...
  • zotyesz
    #1369
    Egyetértek. A pálya tényleg gyönyörű, és muszály rajta komoly csapattaktikát kialakítani.
    Az ejtőernyős pályát 4-en nyomtuk védőként 10 támadó ellen. Mivel csak smoke-t kapnak a támadók, nem volt nehéz lekaszálni őket.
    Az M4-et én is kipróbáltam. Hát, elég pöpec, az biztos.
  • zotyesz
    #1366
    A Mountain ambush másnak is bugos? Két lépés után nyerünk, vagy vesztünk, anélkül, hogy egy lövés is eldördülne.
  • SATAN
    #1365
    Ok, mostmár elküldte, ezer THX
  • SATAN
    #1363
    Valaki segitsen (again :) regeltem magam, kiírta nézzrm mrg méljeimet, és nem küldenek semmit már 4 napja :( pedig jó címet attam meg!
  • Norbi2K
    #1362
    ja nagyon ki káll várni mikor flare-elsz, utolso pillanatig feszitsd a hurt:)
  • Mighty
    #1359
    Hat ezt nem ertem....:( A live ugras nem akar sikerulni. Rendesen a korben erek foldet, de mikor kell lassitani magam? Probalom mindig az utolso pillanatig halogatni, de mindig recseges a vege...(de nem serules. recycle lettem vagy mi a pocs) A 90 fokkal meg mi van? Elvileg nem magam ala kell bamulnom, hanem a horizontot kell figyelnem, igaz?
  • Norbi2K
    #1358
    ha leszedem akkor hol fogunk játszani? a landoron?:)
  • Lateof
    #1356
    szedd csak le!
  • Norbi2K
    #1355
    meg a battlefieldből még csak demo van nem?
  • Norbi2K
    #1354
    hogy lehet a forumba képet beilleszteni?
  • Norbi2K
    #1353
    battlefield 1492???? ne má. a diszno karám nekem is beugrott:) Akkor lehet játszani honiakkal?:)
    akkor most szedjem le a battlefieldet? annyira nem érdekel az a játék, ez jobb:)
  • NaNa
    #1352
    Nos igen. Nekem is teccik. Az ejtőernyős ugrás kicsit érdekesre sikeredett, de azért elfpgadható. Nekem arról a "karámokról" inkább valami disznó ól ugrott be( nem tudom, valóságba mi is akart lenni ) a többi küldit majd ezután. Sajna a Landor mintha teljesen átállt volna a Battlefield 1942-re - sajnos. Pedig az Army sem egy rossz multi game.
  • Norbi2K
    #1350
    ja Landor jo már? mert amcsikkal nem valami jo játszani, meg mindig csürhe bandához kerulok:)
  • Norbi2K
    #1349
    ez nagyon állat, a sulit már megcsináltam meg most egy éles mission-t:) ugrani kell egy gépbol aztán egy hangárt elfoglalni, nagyon jo, csak sivár a pálya, most megyek ranger-nek
  • Inquisitor
    #1348
    http://www.hardwired.hu/index.hw#h3137
    Hátha ez gyorsabb ...
  • Norbi2K
    #1346
    na megyek ugrálni a toronybol:)
  • Norbi2K
    #1345
    és kezdodik a telepités, mindjárt meglátjuk mi sül ki ebből:)
  • Norbi2K
    #1342
    az a link amit m313 adott az a filefrontra visz onnan meg simán lejön
  • NaNa
    #1340
    Innen szeditek le ???
    America's Army > Official Releases > Patches
  • Norbi2K
    #1339
    még 3 perc:)
  • NaNa
    #1338
    Hmmm... nekem arról az oldalról csak valami html filet nyit meg :(
  • Norbi2K
    #1334
    én már töltöm:) mindjárt itt lesz
  • NaNa
    #1333
    No és sikerült valakinek letöltenie ????
  • zotyesz
    #1330
    Én meg arra, hogy mit takar a módosítás rajta.
  • zotyesz
    #1329
    Most olvastam, hogy 7 am PST. Ez szerintem a nyugati parti idő. Nálunk úgy 16.00-tól várható. (9 órás az eltolódás ha nem tévedek.)
  • Mighty
    #1325
    Mar csak par nap :)
  • zotyesz
    #1323
    amíg nem lesz Landor újra próbáljátok meg ezt: 217.162.107.39:1716 Az ingame browser dobta ki, és igen jó pinget produkált. Én sima 56K-s modemmel játszom, de átlagban 200 alatti ping volt a Bridgen
  • zotyesz
    #1322
    Talán próbáld meg inkább ezt: americasarmy.com/account/tagp_signup.php
    Nekem a játékban a Create online soldier ezt hozta be.
  • SATAN
    #1320
    Valaki segiccsen! Nem hozza be a regisztrációs oldalt! Ezt nem tölti be, nem tudom reggelni magam!: http://www.homelanxtreme.com/armyauth/index.php
    Please vki Leon bá (szal profi :) segiccsen!
  • Gerry
    #1319
    Hali!! nem tud valaki letölthető botot a játékhoz??
  • zotyesz
    #1317
    Állítólag keddtől lehet várni az airborne és ranger patchet.
  • NaNa
    #1316
    Vagy későn fekszenek :)
  • Norbi2K
    #1315
    szerintem sb 128 lesz a vége, de ugy látom egyesek nagyon korán kelnek :)