60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • zotyesz
    #1475
    Van egy érdekes topic a hivatalos fórumon. Egysrác megkérdezte, hogy játszanak-e azok közül akik ismerősek lehetnek a Black Hawk Down-ból.
  • The Garrett
    #1474
    okesza
  • zotyesz
    #1473
    konzolból indítsd. Főképenyőn ESC, majd TAB. open 152.66.93.27:1616 vagy 152.66.93.27:1716
  • zotyesz
    #1472
    Van Landor. Már kezdtem megijedni.
  • The Garrett
    #1471
    Ne,m tudom lehet csak az ASEYE szarakodik..
  • zotyesz
    #1470
    Már megint nincs? Ne már...
  • The Garrett
    #1469
    na majd ha lesz Landor :DD
  • zotyesz
    #1468
    Támadóként azt úgy könnyű megcsinálni, hogy keresel egy reflektort ami a védők felé világít, majd kúszva megindulsz feléjük, úgy hogy a reflektor végig a hátad mögött legyen. Az éjjellátóval csak egy nagy fehér foltot látnak... :)
  • zotyesz
    #1467
    Én bunkerben teljesítettem. :)
  • The Garrett
    #1466
    volt egy gáz pálya az az erbornhoz kellett asszem amikor egy szar karámból kellett kiirtani az ellent... az de gáz volt. 4 szer már a landolásba belehaltam :D
  • zotyesz
    #1465
    Ja. Rangers lead the way, soldier! Hooah!
  • The Garrett
    #1464
    és én is Ranger (is) lettem. Izé tök jó!
  • zotyesz
    #1462
    Én speciel az igazi nevem használom a játékban. Az ám az élvezet amikor az amik megpróbálnak megszólítani.
  • zotyesz
    #1461
    Hehe, látom feltámadt a harci kedv. :)
  • The Garrett
    #1460
    köszi sikerült megcsinálni mind2 -t :D
  • Petyus_
    #1459
    LOL
  • The Garrett
    #1458
    nem baj mostmár ugyis mantin réndzsör kisdobos vagyok :D annak nem kell kés! majd elváglak az ujjammal :D
  • Petyus_
    #1457
    Ne örülj, itt nincs kés!
  • The Garrett
    #1456
    ha mentek be gamelni szóljatok már mert rég aaoztam magyarokkal.. kb miokor megjelent a Game ... kiváncsi vagyok mit tudok még :DD
  • Petyus_
    #1455
    Roget that! Hoooooah! :)
    Akkor majd kellene Landoron gyakorolni a csapatmunkát (jó, úgyis egyedül fejbelövök mindenkit, de sose lehet tudni :D).
  • Norbi2K
    #1454
    jol jönne egy automatic rifleman support :)
  • Norbi2K
    #1453
    m16-os gyakorlo pályán 40-bol legalább 36-ot kell lőni és utána mehetsz mesterlövésznek.
    Van magyar szerver, olvasd vissza a forumot, ott lesz vhol az IP.
  • The Garrett
    #1452
    Köszi most megyek megpróbálok jól lezuhanni!
  • zotyesz
    #1451
    Úgy néz ki,hogy már hatan vagyunk a csapatban. Leht, hogy tudok még két-három embert. Majd ma szólok nekik.
  • zotyesz
    #1450
    Nekem úgy sikerült, hogy mindig a földet bámulom, hogy lásam milyen magasan vagyok. Úgy 1-1,5 másodperccel a becsapódás előtt kell flare-t nyomni, de folyamatosan. Ne előbb, mert nem tart sokáig a hatása, és aztán mész mint egydarab kő. Ne izgulj, egyszer ráérzel, aztán már semmi gond nem lehet.
  • zotyesz
    #1449
    Tegnap voltunk fent a Landoron. Én például úgy 6-tól fél 8-ig. Kellene majd egyeztetni időpontot. Roger Wilco-t használunk?
  • The Garrett
    #1448
    ÉLJEN kaptam Mountain Divisionos uttörőjelvényt... de ejtőernyőzni még mindig nem tudok.. :(
  • The Garrett
    #1447
    NA mégiscsak kéne egy kis help!!! hogy a rákba kell ejtőernyőzni???? mindig megdöglök!
  • The Garrett
    #1446
    semmi .. megoldódott..
  • The Garrett
    #1445
    Ej miakőő! mér nem lehet uj solidert létrehozni... a link ami a create soliderhez mutat nem jön be :(
  • Petyus_
    #1444
    Ha éppen nem vizsgázok, és kell egy automatic rifleman support embernek, akkor jelentkezem én is! :)
  • The Garrett
    #1441
    holnaptól megyek én is meg Kreeztal koma is!! ugyhogy +2 :D most szedem ujra az AAO-t :D
  • NaNa
    #1440
    megjegyzem , nem volt valami nagy tolongás a Landoron ......
  • Norbi2K
    #1439
    hintsd! :)
  • zotyesz
    #1438
    elhintsem az IRC-n?
  • Norbi2K
    #1437
    egyenlőre azt hiszem hárman vagyunk( te, NaNa szolt még:) és én)
    Ha valaki akar még a teamwarfare en játszani jelentkezzen nyugodtan
  • zotyesz
    #1436
    szivesen
  • Myrkul
    #1435
    oké köszi !!
  • zotyesz
    #1434
    A Landor a magyar szerver. Az 1.2.0 és az 1.2.1 patch fent van a hardwired-en, vagy az 1388-as hozzászólástól visszafelé keress a fórumon, ott le van írva, hogy honnan töltheted le.
  • Myrkul
    #1433
    és tényleg 1.1.1 a verzio száma