33
legion
  • Mr.Macho
    #33
    ja, és még egy kérdés!
    amikor éppen a harcot nézi az ember, akkor alul látni lehet a seregemet. Ez eddig rendben, de van még 3 kocka, az minek van? Az van esetleg akkor amikor én védekeznék és a városban van vár és ha esetleg egy 8-as sereg is akkor azokat abba rakja a gép?
  • Mr.Macho
    #32
    hát én nem tudok, de nekem is lenne egy kérdésem:
    amennyiben egy népnek már csak egy városa van és abban egy nagy vár, ami extra katonákat ad a védelemhez, azt hogy lehet legyőzni? Fogtam magam és nekirohantam egy körön belül 2 Large sereggel és semmi! A pálya fele el van árasztva az ő katonáival. Valakinek van valami ötlete?
  • hun-ter
    #29
    :))
  • Mr.Macho
    #27
    amúgy bazze nagyon spóroltak a programozók. Az egész CD-n kb csak 250MBnyi file van, intro nem nagy cucc, grafika (hamár a centurionhoz hasonlítottuk) nem sokkal jobb a centurionnál, legalább olyan lehetne a grafika mint az Age 2-ben. Szerintem a Civ3 sokkal jobb, igaz annak is van gyenge pontja. A legionben viszont szerintem nagyon jó hogy sokfajta csapatokat hadsereggé lehet gyúrni és a harcban is lehet egy picit taktikázni, ezek mind hiányoznak a civ3-ból.
  • Mr.Macho
    #26
    aha, már én is rájöttem, mihelyt kiírtam működött. Ez viszont a daemon-tools-nak még egy bugja, elvileg azért van hogy a gép azthiggye hogy az egy CD. Na mind1
  • Mr.Macho
    #24
    ja, amúgy ha kell valakinek a játék íme egy cím:
    152.66.233.241:123
    login: games
    passw: games
  • Mr.Macho
    #23
    letöltöttem a játékot (iso) majd beraktam a daemon-toolsba, de az intro után fekete a kép. Nyomok egy Alt+Tab-ot mire látom hogy egy pici error ablak megjelent ezzel: Legion CD bot found. Most mit csináljak? nem tud valaki segíteni?
  • Mr.Macho
    #22
    hehe, Centurion, nem gondoltam volna hogy valaki még emléxik arra játékra. Amikor ezt a játékot megláttam nekem is kapásból az jutott eszembe, nameg ott is csak végignézni lehet a hatcot a parancs kiadása után, bár ha jól emlékszem, ha a parancsnok elég közel állt a katonákhoz, akkor lehetett újabb parancsot kiadni. Mindenesetre ez a játék nagyon közel állhat a centurionhoz, azért próbálom annyira beszerezni, régi szép idők... :P
  • FREAK
    #19
    shogun..........
  • Dikkma
    #18
    "Heteket játszottam át"

    több héten keresztül ezzel játszottam, és minden évben volt 2-3 évig pár ilyen több hetes időszak.
  • Dikkma
    #17
    Eh. Anno heteket játszottam át a centurions-sel. Az volt A JÁTÉK.
    De nem sikerül már ilyen gammákat csinálni sajnos.
  • FREAK
    #16
    bunyó indul! :)

  • Mr.Macho
    #14
    jah, a körökre osztott stratégiáknak soha sincsenek szép grafikái, de nem azért szeretjük, persze ha egy játékot ki sem próbálunk mert szar a grafikája. Általában annyival összetettebb és tovább élvezhető mint a többi.
  • RangeR
    #13
    Még nem próbáltam,de a képek alapján jó lehet.Hangulatos meg minden.Ez a gyerek:ez az exi meg nem hardcore gamer,hanem egy vicces faszi.Neki kell az új grafika.De nem látja,hogy az olyan kurva-új grafikás játékok olyan undorítóak,hogy nem győzök uninstallálni.Wolf Age,Empire Earth,egy röhej az egész és a társaik...gondolom ezeket nyomja a gyerek
  • Mr.Macho
    #10
    http://www.slitherine.co.uk/
    itt alink, itt van minden, képek, leírás, játékmenet,... (angol)
  • hun-ter
    #9
    ja akkor nem kösz
  • hun-ter
    #7
    nincs kép róla valahol? adj linket plz nincs kedvem keresgélni éppen beszélgetek
  • hun-ter
    #6
    már megjelent ha jól tudom a warezcenteren pl fent van a rip
  • Mr.Macho
    #5
    senkinek sincs véleménye?
  • Mr.Macho
    #4
    a készítők egy olyan körökre osztott stratégiai játékot ígérnek, amiben nem kell majd az idő nagy részét a vársok igazgatásával tölteni (mint civ3 szerintem), hanem sokkal több időt fogunk csatákkal tölteni, amik nem úgy zajlanak le mint egy átlagos körökre osztott stratégiában, hanem az már RTS (de ebben még nem vagyok biztos).
  • Mr.Macho
    #3
    mi nem?
  • Mr.Macho
    #2
    http://www.slitherine.co.uk/

    új stratégia, a római birodalom történetéről szól, ahogy az a címből is kiderül
  • PyRex
    #1
    NEM! :)

    PyRex