53
Siemens me45 + nokia3310 hez uj szoftver
  • kicsizsiraf
    #53
    helló mindenki! lenne 1 nagy kérésem/kérdésem. nem tudna nekem vaaki 1 e-mailbe vagy linkbe elkldeni a samsung SGH-U600 szoftver cd-jét??
    ha valaki tud lécci küldje el vagy nekem jó egy elérheőség is.
    E-mail cím: [email protected] előre is köszi
  • motor22
    #52
    bocsi de neked nem tok segiteni ahoz sajna nem értek, de te tudnál nekem segiteni?
  • tenso
    #51
    Szaiasztok .K750i telom van szeretném függetleniteni.Tud raá valaki kikódoló progit?vagy a nevét?
  • motor22
    #50
    nagyon megköszönném
  • motor22
    #49
    kérlek valaki segitsen!!! már sok ideje próbálom keresni de nem találok szoftvert rá!! valami linket tudna nekem valaki küldeni vagy választ az előző üzenetemre???
  • motor22
    #48
    szevasztok! Nagyon kéne nekem segiteni!! van egy sony ericsson k750i-m és szeretnék belőle egy w700i-t vagy valamilyen wolkmeneset!! nem tudja valaki hogyan tudnám ezt megcsinálni?
  • Benny04
    #47
    www.getjar.com
  • JasonXXX
    #46
    Sziasztok!

    Nem tudtok egy helyet ahol alkalmazásokat lehet letölteni Nokia 6300-hoz? Programokat mint az útvonaltervező, szótár, ilyesmik.
    Küldenétek linket?
  • petermate94
    #45
  • amdopteron
    #44
    Na nem tanáltam olyat ahova jo lett volna de itt hátha tud vki segíteni na szoval.Nokia 6280 ra kellene nekme olyna progi vagy nem rá mit bánom én hová gépre is jo:D ami webcam ként müködteti a telot! mert izé k700 ra van ilyen meg vhol meg is van de sztem nokiára is vann vhol lcsak nekme nincs fogalmam se hogy hogy ha vki tudja pls help!!köhi
  • hiphop
    #43
    Mivel nem találtam hasonló topicot ezért itt kérdezném meg, hogy hol tudnék mobiltelefon-blokkolót venni és hogyan működik a dolog. Kicsi, kulcstartó méretű szerkezetet szeretnék, ami pár méteres körzetben működik.
  • Big Bad Ryder
    #42
    Helló, nemtudtok nekem ebook olvasót sony ericssonra (k610i)?
    Már kerestem sok helyen,de semmi értelmeset nemtaláltam.Nekem elég ha van benne lehetőség könyvjelzőket tárolni.
  • kons
    #41
    :)
  • balcsi70
    #40
    Na végül találtam 4.3.6C ez is kb 20Mb-körüli volt aztán még frissitett vagy 10-mb ot.De tökéletes.Elintéztem amit akartam. Nem tudom mi lehet az a 600Mb-os (azon kivül hogy olyat irt hogy multi language).Kössz a segitséget.
  • kons
    #39
    Hali...Nekem mindössze 28Mb az egész program ( 3.11-es verzió ) és ez tuti mükszik, persze ettől függetlenül még a 600megás is kíváló lehet:)!
  • balcsi70
    #38
    Szia.Kössz a segitséget.Most nézek utánna.Létezik hogy az elsö (mobile phone tools az 600 mb-körül van? (mert én ilyet találtam.
  • kons
    #37
    Hali..:)
    Próbálkozz a Mobil Phone Tools nevezetű progival, ha esetleg nem megy, akkor Cell Phone Manager-rel..(http://www.mobtime.com/en/cpm/AllModel.php)az utobbi progihoz itt találod a kompatibilis készüléklistát..Sok sikert...
  • balcsi70
    #36
    Sziasztok.Igaz hogy jó régi a telom. Motorola C350-es,az lenne a kérdésem hogy melyik progit kéne fölraknom hogy tudjam is lementeni róla a tel.számokat. a driverjét fölraktam,tehát felismerte és használatra kész,de progi nélkül nem tom mire menjek. Nokiára használtam régebb a PC Suite. Erre melyik lenne jó? Kössz a hozzászolásokat és B.U.É.K
  • kulabácsi
    #35
    sziasztok!! bár elég régi a fórum, de hátha:D
    szal nekem egy olyan program kellene, ami a siemens mobilok álltal mentett .smi kiterjesztésű sms-eket alakítja át txt-re, vagy vmi olvasható formátumra!! segítségeteket előre is köszönöm
  • daeemoon
    #34
    nm :)
  • PeeTeR
    #33
    :D

    koszi szepen, ez eszembe se jutott :))

  • daeemoon
    #32
    nevezd át a thm file-t mondjuk zipre és máris ki tudod szedni belőle, mivel a thm, egy hagyományos tömörített file, amiben képek vannak, és egy xls file, ami alapján a teló betölti a képeket :) (a jar is hasonló :) )
  • PeeTeR
    #31
    olyan progit tudtok mondani amivel exportalni tudom a mar megszerkeztett temakbol a kepeket? csak mert a SE Theme Editor -ral nem lehet csak importalni...
  • martin03
    #30
    hy!szerintetek működne az hogy a SE K700i-m re leszedek egy Symbian-os op. rendszert,akkor az működne?
  • martin03
    #29
    hy!szerintetek működne az hogy a SE K700i-m re leszedek egy Symbian-os op. rendszert,akkor az működne?
  • chatgyerek
    #28
    Van nekem egy olyan progim jar-ba ami valami szunyogriasztó féle!
    Csak azt nem értem hogy hogy működik!
    Ha valaki tud erröl valamit akor lécci szoljon a program neve:G.A.F.M
  • Brooklyn0816
    #27
    Helo mindenki. nemtudja valaki, hogy honnan lehetne letölteni a mobilok által használt Symbian op.rendszert?
  • RÓÓÓbi
    #26
    M
  • RÓÓÓbi
    #25

    ér kell neked szoftervernév?
    Menyyél fel az oldalra és kész!
  • Takeeeee
    #24
    vagy valami szoftvernevet esetleg?
  • scorpeeon
    #23
    Siemens C65 SW-k: c65.try.hu
  • Takeeeee
    #22
    Heló!
    Nem tudja valaki hogy honnan lehet Alcatel OT 735-hez szoftvert leszedni?
    köszi!üdv
  • laci 700
    #21
    Buék
  • Basic
    #20
    Sziasztok! Van egy Sony Ericsson k700i-m ami támogatja a távvezérlést. Lehúztam egy Bluetooth Remote Control nevű programot, amivel tudok készíteni saját HID-eket a telefonomra, vagyis én állítom be, hogy melyik gomb mit csináljon. Nos az a problémám, hogy azt akartam volna megcsinálni, hogy mobilról ki tudjam kapcsolni a számítógépet. A billentyűzeten van egy Power gomb, amit ha lenyomok, kikapcsolódik a számítógép. Csak az a baj, hogy nem tudtam a programban beállítani ezt a gombot, mert amint megnyomtam kikapcsolódott a gép. Valaki tud erre megoldást? Ha az elmentett hid fájlt megnyitom jegyzetömbben, akkor szépen lehet látni, hogy hol melyik gomb van beállítva, csak nem tudom, hogy ha így kézileg akarnám beírni a Power gombot, akkor mit kellene beírnom.
  • volvo
    #19
    Sziasztok Sony Ericsson T630 hoz honnan tudok leszedni programokat???
  • sziben
    #18
    sziasztok.samsung E-810 és X-660 telefonom van. segitsetek! egy progi kellene,
    amivel tudok a telefonokra képeket, zenét, játékokat rátölteni.KÖSZI.
  • HcG K3NTO
    #17
    Hello
    Kéne nekem 1Program!!! Hogy az Siemens.SX1-re fel tudjak tölteni Képet,Videot,Mp3,Stb... a számitogépröl.
  • bowari
    #16
    Sziasztok.Van egy nagyon jó msn java progim(ultraMSN),mükszik,de reggelni kéne mert hamarosan lejár!Nem tud v.ki ilyen kódot?előre is thx.MSN:[email protected]
  • Tom1000
    #15
    Kinek van Sony Ericsson T630 -at kezelő progija. Telefonkönyvre gondoltam, le kellene menteni és átszerkeszteni. Van 1 progi a MyPhoneExploler ami állítólag tudja kezelni, de valami OBEX protokollra hívatkozva nem megy. Aki ért hozzá, vagy van alternatív megoldása dobja föl. Köszi.
  • Sly06
    #14
    sziasztok D500 szoftver frissitést honnan lehet letölteni?