53
Siemens me45 + nokia3310 hez uj szoftver
  • ÁCHIM PÉTER
    #13
    én tudok egy jó oldalt ahol egy csomó program van:www.nokiaprogramok.hu
  • Akos 001
    #12
    Nekem csak egy program kell,de az nagyon: Motorola Service Software Tool 3.8
    ha valaki tud segiteni az megköszönném.
  • truck driver
    #11
    visszavonom, mert már rá is jöttem :)
  • truck driver
    #10
    hy! meg tudná mondani valaki hogy a samsung sgh-e330 telcsimről az easy studio szoftver segítségével hogyan tudnám áttenni a gépre a telcsimről a képeket (mert a file manager-ben nem lehet semmit csinálni a telcsin lévő fájlokkal)?
  • SASboy
    #9
    Samsunghoz mindegy milyen szoftver van csak EasyGPRS legyen?
  • Player 1
    #8
    Megtudná valaki adni a Simens st55 smart tool 1.5-höz a használatiutasítást?
  • istvnagy
    #7
    Nem tudna valaki segiteni ? Milyen progival lehet mp3-bol midi-t csinálni? Köszi
  • ghost cb
    #6
    Meg tudja mondani itt valaki, hogy mobillal felvett mpeg4-et milyen programmal lehet átkovertálni mpeg-gé?
  • danceboy87
    #5
    Hello!

    Nem tudja valaki honnan lehet Motorola C385-hoz Ringtone Maker-t letölteni?
  • Ottto
    #4
    Hali
    Siemens CT65öshöz kellene nekem softver. De sztem tökmind1 milyen csak C, CT v. CXT típusú siemens progi legyen. Próbáltam azokat amik vannak lejjebb, sajna egyiken sem találtam olyat ami működik, de ez lehet azért is van mert nem értettem egyiknek sem a nyelvezetét
  • gyogyeger
    #3
    www.siemensc35i.wz.cz/flash/Firmware.php (cseh oldal, siemens telcsikhez)
    www.gsm-free.com (nemet oldal, siemens es nokia telcsikhez)

    sajna magyar language packos flasht nem lattam me45-hoz

    nekem m35-osom van ugyan, most a 24-es szoftverrel, de uj featuret en nem fedeztem meg fel egyik szoftverfrissites utan. Max bugfixek vannak szerintem benne, mert nehany szoftverrel fagyogattak a telcsik. siemens telokat konnyu flashelni, nokiat meg nem flasheltem
    have a nice day
  • Overflow
    #2
    http://www.gsm-support.org
    http://www.olcomp.host.sk/Gsm_unlock_by_JOiNT/gsm_free_eng.htm

    estleg nézzél körül itt, bár én ME45-höz nem találtam.
  • t. Füly
    #1
    Na hello mindenki, cak azt szeretném kérdezni hogy nem tudtok e olyan helyett ahonnan letudnék tölteni siemens me45höz meg nokia 3310hez uj szoftvert. Ja meg ha esetleg eltudná vki mondani hogy milyen uj dolgok vannak az ujitott szofverekben.Köfi