1495
  • gabo91
    #1215
    hát 3 orát szorakoztam vele de semmi niny már mit betermelnem van 3 csapatnyi valkűröm de ezek ara vannak hogy nehaljak meg :) támado egységeim száma ezáltal 0
    megprobálok a szent légionál termelni egykis aranyat hátha jutok igy valamire...

    meg lehet itt elfogni elenséget vagy micsoda az az "Elfogott NJK" mert ha kilépek van az a pontozás és ott van valami ijesmi az egységek alatt...
  • necroman
    #1214
    Én is a várost tisztítottam le előbb,aztán a környéket.És oda asszem,valami rejtett járaton is be lehet jutni,hogy azt az öt főellent leszedhesd.De én azokat is légiekkel gyilkoltam le.Ha nincs torony,sima ügy.
  • Esrohnoil
    #1213
    Én meg támogattam a légiót, és a város körül még majdnem minden megvolt az ellenfélnek amikor Margoth-ot legyalultuk. :D
  • Szebi
    #1212
    A 12.miszioba az a fazon,hogy korbe kell tamadni.A legionak ugyis vegtelen aranya van nezzetek csak meg.1 aranybanyaba 11000 koruli az arany.A legio csak ugy be van teve,hogy erdekesebb legyen,de mindig semlegesitik egymast.Akkor tamadnak rendesen,amikor mar csak a varost kell elfoglani.Elob ki kell tisztogatni korul,es a vegere hagyni a varost.Nekem ez jott be es le se sz_rtam a legiot.
  • necroman
    #1211
    Én a nyugati tornyaimnál erősítettem meg a védelmet,hogy onnan ne törjenek be,közben támogattam a légió támadásait és átküldtem oda is egy csapatot,mert a papok azokat újra töltötték erővel.Légiekkel leszedtem a trollokat és ritkítottam a goblinokat,így a légió elég hatásos volt.Közben saját légi egységekkel egyre beljebb tudtam jutni a várba és letakarítottam a bestiák tornyait.Aztán elég egyszerű volt.Igaz,kicsit időigényes.
  • Esrohnoil
    #1210
    Dehogynem, ők is támadnak...
    Támogasd őket, mikor nyomulnak előre, úgy a legkönnyebb.
  • gabo91
    #1209
    ht én elég rendesen elakadtam a 12. pályán... katapultal leszetem pá őrtornyot de mindig jönnek légi egységek és szétszednek vagy ami mégroszabb jönnek mindennel ami van, a szent légio pedig szinte semitse csinál...
  • Szebi
    #1208
    Most,hogy mondod majd korulnezek,oszt majd jelzek ha lesz valami.Szoval akkor nem sok esely van 2.reszre.Pedig de jo vona.A haverok mindig azzal cseszegetnek,hogy tiszta warcraft masolat,azert se jatszottuk sokat a jatekterembe lanon.Oszt asztan,de storyra tok jo a grafika meg 10es,igaz csak fx5200-om van.E telleg a veget aszt azert nem ertem.Most akkor mi is van,ki nyert?Mert szerintem mindenki megszivta.Mert alricot evitte az az ero,nagy feny becsukja a szemet oszt amen.De nem mutatja mi lett a dragaval.Nos?
  • Indigo
    #1207
    Apropó, tud valaki letölthető skirmish mapokat az Exigo-hoz? Nézegettem a rajongói oldalakat, de nem jártam sikerrel, pedig azt gondoltam volna ha van pályaszerkesztő, akkor tele lesz a net custom mapokkal. De semmi :(
  • Indigo
    #1206
    Második részről nem hallottam, de kiegészítőről volt szó régebben (Black Hole egyik fejlesztője nyilatkozta), de az tényleg elég régen volt, nem tudom lesz-e még belőle valami :( Engem legalábbis érdekelne egy kieg.

    Viszont kétségessé teszi a dolgot, hogy a Black Hole perpillanat egy Warhammer játékon dolgozik, nem hiszem hogy túlságosan erőltetnék azt a kiegészítőt.
  • Szebi
    #1205
    Hello,hallot valaki valamit arrol,hogy lesz e 2.resz?Nem mintha az 1.unalmas lenne,mar atmentem easy-n meg mediumon is hardon mar nem mert ott ugyis cheatol.
  • Szebi
    #1204
    Hello,hallot valaki valamit arrol,hogy lesz e 2.resz?Nem mintha az 1.unalmas lenne,mar atmentem easy-n meg mediumon is hardon mar nem mert ott ugyis cheatol.
  • necroman
    #1203
    Talán azért nem lett olyan népszerű,mint a Warcraft,mert az volt először,és az Exigo már erős utánérzettel kezelhető.Mindemellett nekem jobban tetszik az Exigo és színvonalbeli különbséget sem találtam.
  • Indigo
    #1202
    A Gyűrűk Ura az EA saját stúdiójában készült, ez gondolom megvilágítja hogy miért volt az nekik sokkal fontosabb, mint az Exigo. Meg aztán Gyűrűk Ura, ugyebár... (egyébként egész jó kis játék lett az is). Az Exigo valóban nem számított nagy projektnek az EA-nál, úgy voltak vele, hogy hátha rákapnak a Warcraft fanok, ha mégsem, akkor sincs olyan nagy bukás. Én speciel nagyon sajnálom, hogy nem lett olyan népszerű, mint a Warcraft. De ha nem is olyan népszerű, megérdemelte volna hogy sokkal sikeresebb legyen mint amilyen lett (ha EA is úgy akarta volna). Mindenesetre én megtiszteltem azzal ezt a remek kis játékot, hogy megvettem eredetiben (igaz már csak 4000 volt :))
  • necroman
    #1201
    Én úgy tudom,hogy az EA üzletpolitikája volt,hogy párhuzamosan két hasonló játékot fejleszt (Exigo és a Gyűrűk ura)és az egyiket feláldozza,hogy a másik méginkább fogyjon.Nem értettem pontosan,mi ebben a nagy üzlet,de az Exigo eleve úgy készült,hogy nem fontos,mi lesz vele,a Gyűrűk urának kell nagy hírverés.
  • abacs40
    #1200
    Akkor bocs,tévedtem! Én megvettem az eredeti játékot,ezért nem volt szükségem crack-re.Szerintem megérdemlik ezek a fiúk,hogy ne másolt játékkal játszunk! Arról nem is beszélve,hogy méltánytalanul kevés reklámot kapott,még itthon is!
  • Esrohnoil
    #1199
    De van, én találtam vhol egy éve kb.
  • necroman
    #1198
    Egyébként gyönyörűek a köztes videók,és a kezdő film is.Egy volt évfolyamtársam is a fejlesztők között van,figura tervező a Black Hole-nál.Tőle kaptam az eredeti játékot és ő mutatta a videókat,az adott kedvet az egészhez.Sosem toltam még végig stratégiai játékot,csak FPS-t.De ez az egész meghozta a kedvet és sokkal több élvezetet nyújt egy ilyen amatőrnek,mint én.
  • necroman
    #1197
    Ja,már semmiképpen nem hagyom aba,csak annyira elégedett voltam,mikor megcsináltam a Dragga felemelkedését,hogy be akarom osztani az élvezetet és nem egyből nekiugrani a következőnek.Asszem,holnap lesz a napja:-)
  • necroman
    #1196
    Ez az,amikor a szent légió is segít?Asszem,azt légi egységekkel oldottam meg és kevés földi támogatással.De már rég volt...
  • gabo91
    #1195
    Na hali.
    Két hétig elvoltam, és ma nekiáltam a 11. pályának, végre megcsináltam, nem is volt nehéz, csak első ránézésre olyan.
    Most 12. pályán vagyok, Margoth visszafoglalása. Hát ehez szeretnék egy kis segitséget kérni, mert elindultam felfelé és találtam aranyar, meg bányát majd pár lépésel feljebb egy sor őrtornyot. Nekiáltam pár csapatal és eredménytelenül, viszont kéne valami jo járat...
  • abacs40
    #1194
    Jaaa... egyébként meg nincs is :-)!
  • abacs40
    #1193
    Mikor kérdezni v. közölni akarsz valamit, előbb tanulj meg helyesen írni ha még nem megy.

  • Esrohnoil
    #1192
    Valahol neten van.
  • abacs40
    #1191
    Nehogy most állj le! Pont olyan pálya jön,(10.Alvó Rém)amin Dragga a faterjával versenyez.:D A 11.(A 11.Óra című) egy kicsit hosszú,de szerintem nem olyan veszélyes,a 12.(Végjáték)pedig tök jó,mert mindkét fajt egyszerre irányíthatod! Aztán,ha ez is megvan,lesz egy olyan video,amiért szerintem megérte végigjátszani!
    HAJRÁ!
  • necroman
    #1190
    Hú,akkor gondolom,a fennmaradó 3 még nehezebb lesz.Pedig ez olyan volt,hogy majdnem feladtam az egész játékot.Most nem is akarok pár napig továbbmenni.Pedig néztem,hogy izgalmas lesz,mert a faterral kell versenyezni.
  • gacsialex
    #1189
    Valaki nemtud pályaszerkesztő crack-et?Akitud írlya már le!Előre is köszi!
  • Esrohnoil
    #1188
    Gratula! :)
    Minden kampány 12 pályából áll. :)
    Most akkor számolj. :)
  • necroman
    #1187
    Ja,már nekem is jár a vállveregetés!!!!!!!!
    Hány pálya van még hátra?
  • necroman
    #1186
    Na,már csak én egyedül látogatom ezt a topicot...
    Csak akartam üzenni mindenkinek,aki megcsinálta a Dragga felemelkedése című pályát,hogy egy erős vállveregetés jár érte virtuálisan.Nekem hetek óta nem megy különféle variációkkal és ezer mentéssel sem.
  • necroman
    #1185
    Valakivel történt már olyan,hogy egy mentett állást nem tud visszatölteni?Pedig eredeti verziom van és eddig semmi gond nem volt vele,most pedig az utolsó mentést nem képes betölteni,a többit igen.
  • abacs40
    #1184
    Nemtudom ki,hoy van vele,de amikor én védekezésre álltam be -sikerült úgy megcsinálni,őrtornyok,pozíció tartás,stb..-úgy,hogy nem volt veszteségem,az ellen meg csk özönlött,három órahosszat hagytam kíváncsiságból,mi lesz a vége? (Nem akarom részletezni,de az ebéden kívül sok minden belefér ennyi időbe!)Szóval csak azt akarom mondani,hogy semmi jele nem volt annak,hogy gyengült volna az ellenfél,sőt...
    Az én nyersanyagaim fogytak el és amikor nekirontottam,soha nem éreztem magam annyira esélytelennek,mint akkor.
    Lehet vitatkozni,mi a nyerő taktika de szerintem mindenki döntse el maga mit választ! Az biztos,minél tovább vársz a támadással,annál nehezebb dolgod lesz!
  • abacs40
    #1183
    nem kell nekik segítened. vedd úgy,hogy amit ők lerombolnak,neked nem kell!
  • Esrohnoil
    #1182
    Pedig ez jó stratégia. Nálam ebben a játékban a legtöbb nehéz küldinél bejött.
    Csak egy jó védelem kell, és megvárni, míg az ellenfélnek elfogy a nyersanyaga.
    Előnye: Tuti siker, kevés veszteség ha jól csinálod.
    Hátránya: Nagyon időigényes.
  • necroman
    #1181
    Ja,és mielőtt bárki kővel kezdene dobálni(mint a trollok),tudom,hogy a sajátít "j",csak egy gyenge vicc lett volna.
  • necroman
    #1180
    Hát,komolyan...tudom,hogy ez egy olyan fórum,amit a játékosok azért látogatnak,hogy segítsék egymást,így kollektív élvezethez juthatnak.De hogy ennyire ne vegye vki a fáradtágot még arra sem,hogy valami hallvány jelét mutassa lappangó értelemnek...tényleg idegesít a stílus.Persze,ez biztos az én hibám.Mégis,mi lenne,ha csak próbából,de erőltetnéd magad és egy értelmesen megírt üzenetben követelnél segítséget,vagy háborodnál fel a pálya nehézségén és még a helyesírási minimumot is próbálnád elérni,amit kb. 12. évére elsalyátít az ember az általános iskolában.
  • gabo91
    #1179
    ugyhogy valaki léci segicsen...
  • gabo91
    #1178
    mivan? 11. pálya és vmi hülyéknek kéne segitenem 3 elenséges falut ill bázist kiirtani de magamat se tudom megvédeni nemhogy leigázni öket... csak ugye közösen kell mindent ami nemmegy mert azok menek mint gép én meg ...
  • abacs40
    #1177
    azért ez nem semmi melyik ország elnyomott nemzetisége vagy?
  • abacs40
    #1176
    az előzőekhez még annyit,hogy ha berendezkedsz védekezésre, a világ összes mentése is kevés lesz ahhoz,hogy győzz!(megerősödik az ellenfél)