1495
  • aiguo
    #55
    Hohoooo....:)
    Armies of Exigo Single-Player Demo !!!
    Letoltes:
    FileFront server!
  • coltcannon
    #54
    Uj intro video.
  • OptimusPrime
    #53
    Bazz! Ugyanezt mondtam a GSen is! Azért elég nevetséges, hogy egy hazai fejlesztésű játéknál _külföldi_ ügynökség által közölt információval kell ellátni a _hazai_ játékosokat!

    Érdekes, a DR, az Invictus, a Stormregion, stb., mindig megmondta, hogy mi is az ábra, ha megkérdezte őket bárki is, most már ez nem megy, vagy mi? GS is kipakol egy ilyen hírt, pedig szvsz simán elérhetné a fejlesztőket, ha máshogy nem, hát legalább telefonon! Vicc az egész, na!
  • Sir IvanHoe
    #52
    Majd este megkerdem a fiuktol igaz-e a hir!
  • grebber
    #51
    Késik az Exigo?

    [2004-08-03 @ 09:30 - ZeroCool] (kommentek: 2)

    Noha hivatalos úton még nem erősítették meg a hírt, a Homelan csapata talált egy érdekes bejegyzést az EBGames oldalán. Nem kizárt, hogy egy pöttyet késik az Armies of Exigo megjelenés. Az eredetileg tervezett szeptemberi kiadás, lehet, hogy október 18-ra csúszott. Ez mondjuk szerintem nem olyan vészes, úgyhogy nem lesz dá-dá :) A hazai Black Hole Entertainment fejlesztése egy gyönyörű stratégiai játék, melyre a világ legnagyobb játékkiadója, az Electronic Arts csapott le.

    info: Gamestar
  • CrucifX
    #50
    Akkor már inkább ez:

  • grebber
    #49
    Ez mehetne logonak nem??



  • edios
    #48
    Hi!
    Nagyon várom a demót, de igazából nem bízok ebben a gammában, nagyképűen mondogatják,hogy majd leveri a w3at, meg Andy Vajna meg EA meg minden, de W3 nem(csak) a grafikája miatt lett olyan nagy! Na majd meglátjuk mire mennek Black Holék Blizzard ellen! Én azért szeretném, ha AoE jobb lenne,mint a "nagy konkurens", csak épp nem tartom valószínűnek. De hajrá magyarok! :)
  • Serpa
    #47
    nem vmi sokan várják ezt a játékot.
  • grebber
    #46
    szeptemberben jön a SZINGLI DEMO!
  • grebber
    #45
    Hát ebbe a trailerbe van furcsaság ami nyugtalanít.
    Amikor lönek az emberekre katapultal tüzes akármiket érdekes módom gy fél ember nem hal meg pedig elég rendesen kapják az ívet.
  • grebber
    #44
    Trailer 12,85 MB
  • grebber
    #43
    ARMIES OF EXIGO: Finom részletek

    Birdy, 13:16 - Játék: RTS

    (GameSpy) A tegnapi új képek után a Gamespy-ra is felkerült egy rövid hendsz-on cikk. Túl sok új infóval nem szolgálnak benne, viszont a cikkhez hozzácsatoltak néhány nagyon szép NAGYFELBONTÁSÚ új képet a Balck Hole büszkeségéből. Kiválóan látszanak a képeken az aprólékosan kidolgozott modellek és textúrák!

    Gamespy cikk

    info: Hardwired

    A képeket nézzétek meg szerintem jók.
  • grebber
    #42
    Armies of Exigo képek

    Birdy, 17:17 - Játék: RTS

    (BluesNews) Sajna a többi magyar játék mellett a Armies of Exigo-ról nagyon kevés info érkezik. Remélhetőleg az EA lassan belendíti az összes megjelenő fantasy RTS marketing szekerét. A Warcry-nak azért sikerült néhány új krémest begyûjtenie a Black Hole kiváló játékából. Szép téli tájat láthatunk, új egységek vonulnak fel a képeken és egy elegáns kidolgozású grafikai tervet is megtekinthetünk:

    info: Hardwired





  • Viharmadár
    #41
    Én már nagyon várom ezt a játékot!De kicsit kevéske az infó...
  • shaba23 #40
    - a Black Hole nagy része évek óta játszik RTS-ekkel és szeretik a dark fantasy-t. Így jött az ötlet, hogy milyen játékot is készítsenek.
    - bár a fejlesztők tisztában vannak vele, hogy az RTS meglehetősen favorizált játékstílus mostanság, bíznak benne, hogy pl. többszintes pályákkal adhatnak egy kis lökést a stílusnak
    - a két szint közötti közlekedést biztosító átjárók lerombolhatóak lesznek. Azonban ezeknek használatát meg lehet kerülni, a birodalmiak bányászai bármikor újakat áshatnak, míg a szörnyek sámánjai gáz halmazállapotúvá változtathatják a baráti egységeket, így "teleportálva" őket a két szint között.
    - a multiplayer játék élvezetét szolgálandó megtalálhatóak lesznek a klasszikus játékmódok (melee, team melee, FFA), ínyencek kipróbálhatják a CTF módot is. A direkt multiplayer játékra tervezett pályák esetében lehetőségünk lesz letiltani a többszintes pályákat, így a harc csak egy szinten folyik.
    - hangulatot fokozandó a nap vándorol az égen (majd lenyugszik), mindez kihatással van az árnyékokra. Ugyancsak lesznek évszakfüggő időjárási viszonyok, állatok saját AI-val (négylábúak, madarak, rovarok).
    - a felszínen harcolhatunk sivatagokban, mocsarakban illetve óriási erdőkben. Föld alatt jégbarlangokra, illetve lávával spékelt helyekre lehet számítani.
    - a játék három játszható fajt fog felvonultatni (birodalmiak, szörnyek, illetve a bukottak). Mindegyik faj különböző tulajdonságokkal rendelkezik... a birodalmi egységek 3. szinttől aurával rendelkeznek, melyek hatnak a környező baráti egységekre. A bukottak megidézik az épületeiket, illetve elszipkázzák a megölt ellenséges egységek lelkét. A szörnyeknek repülő lényeik vannak, amelyek láthatatlanná tudnak válni, illetve a már említett fícsörük, hogy gázállapotúvá tudják változtatni a baráti egységeket.
    [hardwired]
  • aiguo
    #39
    Egyetertek. Es foleg a magyar fejlesztesu jatekokra jellemzo:(
  • grebber
    #38
    Hivatalos oldal!
  • Serpa
    #37
    nekem elsőre ezt szúrta ki a szemem (monoton támadás).
    többi jól nézz ki (már amennyire egy videóból látható).

  • grebber
    #36
    Szép szép jaja csak hemzsegnek a hibák.

    Nem hiszem el basszák meg minden mai játéknál egy kibaszott dologra tudnak csak odafigyelni az pedig a grafika és a többit leszarják teli vannak kibbórító hibákkal.
  • Serpa
    #35
    nekem az egységek támadása nem teccik.
    mintha begyakorolták volna, és mindig ugyanazt csinálnák.
  • grebber
    #34
    Nem azért mondom van itt csata de nem hal meg senki még akkor sem amikor tüzeső szakad az ellenre.
  • grebber
    #33
    E3 [MOVIE] Armies of Exigo!!!

    [2004-05-14 @ 01:41 - G-San]

    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Megérkezett az első Armies of Exigo film! Mondanom sem kell, hogy büntetés a javából! Két és fél perc tömör gyönyör, s mi több, káprázatos film vár mindenki. Letöltése mindenki számára kötelező!
    Trailer (61,61 MB)

    Info: Gamestar
  • grebber
    #32
    e3: ARMIES OF EXIGO OGREIMÁDAT!!!!

    Dixie Flatline, 12:08 - Játék: RTS

    (Gamespot) ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! Megjöttek az első képek a Black Hole Games rátermett játékáról, melynek grafikai kiválóságát nem lehet eléggé ajnározni. Brrrrrrr... micsoda reggelünk van :).
    Jó hírek: A GameSpot emberei lenyűgözőnek találták az Exigo intróját, illetve magáta játékot!

    Info: Hardwired

    kép1
    kép2
    kép3
    kép4
  • Lacc
    #31
    Szépek.
  • grebber
    #30





  • [HUN]PAStheLoD
    #29
    ha magyarul is jön mint az IG 2 .. meg ugye 1 ;> akkor az jóó lesz :D
  • grebber
    #28
    Jó hír!!!

    EXIGO PREZENTÁCIÓ!

    [2004-04-08 @ 16:51 - ZeroCool]

    Épp ezekben a percekben értem haza az Armies of Exigo első, sajtó számára tartott hivatalos prezentációjáról. Hát gyerekek, az EA tudja mire kellett lecsapnia, a hazai Black Hole Games pedig egy valóban remek játékot alkot. Lássunk néhány apró tényt az előadásból (májusi számunkban részletesebb, több oldalas összefoglalót olvashattok róla):


    3 fajjal nyomulhatunk

    36 küldetés lesz a játékban, melyek 30-35 órás folyamatos élményt ígérnek

    különleges AI, mely a kétszintű stratégiai rendszert is kiválóan lekezeli

    minden élő organizmusnak saját árnyéka van

    multiplayerben 12 játékos küzdhet majd egymás ellen

    a tervezett gépigény: 1GHz CPU, 256MB RAM, GeForce 2

    megjelenése 2004 szeptemberére várható, még ekkortájt egy játszható demó is a kezünkbe kerül

    az első publikus animáció az E3 ideje alatt kerül fel a netre

    előreláthatólag 2 CD lesz, de nem kizárt egy DVD-s kiadás sem a jobbminőségű animációk érdekében

    a csapat a jövőben is együttdolgozik az EA-val, vagyis lesznek itt még érdekes projektek :)

    ez lesz az első olyan EA játék, mely teljesen MAGYAR NYELVEN is megjelenik majd.

    Info: Gamestar!


  • BlackWolf
    #27
    oszt mikor jelenik meg? arrol van info?
  • Davidus
    #26
    OWOW
  • Dr DeViLKiNG
    #25
    Ezennel lefoglalom a designerjeiket!
  • grebber
    #24
    Jónak néz ki szerintem én meg is fogom szerezni magamnak majd ha lesz!
  • aiguo
    #23

  • Serpa
    #21
    hmmmm ...

  • Rincewind
    #20
    Lol, de imádom az ilyen értelmi csökkent fogyatékosokat...

    Csak szóltam, hogy ott van nagyobb kép is, akit érdekel az szépen átfárad és megnézi, ennyi...
    De neked nem kell, ha sértve érzed magad ettől a kis plusz információtól! :) Meg beszúrni se kell. :DDD
  • Serpa
    #19
    csak nem akartam szétqrni a topicot.

    Alássan kérlek, bocsáss meg NAGY URAM !!!!



  • Rincewind
    #18
    Azért egy 1280-as screenshot-on kissé több minden látszik, mint ezeken a kis lófasznyi képeken.
  • Serpa
    #17
    elég nagyok ezek is.

    info meg ugyanaz, egy kis eltéréssel.
  • Rincewind
    #16
    HardWired-ön sokkal több infó van és nagy exclusive képek! :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    EZ SZÉP