1495
  • CrucifX
    #135
    Srácok, ne vittázatok már. Beszéljünk inkább a remek játékról, megérdemli.
  • magus
    #134
    "Ah... hagyjuk... sose értettem a low-end mániásokat..."

    /me verni fejet falba. erre tenyleg no comment:D

    Igenis elvárom, mert bar gondolom szamodra felfopghatatlan a doom 3, egy rendes cfg vel megy meg ezen a gepen is mert ott tudnak kodolni. ennyi. AMugy meg leeeegyyszi oktasss ki a war3 rol meg a "low end" (lol) jatekokkal valo jatekkal kapcsolatban leeeegyszi
  • Lemming
    #133
    Ezt írta Cat:
    "ti hol éltek hogy 800as meg 866os PIIImal akartok manapság játszani? és még ti csodálkoztok hogy szaggat?"

    Ebben mi offenzívat látsz? Kifakkadtál, hogy nem megy a csodamasinádon... erre reagált.

    Mit válaszoltál?
    NA?
    "na a kurva anyád"

    Remek, remek... bemutattad a bizonyítványt... mit vársz tehát?

    Lehet hogy a 2 éves War3mon singleben megy a 800as p3mon... ok...

    De ezt egy mai játéktól elvárni?? Na ne... 3 generációval ezelőtt kifutott.
    Aha, igen. Biztos lehetne optimalizálni: A progi észreveszi a konfigod gyengeségét, erre pálcikaembereket és kocka-szörnyeket rajzol neked.
    VAgy a terep legyen textúramentes?

    Megnyugtatlak egy kiadósabb multi mókában WAr3 is meglehetősen gépzabáló. (2v2 és felette.)

    Arra azért kíváncsi lennék: Doom 3 topicban nem sírtál emiatt? Mert kötve hiszem hogy az menne a gépeden.
    Ezekszerint az ID pancserek gyülekezete?
    Vagy Perimetereztél valaha rajta?

    Ja, tudom.. aminek több gép kell mint a CSnek az gáz?

    Ah... hagyjuk... sose értettem a low-end mániásokat...
  • Lemming
    #132
    Nekem spec jobban bejöttek a viseltes, emberibb portrék mint mondjuk a war3mas aranyos/gyerekes/képregényes mesefigurák...

    Ogre portréját nézted? Nem ám bamba kétfejű dagadt izé, mint említett gaméban hanem komor, félelmetes, nagy husánfot lóbáló szemétláda.

    Zene szvsz isteni.

    És nem tudom nálatok milyen a rendszer, de egy grammot nem szemetelt az 512 RAMomba, semmiféle lassulást nem tapasztaltam.
  • Jockey
    #131
    wc3-ra akart lenni
  • Jockey
    #130
    no megnéztem én is
    2er megcsináltam a demo mapot, neke tetszik
    vanak benne hibák, de sztem tök élvezhető, és nagyon szép grafikája is van, nemtom miért kell miindenhez negatívan állni, leszarom hogy mennyire hasonlit wc2-ra is, kit érdekel, jöjjön teljes azt menjen a hent:)
  • magus
    #129
    amúgy csak hogy tudd, ha ertik a dolgukat ak eszitok akkor megcsinaljak, h mindenki elvezhesse, felre ne erts, nem szidom oket hisz meg nem lattam ezt a jatekot, csak ugy megemlitem
  • magus
    #128
    nem hőzöngtem, csak mondtam, de ez a hogy merészelek játszani ilyen géppel, azért kicsit erős volt nemdebár? Többi meg hát ez van jellemző sg színvonalára ez a válasz:)
  • rezsofiz
    #127
    lol intro eleg utosre sikeredett szvsz
  • CrucifX
    #126
    Eredetileg Exigo volt ami szerintem remek. az Armies of-ot az Electronic Arts miatt kellett odatuszkolni, hogy rögtön beazonosítható legyen a darab stílusa.
  • RangeR
    #125
    a szemetelés igaz, keményen! 1 Gb dualchannel DDR-t is telikúrja annak rendje-módja szerint. 2 perc a kilépés. Ez így igaz. Aki nem látja, az nem akarja észrevenni, ennyi!
  • RangeR
    #124
    és még: a címválasztás. Ilyen címet hogy lehetett kitalálni? Ebben már az volt a nehéz, hogy nehogy jobb cím sikerüljön.
  • RangeR
    #123
    Játszottam a demoval. Hangulat: közepes alatt kicsivel. Zene 10-ből 2 sajnos, ez megöli a hangulatot. unit portrék= egyenesen okádék. Nem a kivitel, hanem a szimpátia. az az elf picsa hogy néz már k? Sírva menekülnék, ha le akarna smárolni. A munkások? Ott ár beszólogattam a monitornak, hátha visszaszól és teliverhetem a pofáját, annyira visszataszító karaktere van a melósnak. Zoomolás nálam nem volt, így meg teljesen hülyén néz ki az egész, nem lehetett közelről megnézni egy unitot sem, hogy milyen a kivitelezése.A hangok még kegyetlen gyengék.Főleg az elf picsa hangja. Ilyen unszimpi nőt még eddig senki nem kreált, erre ki van a játék ikonját? Hát persze, hogy az a picsa! Le is cseréltem hamar az ikont. Mindent összevete: nem egy Warcraft, de hát ez nem lepett meg!
  • dikki*yysw
    #122
    Nekem nem szemetelt teli semmit, az otthoni gépemen sem, most meg vendégségben vagyok és egy 64 bites memóriabuszú GFFX5200-on vittem végig újra, itt sem :)
    A sárkányok viszont kurva idegesítők.
  • dikki*yysw
    #121
    Nem mondod? Adj linket, itt még senkinek nincs meg!
  • Sephi
    #120
    Ahh en azokat olyan edes kis katapultos mitomen mifele allatal nyirtam ki :))
  • Sephi
    #119
    Nem mondod... :))
  • CrucifX
    #118
    No, délelőtt újra nekiugrottam és a kedvenc stratégiámmal - órákon át csak felszívom magam és aztán egy hatalmas sereggel elsöprök mindenkit - jól elszórakoztam több mint másfél órát. Két NAGYON idegesítő dologgal kellett szembenéznem.

    1. A játék ÍRTÓZATOSAN teliszemeteli a memóriát már pár perc játék után, ennek a végeredménye az, hogy a kilépés több PERCIG tart, ami hatalmas nagy feketepont technikailag.

    2. Az ellenfél által épített védőtornyok lélekelszívó hatása rohadt erős, ráadásul ilyenkor teljesen begőzölnek az embereim. Hiába hívnám vissza a támadásból, csak folytatja ezeknek a csépelését - így vesztettem el 5, a lehető legmagasabb fokozatú íjászt/harcost 3 telepen keresztül. Ugyanez vonatkozik a papokra és egyéb egységekre, néha nem veszik figyelembe a parancsot, elkezdenek random mód menni a térkép egyik pontja felé vagy épp támadnak, leállítani őket pedig NEM lehet.
  • edios
    #117
    Már vettem 2hete új procit,csak majd ha veszek vga-t is,akkor szerelem be,semmi bajom sincs azzal,hogy p3on nem megy rendesen!
    De akkor W3 grafjával ne hasonlítsuk össze a játékot,az p2esen is futott, AKADÁS NÉLKÜL.
  • MrDevil
    #116
    Kijött a demo!!! A Gamestarról elérhető!!
  • Esrohnoil
    #115
    Hehhh, az 500 megás videonál jobban néz ki a 61 megás.
  • Esrohnoil
    #114
    Még írni sem tudsz normálisan...
    Tanulj még egy kicsit aztán beszélhetünk.
  • dikki*yysw
    #113
    Azért nem egészen úgy indított mint magus.
  • dikki*yysw
    #112
    Gratulálok - IvanHoenak igaza van, ha régi a géped AZ NEM BAJ, de ha hőzöngsz hogy majd nem megy a warezolt játék a 4 éves procival AZ MÁR BAJ.
  • dikki*yysw
    #111
    Jólvan nem neked ment hanem a #69-re, bocs bazmeg.
  • Viharmadár
    #110
    Te aztán most letettél valamit az asztalra...
    Büszke is lehetsz magadra!
  • CrucifX
    #109
    Megtekintettétek az új gameplay videókat? Azt kell, hogy mondjam: valahogy nem az igaziak, játék közben teljesen más az egész (pozitív értelemben, nekem a demó nagyon kellemes csalódás volt).
    Izgatottan várom a teljes verziót, bár félek, hogy a nehézségi szint és egy-két unalmas jelenet miatt nem lesz kipörgetve.
  • Sephi
    #108
    Na picit vegyel vissza a stilusodbol mert nem bunkok tarsasaga ez. Elmondta a allaspontjat es kisz.

    Egyebkent en 1999-ben szervaltam P III 450 hercen 128 sdram-al es Vodoo 3 -mal :))) Akkoriban ezzel minden teppet vazeg.
  • Lemming
    #107
    Értelmes vagy Te is... 2004et írunk.
    Hát 2 éve is elavult szar volt a p3 800, nem hogy ma... lol...

    Elég nevetséges, hogy azon hőzöngtök hogy nem megyek kifutott gépeken egy olyan játék amit manapság adnak ki.

    Vagy Te pénzeled a fejlesztőket és neked fejlesztik? Hm?
    NEhezen hinném... ez esetben viszont...
    Inkább kérj zsebpénzt anyutól jobb gépre vagy vegyél egy nyalókát ha gépre nem futja.
  • Lemming
    #106
    SIMant ra gondolsz?
  • Lemming
    #105
    Igaz, igaz... GHz.... késő volt már nekem akkor tegnap.
  • Sir IvanHoe
    #104
    Hulye neger! Cimboralj inkabb Fekete Pakoval, kb egyszinten lehettek!!
  • Sir IvanHoe
    #103
    Mennyi fos noob istenem!!
    Mit tehetsz meg akkor,ha a geped nem fejleszted,de a szuper jatek meg kene!?Persze az is lopva warezolva!Na ti jatszotok majd a pocsotokel! Szerintem senki se fogsz szomorkodni miatattok.Viszlat nektek! Irjatok inkab a : jatszok a pocsomel,mert c64-en nem megy topikba.
    Ehe
  • Esrohnoil
    #102
    jaja, nem mindenki teheti meg h. 40 TerraHz-s PL-e legyen...
  • magus
    #101
    vagy talán az aoe-t nem szantak profi hasznalatra, es a w3 ban kurvara kell latni tizedmasodpercek alatt hogy ki van veled es ki nincs
  • magus
    #100
    na a kurva anyád
  • Cat #99
    ti hol éltek hogy 800as meg 866os PIIImal akartok manapság játszani? és még ti csodálkoztok hogy szaggat?
  • Sephi
    #98
    Ha' nekem 2.8 ghz , 512 ddram es gf3 ti 200 -ason ugy ment mint a Tulipan Geza ingyen kenyerert a komunizmus idejen.
  • Esrohnoil
    #97
    Forgatni is lehet a nézetet bizonyos határokon belül...
  • Serpa
    #96
    512 vel nekem is jól ment.
    csak az elején akadt egy kicsit, de aztán szépen futott.