1495
  • GaVino
    #295
    Érdekességképpen megjegyezném, hogy most pillantottam rá az nforce-ra, és mit látok? 9.3-on áll a szavazatok alapján az Exigo(!!!), szemben a Lotr battle for Middle Earth-szel, ami 6.5-en áll...
  • gpm
    #294
    Az volt a legidegesitobb, h 8 barakkal kezdett a gep, meg csitel is: nem termelt ki semmit, es 10-20 -assaval gyartotta a monsztakat, lehet 100.000 arannyal kezdett. :DDD
  • gpm
    #293
    Vegre megcsinaltam, 6 torony hatulra, pikasok es papok 2/3, 1/3 aranyban...eddig is igy nyomtam, csak most az elejetol fogva rusholtam.
    35 min alatt sikerult,hamarabb is ment volna, csak a vegen katapulttal lottem le a vaddisznokat is :D
  • caramon
    #292
    Ha odafigyeltél volna a hozzászólásom végére, akkor abból továbbtekintve láthatnád, hogy megvettem a játékot, csak éppen érzékel valami emulatort, ami miatt nem akar indulni. És ezért kell a Crack. Nagy különbség!
    Az már egy másodlagos szempont, hogy ez még a CD kimélése miatt is hasznos.

    De úgy néz ki, hogy mostanra megoldódott a problémám! Jó játékot mindenkinek.
  • Esrohnoil
    #291
    Igaz, de ha belegondolsz, a valós életben sem mindenki egyenlő esélyekkel indul, és sokan bizony csalnak. :)
  • [Jakuza]
    #290
    Jo de ki a fene gondolta volna.
    Aki sokat jatszik RPGval es hasonszoru jatekokkal az altalaban tokolni szokott.
    En a hatso egyseget is levertem, hogy ne tudjanak hatbatamadni, valamint felhuztam par ortornyot, hogy jol ritkitsak a beozonlo ellenseget. Ugytunik hiba volt.
    Bar mmmegkell hogy valljam, siman meglehetne csinalni meg ettol a palyat, ha normalisan mukodne a jatek, nem vetne be kulonfele csalast az gepi ellenfel, mert az gusztustalan, hogy egy barakja egyszerre 15 egyseget tud elkesziteni, mig te csak egyet raadasul o egyszerre 8 barakkal, meg vagy 4 masik fajta epulettel rendelkezik, amivel termelni lehet egysegeket (pl a bivalyos epulet) mig te csak egyel.
    Szal ha nem ismeri a palyat, amit ugye elsore senki nem ismer, nem szokott senki az egysegeivel egybol megtamadni egy batar nagy tabort, mint ahogy en sem tettem.
    Meg is lett az eredmenye. :P
  • ollie
    #289
    Úgy látszik, a AI-t nem tudták rendesen leprogramozni.
  • GaVino
    #288
    Megnéztem, hogy melyik pálya volt. Nem támadtam rögtön, de nem is tököltem sokáig, úgy gondolván az első néhány pálya úgyse lesz kihívás legalább gyorsan lenyomom. Elég sok pappal mentem átlagban minden harmadik emberre jutott legalább egy akit ráállítottam follow módban. A katonákat két barakkból hoztam ki az elejétől fogva (+temlomból papot) Miután az alsó bázist eltűntetted gyerekjáték lesz, mert megkapod a katapultot amivel szét lehet gyorsan szedni a másik felette lévő bázist. Alul oldalt közben három vagy négy toronnyal (bennük elfek, mögötte két paraszt javítani) védekeztem. Így nem volt gond. Ha lesz időm holnap, valóban lejátszom még1szer úgy, hogy vátakozok.
    A következő negyedik pályát éreztem nehéznek, bár az is elsőre sikerült sok tornnyal, nyílpuskással ill. pikással kirohanva a dobáló trollokra, a papok pedig itt már feltámasztani is tudttak, ami igen hasznos segítség volt.
  • gpm
    #287
    En nem mentem el eddig, 500 megolt egyseg utan restart map, a taktikara raereztel:gyorsan kell cselekedni kulonben vege a dalnak.
  • GaVino
    #286
    tettek=tettetek
  • GaVino
    #285
    12 pálya van fajonként, azaz összesen 3x12.
    Kíváncsivá tettek, újra fogom játszani a harmadik pályát. (pontosan nem is emléxem melyik volt, de lehet hogy tényleg mákom volt, mert nem vagyok egy nagy hc gamer)
  • Htjet
    #284
    Biztosan van valmi megoldás. Egyébként hány quest-ből áll a játék ?
  • [Jakuza]
    #283
    Erre mondjak azt, hogy makod volt.
    Nagy valoszinuseggel nem alltal meg sokaig a helyorsegnel, hanem tovabbmentel, ugyanis idofuggvenyeben spawnolnak a lenyek egyre tobben, de az is lehet hogy ez valami bug eredmenye. 8*15 egyseg rohamoz folyamatosan 20 masodpercenkent, amit nem lehet a kesobbiekben mar megallitani, foleg ugy, hogy koztuk nagy batar Ogrek is vannak, amik egyszerre akar 4 egyseget is sebezhetnek.
    raadasul hiaba vered szet a barakkokat, mert a hult helyen ugyanugy respawnolnak a lenyek. En kb 1,5 oran keresztul allohaborut folytattam aztan meguntam, mert nem akartak sehogy elfogyni a lenyek, meg ugysem, hogy mar csak egy barakk maradt az ellensegnel, de megis szamolatlanul ozonlottek. Megoltem vagy 2000 egyseget, es aztan egy picit sem tudtam elore haladni mar, mert 5 cm-kent 15 fos csoportok jottek folyamatosan, es minden masodikban 1 Ogre. A foldbol meg bujtak ki a tovabbi egysegei ugy hogy elmeletileg nem volt mar honnan spawnolni.
    De a leggyokerebbnek megis azt tartottam, hogy mig te egy egyseget termelsz addig ugyanannyi ido alatt neki 15 egyseg bujt elo egyszerre a barakkjabol. Mi ez ha nem hulyeseg ?
  • ollie
    #282
    Azt ne mond, hogy nem eredetid van...
  • Tatyla
    #281
  • ollie
    #280
    Ki tudod cseréltetni a megsérült cd-t a forgalmazónál.
  • GaVino
    #279
    Nem tudom mit szenvedtek a harmadik questtel, a hetediknél tartok, de még nem kellett újrakezdenem egy pályát se közepes nehézségen.
    Ha lopsz, a legjobbtól jobb, tartja a mondás, és a fiúk is ehhez tartották magukat, de azért lophattak volna több helyről is, és szinesíthették volna több eredeti ízzel is ezt a játékot. Ha az ember túl teszi magát azon, hogy ez egy starcraft/warcraft utánérzés akkor rájön hogy nagyon jó kis gamma lett. Nem A JÁTÉK lett, de egy igen jó játék. Ha a hírek igazak a kiadó nem támogatta meg odakint igazán nagy reklámmal, így sajna elképzelhető, érdemtelenül hamar tűnik el majd a süllyesztőben. Azért én remélem nem így lesz majd.
  • Tatyla
    #278
    valaki nem tudná feltenni valahova a cd1 21. fájlt mert nekem crc hibás?!
    Help!
  • gpm
    #277
    Ugyanerrol beszeltem, en lenyomtam az egyik bazist megis jottek, mint az oroszok.
    Hardcore ez a harmadik quest.
  • [Jakuza]
    #276
    Hat LOL egy szar ez.
    A 3. kuldetesben szetverek 6 barakkot aztan ugyanugy a helyen spawnolnak a monstak.
    Vicc cheat jatek.
  • [Jakuza]
    #275
    Inkabb a katapultot kene szvsz valami modon hasznalni.
  • ollie
    #274
    Magyarok készítették a progit, legalább azt ne warezold.
  • gpm
    #273
    Hasznaltam en mindent.
    Az volt a gond, h advancednek ereztem magam es lenyomtam az orkok fel bazisat, pedig mar csak a hosoket at kellett volna vinni az uton.(okosan nem mentettem)
    A masodik bazissal nem birtam, vissza kellett vonulni, es most megint a sajat falumban vagyok es jonnek.
    Map restart lesz.
  • [SiX] Boci
    #272
    Igen, eleg sok egyseg jon azon a palyan, de hasznald a hos nagy pusztito spelljet:). Jo latni az elhullo tomegeket:).
  • caramon
    #271
    Na, skacok!

    Mivel hivatalosan ma jelent meg, és néhányan már szinte a végére értetek :)), így biztosan tudtok egy helyet, ahol a Cracket meg lehet szerezni. Segítsetek plz!
    Lásd:267-es hozzászólásom
  • [Jakuza]
    #270
    Ez a kuldetes idegelt fel engem is.
    Feltuno volt, hogy az ellenseg barakkjaiban a katonakat nem egyesevel, hanem 12-esevel gyartotta.
    Ha nem rombolja le oket az ember a vegere egyre nagyobb szamban ontja magabol az ellenseget, raadasul van vagy 8 barakkja a palyan.
  • Gandibá
    #269
    Hja, a hang angol.

    Vártam ezt a játékot, de nem hatott meg sajnos. Sokkal jobbra számítottam. A grafika szép meg minden, de azért nem egy WarCraft 4-et kellett volna csinálni (bár isten ments hogy ilyen legyen a WC4). Az egyetlen nagyon jó dolog benne, a videók.
  • 3P
    #268
    A képed kapcsán látom, hogy magyar a feliratozás. :)))

    Gondolom a hang az angol?
  • caramon
    #267
    Sziasztok!

    Az első adandó alkalommal megvettem a játékot. Miért? Mert!:)) De nem ez a lényeg! Az a rohadék védelem állandóan valami CD-DVD emulátort talál a gépen. Már leszedtem a Daemon Tools-t, de még mindig semmi:(((((

    Nem tudjátok, hogy van-e már crack valahol, és ha igen, hol?

    Előre is köszike!
  • Tatyla
    #266
    ez engem is érdekelne!
  • STeev
    #265
    a relodedes magyar lesz
    gyorsan kérek válszt
  • gpm
    #264
    Jatekmenetben tenyleg nem War3 klon, nem vagyok nagy rts guru, viszont War3 utolso palyalyan,mikor a kaput kell megvedeni a demontol, hardon lenyomtam az undead-ek bazisat is.
    Ez viszont sokkal brutalisabb normalon is...3.questnel vagyok..., egy uton kell atvinni a hero-kat, amin percenkent jon 15-os csapatokban az ellen.
    Mission impossible.

    kepen figyeljetek a lenyomott ellenfelek szamat :(((
  • gpm
    #263
    2 ora jatek utan kezd magaval ragadni a game...hmmm...lehet jobb lesz mint vartam.
  • [SiX] Boci
    #262
    A jatekmenetnek sok koze nincs a war3hoz. Nyomjatok par multi meccset, es egybol kiderul.
  • antijedi
    #261
    full war3? :((( akkor asszem ezt se szedem le :((
  • gpm
    #260
    Full War3 harom kopi, a videok meg olyn Gladiatoros beutesuek, de szepek.
    Ami mar nagyon nem tetszik: Unit Response kibirhatatlan, a grafika meg _tul steril_...szvsz.
  • [Jakuza]
    #259
    Egy kalap ala sorolhatod a WAR3-hoz siman.
    Nincs benne semmi ujdonsag, de semmivel sem marad el a War3-tol.
    Sot azt kell hogy mondjam a videok teren jobb.
    Sot nem is tudom, hogy valaha is lattam ennel jobb videokat jatekban.
  • SarkanyfuaRUSH
    #258
    Udv!

    Ha valaki már játszott vele írjon némi részletes infót. Érdemes leszedni? Köszi
  • VGQ
    #257
    A multi részét én rendesen teszteltem a betában,De sajna közel sincs a war3-hoz.
    Akkor single még nem volt benne csak a demo alapján tudok farigcsálni,de 1x vagy 2x mindenképpen végigtolom.
    Csak nem most,mert most WOW lesz:))
  • grebber
    #256
    Bithumenen is kintvan már!