39
  • Xboxman
    #39
    Xtendert és a többi chippet is forrasztani kell!
  • AtisH
    #38
    Ismerve a mai tendenciát, nagy valószínűséggel a lézerfej csatlakozóval van ellátva. Tehát kell szerezni egy garos gépet, fejet átteni és irány a szervíz. Utána vissza az egész. Ez csak 1 5let.;-)
  • AtisH
    #26
    Hogy kicsit visszatérjek a cikkhez...
    Szerintem ha a MS ilyen elszántan küzd, hogy ne lehessen másolt cuccokat futtatni az XBox-on, akkor tk. saját magával b****k ki. Valszeg a PS-nek is az egyik előnye, hogy átalakítható volt, ezáltal többen vették meg. Tény és való, hogy a másolt progikon sokat lehet behozni a gép árából.
    A fejekről meg csak annyit, hogy sokat kell játszani (másolt cd-kről), így még a garanciális idő alatt lesz a fejcsere.:-)))
  • BaliHB
    #21
    Ki a **** akar az X-BOX-on játszani?
    Kell nyomni ár egy linuxot (bár ahhoz is kell egy kis hekk, de nyárfele, már meglesznek az első X-Box-os linux-ok), aztán mivel az x-boy-ban van 60ezerért kb 100ezer forintnyi hárdver, ezért olyan simán lehet majd rajta mp3-azni, meg videót nézni (divx videókat tv-n), hogy öröm lesz!!!
  • Supergamer_real
    #20
    Anastacia... hagy csak ez remenytelen... ez van amikor a forumozok 3/4-e 15 even aluli (akinek nem inge...).
    De en tisztelem, hogy lega;abb megprogbalod.
  • Alien!
    #19
    Mondjuk úgy,hogy azért mégsem olyan szar a védelem a PS2-ben......Nem véletlenül mennek tönkre a fejek...
  • PyRex
    #10
    ez hulyeseg! Haver a PS2-jet csak minosegi CDR-ekkel hasznalta es tonkre is baszodott a fej - ennyit errol...

    PyRex
  • pascal
    #6
    "Az Xbox nem kerül a szoftverkalózok karmaiba" ahogy ezt elolvastam beugrott "Dehogynem" :) A másik dolog meg az hogy a múltkor olvastam asszem hogy a TOP20 as listána XBOX játékok a 18 és 20 helyen vannak. Szóval kicsi az érdeklődés (még a Game Cube ra is nagyobb) Aki meg megveszi a "Picipuha" konzolt az vesz hozzá játékot is, Én ugyan nem bízok Windowsban bárki bármit mond! :)
  • fotel
    #3
    A lemezek másolásvédelmét ezidáig csak néhány hackercsoportnak sikerült feltörnie - nem elég? :)
  • Supergamer_real
    #2
    A valameyik kulfoldi site olyasmit irt, hogy ez valojaban nem akadalyoz meg semmit.De valoszinu, hogy az Xbot jatekok masolasahoz nagyobb akadalyt jelent, hogy a DVD irok meg mindig nem szeleskorben elterjedtek.De ami kesik nem mulik:)