34578
S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
  • mcmoha
    #34578
  • steweee
    #34577
    már megy. nem is értem. tényleg nem. próbaképpen rányomtam a parancsikonra. betöltötte a játékot, mint előtte is, de most nem sötét képernyő fogadott a load game után hanem minden frankó

    hihetetlen

    nem nyúltam egyetlen vezérlőprogihoz sem

    szóval oks, köszi
  • mcmoha
    #34576
    Talán ez segít? https://cs.stalker-game.com/en/?page=reclaim
  • steweee
    #34575
    újra nekifutnék.

    v1.0006

    de nem az alapjátéknak, telepíteném hozzá a

    STALKER Complete 2009(2012)

    modot.

    installálás indításánál azt írja ki, hogy nem látja telepítve a játékot

    vki találkozott már ezzel a problémával ?
  • mulli1986
    #34574
    Én SWTOR-ozok, nincs mellette másra időm :)
  • Darun
    #34573
    A WoWs mellett nem igazán akarnék még egy online játékba belevágni, de ha még is, aligha ez lenne az.Van még pár figyelemre méltó darab amit érdemesnek tartanék kipróbálni... csak hát időm nincs annyi.
  • JonasSandor
    #34572
    Most fedeztem fel ezt a stalker onlinet tolja valaki?
  • Darun
    #34571
    Mondjuk ahhoz képest hogy CryEngine, tényleg nem túl szép. Egy ideje fontolgattam, hogy megint teszek egy próbát a játékkal, tavasszal végre megnéztem a filmet, tegnap bepdig a Metro Last Lightnak is végére értem. De az OW-s videót ismét megnézve elment tőle a kedvem. Nekem a Fallout is tökéletes hangulatot teremtett, ott is idegesitő bugok vannak és rengeteg, de nyilván a STALKER-nek nyomába sem ér. A MEtro is jó volt, nem véletlenül emlitették alternativaként, bár tudom hogy nem egészen ugyanaz a két műfaj.

    Néztem ezt a Legacy of... cikket... 4 négyzetkilóméter? Nem estek kicsit túlzásba? És a STALKER-t sem az tette azzá, ami lett, hogy voltak benne mutánsok, anomáliák meg radioaktiv sugárzás. Ha csak ennyit fog tudni a játék, az nagyon kevés lesz. Az a STALKER Online meg... komolyan? Ha singli játékként nem ment el, majd eladjuk ezt is online?
  • toza #34570
    tobbi? hol a tobbi?


    "2028 Russia, CryZone Sector 23" ?


    egyebkent nem a grafika volt a lenyeg regen sem. mit eroltetik?!

    Utoljára szerkesztette: toza, 2019.10.14. 14:24:04
  • grebber
    #34569
    Stalker: Legacy of Times - irány ismét Csernobil!

    Ismét egy Cryengine 2es Stalker. Vajon ez is elhal ahogy a többi.....?
  • rtcwtzs
    #34568
    Üdv Hexarius és a többi Stalker fannak is!
    Köszi a link megosztást! Annyiban javítanám, hogy az oldal időközben máshova költözött. Az új link: S.T.A.L.K.E.R. Mod ajánlók | TzsWeb.hu
    Utoljára szerkesztette: rtcwtzs, 2019.10.02. 01:47:46
  • Hexex86 #34567
    Érdemes újra ránézni.Persze negatívumok is vannak benne bőven, de valahogy mégis megfogott.
  • molnibalage83
    #34566
  • mulli1986
    #34565
    Lost alpha 1.003 van fent. Most éppen a SW BF 2-őt tolom, meg közben a dying lightot, meg SWTOR-t, ezek kb ki is fekszik az időmet. Szóval ráérek kivárni az 1.005-ös pöcsöt, amivel újra kezdeném :)
  • mcmoha
    #34564
    Lost Alpha DC v 1.4005 a legutobbi, még friss, persze nem bugmentes. :D A Call of Chernobyl mod 1.4.22 változata nagyon stabilan fut, a v 1.5 béta még akadozik de játszható.
  • mulli1986
    #34563
    Na kijött az új Alpha? Visszatértem forumra és probálom minden topikból begyűjteni az infókat. Az alphát elkezdtem amikor kijött, de sok volt a bug, meg időhiányom volt, meg stb, de lassan rá feküdnék újra és végig vinném. Plusz barátnőm is kiváncsi rá, így a piknik az árokparton után. BTW a call of Chernobyl mod, az mennyire megy? Fasza, stabil?
  • bakvarnyu
    #34562
    Én már alig bírom követni ezeket a Stalker mod-okat.
  • Andule
    #34561
    ofc = Of course

    rovidites szotar ami hasznos lehet sokszor, de elnezest azt hittem ez eleg ismert.
  • molnibalage83
    #34560
    OFC?
  • Rony94
    #34559
    Itt vannak azok a modok amiket még hozzá lehet rakni. Nem hiszem hogy a Misery köztök van, de csemegézz, van itt cucc bőven!
  • Andule
    #34558
    Sy h lusta vagyok magam rakeresni de ha van tapasztalat akkor segits mar ki kerlek, h ez mar egybe van gyurva a Misery-vel vagy arra meg mindig varni kell?
  • Zsoxx
    #34557
    A Lost Alpha után meg jöhet a Call of Chernobyl. Ez asszem az idei év legjobb modja díjat kapta. Az alapjáték nem kell hozzá, csak egy jogtiszta CoP telepítés.
  • mcmoha
    #34556
  • Andule
    #34555
    Vagom ofc h igy van tortenetileg de mivel minden egyes jatekkal fejlodott a jatekmechanika ezert irtam igy. :) Meg hat CS-el kezdve el lesz bacva a SoC vege sztem.
  • mcmoha
    #34554
    Legutobbi infó szerint karácsony és új év között, de már sokszor csúszott.
  • molnibalage83
    #34553
    Köszi. Sanszosan a LA és a CoP után egy időre elég lesz a stalkerosdiból, de ha mégsem, akkor majd ezt is kipróbálom.
  • molnibalage83
    #34552
    Ennek mi a várható érkezési dátuma?
  • Rony94
    #34551
    A Clear Sky is jó, csak az alapjáték eléggé bugos (talán ez a legbugosabb rész a három közül). Plusz rohadt idegesítő benne a gránát spamelés, de egy idő után ahhoz is hozzá lehet szokni.

    Töltsd le hozzá a Sky Reclamation Project-et. Ez semmiben nem változtatja meg az alapjátékot, de cserébe rengeteg bugot kijavít.
  • molnibalage83
    #34550
    Már leszedtem, kipróbálni felrakom. Tekitve, hogy kb. a feléig (?) elvittem az alapjátékot az újrakezdés nem nagy truváj lesz nekem. Még az sem fáj, hogy feleslegesen vettem meg az alapot. A SoC és a CoP-et együtt valami 3500 HuF-ért adták pár hónapja a GoG-on.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.12.24. 09:55:23
  • mcmoha
    #34549
    Arra számítsál, hogy az új verzíóval új játékot kell kezdened. Ezért talán érdemes kivárni.
  • Devv
    #34548
    Nem rossz a Clear Sky, igaz az is nyögve nyelősen indul be, de sok helyszín visszaköszön majd még nem lerombolva vagy emberekkel megtöltve. Persze az igazi kiforrott stalker ami végérvényesen beszippant az a Call of Pripyat, azt hagyd utoljára!
  • molnibalage83
    #34547
    Okas, csak most már tényleg ráizgultam a témára... :)
  • mcmoha
    #34546
    LA DC 1.4005
  • mcmoha
    #34545
    A történet szerint a sorrend Clear Sky, SoC, CoP. Az LA befeljezései hasonlóak a SoC-hoz.
  • mcmoha
    #34544
    Helyedben várnék egy kicsit az LA letöltéssel, mert rövidesen megjelenik az 1.005 változat. Egy nagy csomag lesz, nem kell hozzá patch, sok bug javítva lett, stb. Később DLC-ket is adnak ki hozzá, pl lesz két új pálya meg új fegyverek.
  • Andule
    #34543
    A hivatalos sorrend ez volt: SoC, Clear Sky majd CoP. Tortenetileg igy all ossze es a jatekmechanikaban is igy fejlodik de a CS-t szoktak a legkevesbe szeretni, erre jol raereztel te is. A Lost Alpha ebbe nem igazan illeszkedik, legalabbis sosem vittem teljesen vegig igy nem tudom mennyire mas a vegesztori mint az eredetiben, pedig a SoC pont abban volt nagy.
  • Hexex86 #34542
    Azt hiszem a torrent kell meg ez:Lost Alpha Developer's Cut v1.4002 Big Patch
  • molnibalage83
    #34541
    Úgy értem, hogy a LA torrent + DC patch és ennyi kell, semmi más. Tudom, hogy nem köll orogi STALKER. Csak a MOD DB-n ezek előtt n+1 patch van.
  • Hexex86 #34540
    Majd belinkelem valamikor. De nem kell az alapjáték hozzá!
  • molnibalage83
    #34539
    A befejezések szempontjátból?
    Csak egy db patch kell az alapjáték mellé? A LA topikban csak ez a kettő van a banner alatt.

    Köszi a válaszokat. Megyek aludni, de lesz mivel tolni két ünnep között. :)