326
Nesze nektek fejlesztés ! :)))
  • Alien!
    #75
    Mondjuk úgy,hogy a KábelTV-s monopolhelyzetét,érvényesíti az internetre is....
  • Alien!
    #72
    Én így veszem.....
  • K.András
    #71
    Nem kényszeritették, de mit szolnál ha vennél fél kilo kenyeret és az ajtoban visszakérnék a felét?
    Amit csinálnak az szerintem tiszteségtelen üzleti magatartás....
  • Mike
    #70
    Bocs, de nehogy már azt mond, kényszerítettek, hogy aláírd a papírt!
  • Alien!
    #69
    Most hirtelen ezt találtam....:


    http://www.terminal.hu/newsread.php?id=12201103024422
  • Alien!
    #67
    Olvass utána....Még jogi balhé is van belőle....
  • Efreet
    #66
    aha, pl a kerületben, ahova 2mbit jön ki, már több, mint 300an vagyunk, van belvárosi kerület, ahol vastagon 1000 fölött... és a panaszkodás persze megy, de ment az akkor is amikor csak 20an voltak.
  • Laalee
    #65
    azt azert be kell latni hogy tvnet azert birja ezt a nagy savszelt biztositani, mert eleg keves elöfizetöjuk van. ennyi penzert nembiztos hogy kifizetödö lenne az 1.5 megabit 6-8000 embernel.

    azt meg az osszes 13. keruletben lako ismerosom elismeri hogy a pingjuk sokkal stabilabb, es legalabb ugyanolyan jo.
  • Alien!
    #63
    Babám,azért azt tisztáznunk kéne,hogy miért is kellett nekem azt a papírt aláírnom.....
  • Alien!
    #62
    Inkább 230/60....Mint mostanában a vérnyomásom....

    Egyébként azért nem érdekli őket,mert gyakorlatilag monopolhelyzetben vannak(itt a XIII-ban mindenképp),ígyhát hülyék lesznek pénzt belekúrni...Kiszorították a "minőséget" a piacról,és mostmár azt csinálnak amit akarnak....Szerintetek mi lett volna ha esetleg a TVnet tovább tud terjeszkedni??? Ki fizetett volna elő erre a hányadék szolgáltatásra???? Kaptak volna egy széles mosolyt az üzletkötők minden ajtóban,aztán csá.....
  • Efreet
    #60
    200/60
  • Dikkma
    #59
    Ráadásul ugye nem 55 kB/sec..
  • Efreet
    #58
    ha a tvnetnek nem fáj korlátlanul szolgáltatni mindenhova, akkor nemtom a csellónak miért okoz idegrángást az, hogy esetleg valaki kapjon valamit a pénzéért?
  • Laalee
    #57
    legyen mindig korlatlan :D ez megjobb ötlet
  • Dikkma
    #56
    Ez jó ötlet!
    Nappal legyen korlátlan.
  • Laalee
    #55
    foleg tvnet utan :D
  • Alien!
    #54
    Mondjuk én itt a XIII-ban még az 55-öt sem láttam tartósan....Lehet,hogy a távolság.....

    Úgyhogy röviden:DRÁGA,DE LEGALÁBB SZAR.....
  • Efreet
    #52
    viszont tömörítve is van az adatforgalom, szóval mégis inkább a 8-as osztás a pontosabb...
  • Laalee
    #51
    lenyeg hogy lehessen szidni valamit :D

    amugy me mindenki 8 al oszt??? ilyen tavolsagoknal mar muszaly hasznalni ellenörzö biteket is ezt 9. nek szoktak berakni.
  • Mike
    #50
    mivel az melléknév, szerintem kis m
    de várjuk meg mit mondanak a tannénik, vannak itt elegen
  • Efreet
    #49
    ez most itt kinek szólt? ráadásul a topic nem is a sebességröl szól, hanem a forgalomkorlátról... szóval végképp értelmetlennek tünik.
  • ubi
    #48
    Tisztazzunk! Chello ezt garantalja: 512Kbit/128Kbit!!!!! Nem Kbyte!!! Ez oszd el 8-cal!!!!! 64/16Kbyte!!!!! 55-60 kozott mindig jon!!!!!
  • K.András
    #47
    Szerintem van valami abban amit mondasz, de nem az igazi....
    Azért gondoljunk bele, aki kifizeti a havi dijat nem azért fizet hogy korlátozza valaki abban amit csinál, mert akkor nem éri meg annyit fizetni érte...Nekem adsl-van és egyszer hajlam meg hogy korlátozni akarnának, már mondom is vissza az elöfizetést!!! Aztán megyek a [email protected] pass:test log/pass-al aztán szopjanak szét....
  • Lacc
    #46
    Ja miskolci kis m sorry.
  • Lacc
    #45
    Én is Miskolci vagyok és nekem is tele van a tököm a csellóval meg júpíszível. Szélessávú net. 50k az szélessáv mi? Megmondom mi az. Bullshit.
  • zacsko
    #44
    Ha jobban belegondoltok, nem az esti terheltség fog a korlát után enyhülni, hanem az éjszakai, délelotti terheletlen idoszak lesz még terheletlenebb.
    Ugyanis a nagyletöltok foleg éjféltol másnap délutánig töltenek, akkor amikor nem zavarnak senkit. Én is néha beállítom a gépet éjféltol másnap este hatig megy egyhuzamban, aztán megállitom a letöltést és este csak böngészek.


    A korlát bevezetés után azonban az esti terheltség nemhogy nem fog csökkeni, de szerintem lehet hogy noni is fog. Hogy miért? mivel a korlát kb napi 3-4 óra letöltést tesz lehetové, felesleges lesz bekapcsolva hagyni a gépe éjszaka meg másnap délelott, mert a korlátot gyorsan túllépnék. Így aztán azt a keveset amit naponta letölthet az ember, azt este fogja letölteni.
    Magyarul este még terheltebb lesz, éjszaka meg akár bérbedhatja a upc a sávszélt annyira nem lesz kihasználva!


    Szerintem olyan rendszer kéne, hogy két idoszak legyen. este hattól éjfélig, és utána. Az esti idoszakban lenne korlát, aki abban az idoszakban tullép mondjuk 10 gigát az mehet büntetöre. De könyörgöm amikor szabad a pálya akkor had lehessen már letölteni kedvemre!!!
  • Garrett
    #43
    ehh én is miskolci vagyok ! szervezzünk tüntetést a upc elé a színház uccájába, vagy a József Attilai UPC Hq-ra!!!!!!
  • TneX
    #42
    Ezennel bekaphatják.Még jó hogy itt miskolcon van ADSL is,ugyhogy van választási lehetőség.Amint lehet lemondom.Nem sül le a pofájukról a bőr ennyi pénzér még korlátozni...
  • Efreet
    #41
    a DSL ugyanígy korlátozható, ha úgy gondolják. a hardver és szoftver ott is létezik hozzá.
  • Lacc
    #40
    Hát a jó büdös kuv@ anyjukat! Én is csellós vagyok de már most eldöntöttem hogy megyek ADSL-re. Ennyi pénzért még VAN POFÁJUK LIMITET BERAKNI??? Na kész, ennyi volt nekem ez a szar, amint lehet lemondom, ettől még az ADSL is jobb vazzeg.
  • Garrett
    #39
    Nem értem én a upc-t mine ad "szélessávú" netet, ha bekorlátolja a letöltési limitet? Az ember letölt de mégse mer megbüntetik azért hogy használja a netet amiért 10000 pénzt fizet havonta. Az a minimum ennyi pénzért, hogy nincs limit!

    Csak sajnos MÉG nincs más!
  • magus
    #38


    kezdek üldözési mániás lenni. mint a töri tanárom.

    áááá
  • Mike
    #37
    csakhogy nehogy félreértsd
  • magus
    #36
    ehhh;)
    ugy nem az életkrom. amuyg ez kurva idegesito léenne ha amiatt...

    jovanna akkor most ha feltenném a gumisziba összes kérdésst?:)
  • Mike
    #35
    és nem azért mert kis oktondi fiúcska vagy, hanem mert JÓARC™ként kérdezzhetsz bármit
  • Mike
    #34
    de
    beletartozik
    egyébként hülyét kérdeztél
    de nem baj, neked elnézzük
  • magus
    #33
    röhej ez az egész, de most lehet hogy hülyét kérdezek, de ebbe beletartozik az is, hogy ha az oldalakat letöltjük? meg a képeket? mert hát az ért az is adat nem?
  • Mike
    #32
    szerinted az a megoldás, hogy velem kicseszel? mert a upc mire megmozdul...
  • mohus
    #31
    majd a piac válaszol:)
    addig is hajrá...gyűjtsetek minél több UPC erősítőt....jó ára van...
    tele vannak a póznák:)

    ja és júl 1-től lehet matáv telefonfülkéket is amortizálni.....

    németrszágból amcsiba 8ft/perc a telcsi...röhej
    10szer annyit keresnek és 10szer kevesebbet fizetnek

  • Efreet
    #28
    nem, de a szoftver konfigurálása elég sok idö, és erre lesznek szerintem lusták :)