16419
  • ricsi1
    #13356
    vagyis multi!
  • ricsi1
    #13355
    háááát
    én azzal kapcsolatban kérdeztem!
  • Big Daddy
    #13354
    Vazze,jól elment a téma a szerverről!
  • ricsi1
    #13353
    aztán kidob a windowsba!
    mi a baj?
  • ricsi1
    #13352
    ha multizni akarok ezt írja:OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
    CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 2408 MHz with 255MB RAM
    Video: NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X (4523)

    R6WindowServerListBox Transient.R6WindowServerListBox0 (Function UWindow.UWindowListControl.GetItemAtIndex:009E) Runaway loop detected (over 1000000 iterations)

    History: FFrame::Serialize <- UObject::ProcessEvent <- (InteractionMaster Transient.InteractionMaster0, Function Engine.InteractionMaster.Process_PostRender) <- UInteractionMaster::MasterProcessPostRender <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop
  • ricsi1
    #13350
    mér nem írja be?
  • ricsi1
    #13349
    Amok71 a király!!!!!!! mégegyszer köszi!!!
  • szucsati
    #13348
    Német Anikó: A magyar nyelvtan, 157-158. oldal


    Balázs Géza: Érettségi témakörök, tételek - Magyar nyelv, 55. oldal
  • szucsati
    #13345
    Én sem véletlenül írtam, amit írtam.
    De inkább csöndben maradok, a végén még lesüllyedek ennek a topicnak a színvonalára!
  • Mayday
    #13344
    Utalok vitazni, meg emberekbe belekotni, de ezt ideznem kell Respectatol: "Én pedig ajánlok egy jó magyar tanárt, egy kis olvasást, hogy művelődj, egy kis számítástecnikát és gépírási ismereteket, hogy le tudd írni a gondolataidat helyesen."
    Sajnalom, de nem tudtam, nem leirni...
  • szucsati
    #13343
    (az előző üzenetem Respectanak szólt)
  • szucsati
    #13342
    "Nem 10x, többször játszottam és játszok is netten is meg multiban."

    A magyarban az "ik"-es igék egyes szám első személyben, alanyi (újabban általános) ragozásban "m" betűre végződnek.
    A "játszik" ik-es ige, tehát nem "játszok is netten", hanem "játszom is neten" (mellesleg egy t).
  • Crem
    #13339
    Ehhh...

    Talán az első ember, akit sikerült lelőnöm anno!:DD
  • Crem
    #13338
    Mégvalami, avagy egy jó tanács...

    Ha már van egy barom, aki belelöl 1/4 millát egy serverbe és halkan megjegyzi, hogy nem éppen Bill Gates, akkor felesleges kérdések helyett, csak annyit kell megkérdezni, hogy : TE haver, hova is kell utalni a lóvét??? Ne neki keljen már könyörögni...


    Tudom, hogy régi magyar szokás a kummantás, avagy "ide nekem mindent ingyé" de néha lehet gondolkozni is...



    Bár így utólag mindegy... Most lehet alázkodni a külföldi servereken, meg remegni, hogy ki ne dobjanak...


    ByE
  • Mayday
    #13337
    Sztem rossz iranybol kozelitesz; ne a helyesirasaba koss bele, hanem maximum abba, amit mond. Egyebkent, en aki meg alig jatszottam ezzel a jatekkal, ugy latom, hogy nem halott, sok rajongoja van. Ha neked nem tetszik, attol meg sok embernek tetszhet!
    Masreszt: ha regisztralatlanul irogatsz, nem fognak eleg komolyan venni!
    Remelem, nem volt sok helyesirasi hibam, ha igen, akkor elnezest!
  • KM
    #13335
    Orvos látott már?

    Apropó! Crem híres lettél! Kuksizd meg a FarCry fórumot!
  • Crem
    #13333
    LoL!

    Az OK, Sniper, hogy kiállsz az RVS-ért de nem értem az összefüggést...
  • swat sniper
    #13332
    MINDENKI BÉKÉN HAGYHAT DE ERRE AZT KELL MONDANOM fa**ság
    Szerintem te életedbe 10X játszottál és 10 halálod és 0 gyilkosságod volt(gyilkolásra nem találtam más szavat) legfelfebb 8 TK-d volt ha tudod mi!!! Furcsa én jópár hónapja játszom és csak 3hete az Undergroun szedett ki a raven shieldből 1/2 hétre és a többiek szerintem a ROUGE SPEAR-rel(ha nem így írják bocs)is játszottak! Úgyhogy ajánlom a Black eyed peas egyik számár SHUT UP!!!
  • Crem
    #13331
    Őszintén szólva kurván lesz@rom, hogy nincs jegyezve egy ligán se, vagy hogy nincs pénzdíjas verseny belőle...
    Ha 10 embernek tetszik valami, legyen akár az aknakereső, miért ne áldozna rá??

    A többi jogos...
  • Big Daddy
    #13329
    Én csak november óta játszom a neten,de akkor már a Gábornak tele volt a töke az egésszel.Minden nap beszéltünk a ts-en de a pénzről nem volt szó,csak a szolgáltatókat szidta a Gábor!Hogy előtte mi volt azt nem tudom,de azt én is hallottam amikor a Zoli felajánlotta hogy küld pénzt és tényleg nem volt semmi reakció.Mi a Komival beszéltünk róla hogy mi is adnánk bele ha úgy alakul hogy lessz állandó helye a szervernek. Véleményem szerint össze lehet szedni 8-10 FIX embert ha valaki komolyan meg akarja csinálni.Viszont tényleg kéne hozzá a Gábor gépe.Hát én ennyit tudok mondani,remélem nem írtam semmi bántót,nem az volt a célom! Jó volna ha mindenki leírná a véleményét,hogy tisztán lehetne látni a dolgokat.
  • Crem
    #13328
    Ir.

    Először is jó lenne tudni, hogy Gábor , hogy áll a kérdéshez. Mivel 100% ig biztos vagyok benne, hogy ha Ő nem adja a serverét akkor már nincs is miről beszélni. (mellesleg egy több mint 200.000.-ftos cuccról van szó)
    Másodszor, Ugyan nálam már "kicsit" lefutott az RVS, mivel se magyar server se csapattárs este 9-ig...
    Viszont másképp kéne megközelíteni a kérdést! Ki áldozna egy állandó PROFI magyar serverért amin mindig a legjobb gamék futnak! Szerintem kb. 8-10 FIX emberre van szükség!!!!


    Hát ez lenne a véleményem...
  • zoli80
    #13327
    baze,én többször is megkérdeztem hogy mennyit és mikorhol de egyszer sem kaptam választ.én is szivesen adtam volna annyit!
  • Crem
    #13325
    Ja!:)
  • Crem
    #13324
    2-3 hónapig saját erejéből finanszírozta, szal' elöbb volt server mint ahogy pénzt kért...
  • Crem
    #13323
    Ir!

    Én személy szerint többet küldtem mint 3000... Igaz, 2 hónapra.De! Egy pillanatra se bántam meg! Az első naptol ettől féltem, hogy mindenki csak játszani akar, fizetni érte meg almás...
    Gábor talán a legnagyobb RVS fan. Ha vele "kibasztunk" a többinek már nincs nagyon értelme. Ezért is töröltem a gamét többek között.


  • Big Daddy
    #13321
    Háj!

    Szerintem álldoznának rá többen is rajtunk kívül,ha látnák hogy működik,csak hát így bizonytalan az egész.Biztos hogy bosszantó,ha az ember beleöli a pénzét és a felét sem látja viszont.Mondjuk aki hajlandó volna füzetni némi lóvét ha megy a szerver,az tényleg jelezhetné,mert így szerintem senki nem fog belevágni,aztán meg b@szhatjuk az egészet. Na ennyit akartam. Csao!
  • Big Daddy
    #13320
    Abit NF-7.
    Sokan dicsérik,de utánnaolvashatsz, a hardver fórumban is NF-7-es topic
  • zoli80
    #13318
    sziasztok!milyen alaplapot vegyek szerintetek 2500+os procihoz 20rugó kornyékén?
  • KM
    #13317
    Munkával telit!
  • RAY.
    #13316
    Yo ReGGelt!
  • Adam II
    #13315
    Hello!
    Mostanában keveset neteztem és így keveset játszottam az R6-tal (ez töbnyire a NfS Undergrouns számlájára írható) de
    hamarosan újra beteszem a cd-t és újra rajta leszek a web csata mezein!
  • RAY.
    #13314
    Ha esetleg egyedül vagy benn,akkor is tudsz játszani de azért jobb ha sokan vagyunk magyarok mert akkor ts-en komunikálunk közben!

    Általában ismerjük már egymás gondolatát szinte és mindenki teszi a "dolgát" de azért szoktunk megbeszélni taktikaváltásokat stb.........
  • swat sniper
    #13313
    Garanciális? nekem is ilyen van és már rég óta működik igaz az XP azóta 2X elszállt
  • Mayday
    #13312
    Mondjuk - ugy tudom - 9600Pro es 9800Pro gyartasaval lealltak, es gozerovel nyomjak a 9600XT es a 9800XT gyartasat. Mondjuk mindemellett, sztem pesten biztos talalsz meg tobb helyen is a keresett kartyabol!
    Mennyiert nezted ki? Vannak nagykeres kapcsolataim, es utanakerdezhetek szamodra, ha pesti vagy!
  • AndrewCB
    #13311
    Még egy jó hír:

    Sehol nem kapható Ati 9600PRO! Király!

    Feladom!
  • AndrewCB
    #13310
    Idáig az Invitelre vártam, most az Axelerora várok! :)

    512 ADSL
  • #13309
    Karácsonyra bekötik neked
  • Mayday
    #13308
    Melyik szolgaltatora varsz, es milyen net lesz?
  • AndrewCB
    #13307
    Ha lesz végre otthon netem, akkor Én biztos leszek majdnem minden este! Csak hát dec. 15 óta várom, hogy bekössék!
  • Mayday
    #13306
    Mennyire fontos ebben a jatekban a multiban a taktikazas, az "akcio" megbeszelese, megszervezese, az osszjatek?