16419
  • RAY.
    #13397
    Jobb reggelt
  • Gabor_(HSF)
    #13396
    1.52uk
  • swat sniper
    #13395
    2004/1 PC GUR* 16. oldal hírek "A KÉSÉSEK MIATT SZÍVES ELNÉZÉSÜKET KÉRJÜK..."
    "...
    Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword 2004.január 31.
    ..."
    Igaz a hír??
  • traXion
    #13394
    A "Jó" és a "Reggelt" szó nem lehet egy mondatban.
  • KM
    #13393
    Jobbat!
  • #13392
    Jó reggelt mindenkinek !!!
  • swat sniper
    #13391
    Ha nincs téma valami hülyeség csak kell nem
    Mai levél:na bumm
  • #13390
    Ma se legyen üres....
  • KM
    #13389
    Azért legyen ma is egy bejegyzés...
  • swat sniper
    #13388
    NEM lehet igaz 3 kezdővel voltam akik amikor pirosak voltunk BOMB MODBAN becampoltak az első pillanatban én meg 5 ember ellen játszak . Asztalom bánta
  • Big Daddy
    #13387
    Arra.Nem lehet letölteni valahonnan?
  • szucsati
    #13386
    A Sapphire tuningolójára gondolsz? Az én karimhoz nem is adtak olyant.
  • Big Daddy
    #13385
    Esetleg az ATi redline van még,az is jó kis progi,lehet hogy megoldaná a gondot.
  • szucsati
    #13384
    Igen, arra mondtam, hogy az sem oldja meg a gondot.
    Radeon 9x00-ed van, és bekapcsolt FSAA-val semmi bibi?? Mázlista!
  • Big Daddy
    #13383
    A 4.1-et próbáltad már?Mondjuk nekem a 3.9-el nincs semmi bajom.
  • szucsati
    #13382
    Nem fizetett hirdetés következik:



    (A fenti képet csak azért szúrtam be, hogy mutogassam, milyen szép)
  • swat sniper
    #13381
    Jó az ubi, szokásaimhoz híven felmentem a world finalra és kb 10x kellett megnéznem mindent mer mindig beirta a nevem a forumokat meg se nyitotta ABE UBI
  • szucsati
    #13380
    Nálam (Sapp9,8knp) pl ha találatot kapok, akkor megakad pár mp-re a játék. Olvastam olyat, hogy valakinél meg egy menet után visszaáll NoFSAA-ra, meg még valami bibi volt, szintén valami megakadós dolog. Talán ha fegyvert vált, vagy ilyesmi.
    Ezek mind Cat3.8-on, és felette vannak. Vagy 3.7? Tudjisten. Szóval pár kiadás óta vannak hibák.
    3.6-tal jól megy, legalábbis ezt állítják.
  • swat sniper
    #13379
    WHERE ARE U?
  • AndrewCB
    #13378
    nem lövöldözünk valamerre?
  • Big Daddy
    #13377
    Radeon forever
    Milyen FSAA gondok vannak?
  • AndrewCB
    #13376
    1.51
  • MGabby
    #13375
    Sziasztok, megmondanátok, hogy milyen patch alatt futnak most a szerverek (általában)?
  • szucsati
    #13374
    Életem egyik legnagyobb hibájának azt tartom, mikor eladtam a Radeon VIVO-mat, és Ti4200-at vettem helyette. Arról nem is beszélve, hogy a Radeon ma is tartja az árát.

    Mellesleg az új Catalyst sem segített a FSAA gondokon.
  • Mayday
    #13373
    ATI
  • AndrewCB
    #13372
    Jah, innentől kezdve nem fogok többet Nvidia-t venni!

    Bazz elindítottam néhány gamét, és bazz nem hittem a szememnek! Minden sokkal tisztább sokkal élesebb, jah és a teljesítmény... Hát kell még fejlődnie az Nvidiának!!!
  • AndrewCB
    #13371
    Mayday:
    Köszönöm, de benn vagyok Én is pár nagykerbe ill. disztibútorban, de meguntam a várakozást, mivel otthon nincs vga kari a gépemben és a Mistralban (sajnos nem volt más) vettem egy GeXcube 9600XT-t. Jah És kaptam hozzá HL2 kupont! :)

    IR:

    Nem cigizem, így arra nem költök. De fenn kell tartanom egy vállalkozást, ill. saját magamat is. Sajnos emellett csak 1-2 ezer forintot tudok maximum rászánni. Ha segít, disztríbutornál meg tudom venni a servert ólcsobban és egy az egyben átszámlázni ahova akarod.

    Cream:

    Én majdnem minden nap játszom délután 5 -től este 8ig. Néha tovább.
  • swat sniper
    #13370
    Lenne 1 kérdésem van valakinek PC-CILlIN virus ölöje furcsa de minden nap 2X frissíti magát eddig csak 2 naponta tette !!
  • swat sniper
    #13369
    Kezdek félni (remélem a winyóm nem hallja!) már kezd 3 hónapos lenni. Remélem szereti a házát
  • szucsati
    #13368
    Mostmár biztos, hogy Maxtor 120-as winyót nem fogok venni...

    Zoli: privire válaszolsz majd?
  • KM
    #13367
    Nekem kitartott vagy 3 hónapig! Meg is cirógattam a picike áramköreit...
  • szucsati
    #13366
    Helyesbítek, 1.51 alatt már a lan sem megy rendesen!
  • zoli80
    #13365
    kurta annyát az ilyen szaroknak,neked mennyi ideig birta? 1 esetleg 2 napig?megöszültem mire visszatöltöttem a dolgaimat erre nyekk a 2. is.mié nem fizetnek vajon kártéritést garis vinyók esetében az adatvesztésért?
  • KM
    #13364
    Nem tudsz.

    Zoli! Nekem is beszart a 120-as Maxtor! Ne alapítsuk meg a vinyóbeszartak pártját?
  • radical
    #13363
    Meg kő venni. Kulcs nélkül csak a lan megy.
  • swat sniper
    #13361
    Bocsánat amikor teljesen kezdővoltam modemmel koreai serveren hidd el 1000-es pingem volt!!
  • swat sniper
    #13360
    Szedj le egy új petch-et mert gondolom 1.0 van fent és ha nem akarsz limitáld a megjelenítést! TECH ... pinget 100 alá és "voala" nem fogja kiirni !
  • traXion
    #13359
    LoL, erre céloztál vele? Állandó 1000-es ping a crackel korszakodban volt?
  • swat sniper
    #13358
    Arra céloztam így nem lehet élvezni nekem is volt már állandó 1000-es pingem!!
  • Big Daddy
    #13357
    Skacok! Nem megy a Barnus ts,vagy nálam van gond?