16419
  • KM
    #13600
    A fenébe is! Honvágyam van, vissza is teszem!
  • Big Daddy
    #13599
    Life!
    Bementem a szerverre,de pár másodperc után kidobott ezzel a hibaüzivel :game server could not receive your authorization from the key server! Próbáltam úgy is hogy loginoltam az ubinál,meg úgy is hogy nem,de mindig ezt írta!Én csináltam valamit rosszul,vagy más a baj?
  • Big Daddy
    #13598
    Amikor ezt látom a scope-ba,az se rossz!

  • KM
    #13597
  • Lifeforce
    #13596
    Bár még próbálkozom, mert lehetséges, hogy megy így netes kapcsolattal is
  • Lifeforce
    #13595
    próbáljátok ki.
  • Lifeforce
    #13594
    most is megy :)
    Ismeritek...
    open hungs.hu
  • RAY.
    #13593
    Én is csak gratulálni tudok,és jó lenne kipróbálni
  • KM
    #13592
    Gratula! Lehet, hogy vissza kell rakjam az RVS-t?
  • zoli80
    #13591
    ez fasza!és inditottal mar servert?:)
  • Lifeforce
    #13590
    Mint tudjátok minden pachnél megpróbálom, hogy nem-e csesztek el valamit, és nem lehet-e megoldani, hogy tört játékkal játszunk.
    Régóta küzdök, de megtaláltam a gyenge pontját :D
    Rájöttem, hogy mit csinál.
    Nem csak cdkulcsot ellenőriz weben keresztül, hanem azt is, hogy ha jelen vagy egy szerveren, akkor ott megtörtént-e a bejelentkezés, és leellenőrizte-e a cdkulcsot.
    Ha eme 3-ból 1 is hiányzott, rögtön kivágott a szerverről.
    Abból indultam ki, hogy a fejlesztők nem tehetik meg azt, hogy lan alatt ne lehessen játszani internet nélkül.
    Közlöm, hogy bejött.
    A szervert teljesen leszakítottam az ubi összes szerveréről, elindítottam mint lan szerver, és lám csodát...:D
    Bejött.
    Sajna a jól megszokott open host parancsal lehet rá fellépni de ezen most dolgozom, hogy máshogyan is működjön :D
    Jah, hogy ne legyen félreérthető sz 1.53 verzióról beszélek :D
    Próbálkoztam cdkulcsszerver és kliens közötti csomaglementéssel de sajna az nem működött,mert minden egyes kulcs ellnörzésnél egy amolyan id-t generál és hozzáteszem, hogy ez miatt legzik.
    Hogy esetleg egy nem hozzá értő ember is megértse, leírom.
    Kliens küldi az user id-t azt amivel bejelentkezel az ubira.
    szerver küldi, hogy rendben és tovább léphetsz egyet.
    kliens: küldi a cdkulcsból kódolt id-t a kulcsszerver válaszol leellenörzés után, hogy rendben és ad egy olyan generált id-t, amivel benmaradhatsz a játékban a következő cdkulcs ellenörzésig. 10másodperc ez az idő.:)
    Valamikor az 1.4-es verzió körül csinálhatták meg ilyenre mert elötte meglehetett oldani a cdkulcs szerver kérdést, sőt csináltak is egyet ami má rég nem működik:)
    Nah mind1 szóval nem akarom szaporítani a szót csak leírtam, hogy mostmár lehet csinálni tört szervereket úgy, hogy a PB is tökéletesen müxik rajta.
  • Lifeforce
    #13589
    Nem minden fórumozónak van szélessávú elérése, de ha van is akkor is lassan jön be.
    Túl nagy volt a fájlméret.
  • Gabor_(HSF)
    #13588
    Gyó képek
  • Amok71
    #13587
    Gondolom azért nem jó a .bmp mert nagy.

    Itt egy zsonglőr terror,


    egy zsonglőr francia



    és Ghost próbálgatja a wallhack 1.0-át

  • Big Daddy
    #13586
    Nincs gond,de miért baj a .bmp?
  • Big Daddy
    #13585
    Nincs gond,de miért baj a .bmp?
  • Lifeforce
    #13584
    Sorry muszáj volt törölni mert .bmp-t linkeltél.
    Légyszi figyelj máskor, hogy jpg,png,gif tömörítetségü fájlt linkelj.
  • Big Daddy
    #13583
    Nem jöttök irtani az ellent?
  • ghost cb
    #13580
    A gémet érdemes megvenni mert király, de jobban jársz ha megvárod az athena sword-ot ami ennek lesz a kiegészítője (Q1), és akkor csomagban a kettőt szerintem olcsóbban adják mint külön-külön. Elég sokan szoktunk összegyűlni, tegnap este pl 8-an voltunk .
    Magyar szerver jelenleg nincs.
  • And5
    #13579
    érdemes megvenni ezt a gamet vagyis van e még magyar server és ha igen mennyire van rajta életz ?
  • KM
    #13578
    Éljen a kedd!!!
  • Big Daddy
    #13577
    Ja,és yo reggelt mindenkinek!
  • Big Daddy
    #13576
    Akkor te vagy a kockás zakós,kalapos,szemüveges a képregényből?
  • RAY.
    #13575
    LoL
  • RAY.
    #13574
    Jobb reggelt!
  • Amok71
    #13573
    Ha valaki véletlenül nem tudná, honnan vettem a nevet:
    Amok
  • RAY.
    #13572
    Kellemes hétfő reggelt,és napot kívánok
  • SuperCow
    #13571
    megnézem a router manualban...
    előre is thx
  • szucsati
    #13570
    A routert kell állítgatni, nem az iniket.
    Ha hostolni akarsz, akkor amiket írtam, azokat mind meg kell nyitnod.
    Elvileg a server.ini-ben amúgy van beállítás a portra vonatkozólag. Természetesen ha azt átállítod, akkor a routerben a megfelelő portot forwardolni kell szintúgy.
  • SuperCow
    #13569
    van valahol szerverconfig Tutorial.
    Mert nem igazán találom hol kéne beállítani a portot. MÁr hogy megadott porton induljon a játék. MErt ha most indítok egy internet szervert akkor 0 a port. És nem tudom hol kell átállítani.
    Van nekem ez az ADS ini editor . Azzal is próbáltam de ott se volt port ra vonatkozó hivatkozás sehol. Egyetlenegy helyset találtam ahol van egy 7777 port a ravenshield. ini be. most nekem azt kéne átírnom?
  • MGabby
    #13568
    Szép volt Gabsz!Adj a pofájuknak!!!
  • szucsati
    #13567
    A helyes megfejtés:

    7776-7778, 8777, 9777: UDP
    3742: TCP
  • SuperCow
    #13566
    estét.
    Kérdésem lenne.

    a minap megpróbáltunk haverral Internet szervert Kreálni. CSak simán menüből . Játszani akartunk egyet. MEgcsinálta a szervert, az UBI.com programba frankón ott is volt a 4. szobába. DE nem tudtam becsatlakozni. Állandóan a CSatlakozáskor fekete képernyőbe botlottam amin acsak a kurzor volt és connection failed üzenettel kidobott mindig.

    Mind a kettőnknek Eredeti RAven van . ÉS mind a ketten router mögött vagyunk. ( nem ugyanazon a hálózaton , patch 1.53 )

    A kérdés az lenne hogy mi lehet a probléma az internetes szerverre való JOIN olásnál. VAgyis mér nem enged be a haver szerverére?

    Próbáltuk dedikált szerverrel is ugyanez volt a helyzet.
    Lehet a router probléma?
  • RAY.
    #13565
    Gratula!
  • Big Daddy
    #13564
    Küld el a jobb kezed légyszi!
  • ghost cb
    #13563

    grat
  • Gabor_(HSF)
    #13562
    Sajnos nem tudom elküldeni, mert ez genetikailag van programozva a jobb kezembe...egyébbként köfi
  • #13561
  • #13560
    Énis elkérném ha lehetséges eme programocskát.
    Gratulálok az első helyhez.
  • Big Daddy
    #13559
    Sziasztok!

    Gábor!Elküldenéd nekem azt a cheat-et,amivel 2469 skill-t lehet csinálni 2 óra alatt úgy,hogy első legyél a ladderen?

    Gratula!