16419
  • Gabor_(HSF)
    #13760
    mit nem mondasznem szoktam elbaszni,ha nem jó nem rakom fel,sokszorosan szoktam ellenőrizni magam
  • szucsati
    #13759
    de megy az, csak Gábor elb*szta a portot, a 7777-esen megy.
  • fluga
    #13758
    én is..azt vettem észre, hogy az 1.0hoz képest a netkód vmi brutálisat fejlődött! simán vannak 50-60as pingű szerverek, király! nagyon teccik!
  • Lifeforce
    #13757
    De sajna Tudatlan sem megy :(
    Pedig mentem volna...
  • Lifeforce
    #13756
    Plz.....
    nem kell sokat visszaolvasnod.
    Elég, ha csak ezt az egy oldalt olvasod el. :)
  • fluga
    #13755
    sziasztok!
    ti kb mikor szoktatok játszani és hol? mert akárhányszor csekkolom a listát no magyar..pedig jó lenne veletek nyomni..
  • radical
    #13754
    Szia Retek!
  • szucsati
    #13753
    Goto hunters.hu, keresésbe beírod, hogy "Konzol parancsok a Raven Shield-hez", a kidobott hírnél pedig megkeresed az open parancsot {8-)
  • AndrewCB
    #13752
    Senki nem játszik?
  • ReTeK
    #13751
    ez engem is érdekelne
  • AndrewCB
    #13750
    Jah, még valami: A régi stat oldalon megy a tudatlan server, az új serverstatban meg azt írja offline. :D
  • AndrewCB
    #13749
    Látom megvan az új szerver!

    Lenne egy kérdésem: csak team survival lesz? Más nem lesz benne?
  • KM
    #13748
    Sőt! Jó estét is!
  • #13747
    Jó napot!
  • Gabor_(HSF)
    #13746
    ITT!!!! keressétek a szerverlitákat ezentúl,mert nincs energiám mindig belinkelni az aktuálist,mindegyiket megtaláljátok ezen a site-on
  • AndrewCB
    #13745
    THX
  • Gabor_(HSF)
    #13744
    mingya most vettem észre hogy törölték,most intalláltam újra a mysql-t
  • AndrewCB
    #13743
    Gábor mi lett a régi stat oldallal?
  • soldier
    #13742
    hey emberek! hogy tudom beirni a jelszot ha open paranccsal megyek be szerverre?
  • KM
    #13741
    Kegyetlen jót!
  • #13740
    Jó napot!
  • Gabor_(HSF)
    #13739
    azé lefordítom....nektek nem kell feltenni semmit, csak az n4 admint a serverre(pár kb)a webes kezelés az én mysql-os cuccomon fut,mint minden olyan szerver amit hozzáadok a stats-hoz,de ha elnéztél a 13728-as beírt linkre ,láthatod miről beszélek
  • Gabor_(HSF)
    #13738
    nem baj ... bogozd ki,kicsit énis zűrös vagyok mert reggel 8 kor feküdtem és de. alig aluttam
  • Ficsek.hu
    #13737
    kicsit zűrös a mondat számomra :P
  • Gabor_(HSF)
    #13736
    nektem nem elég ha nálam van erről fut menden szerver amit hozzáadok
  • Ficsek.hu
    #13735
    Ehhez az admin progihoz mysql-t támogató webhely kell?
  • AndrewCB
    #13734
    Gábor: megnéztem! Kezd alakulni a webstat! A serveres része nagyon profi. A playeres részén nem tudtam még semmit sem csinálni.
  • Lifeforce
    #13733
    De most neten keresztül indítottátok?
  • Gabor_(HSF)
    #13732
    tegyétek fel az n4 admint a serverre pl, és átküldöm a frissitést is, akkor tutira kiír mindent a ti szerveretekről is
  • Gabor_(HSF)
    #13731
    CREMMMMMMMMMMMMMMMM.....megoldottam a reklám szöveget is, már az is fut a szerveren
  • Ficsek.hu
    #13730
    Egy kis ram került a szerverbe, de már ketyeg is a Raven bombája :D
  • Gabor_(HSF)
    #13729
    ja és még1 .. valakinek lekellene forditania rendesen magyarra a statsot, mert az én tudásom itt igen hiányos,ezért ha magyarra állitjátok a statsot nemfog mindent kiírni
  • Gabor_(HSF)
    #13728
    HALI!!!! na elkészült az új server stats,sokkal szebb és több mindent mutat,pl mutatja a favorit servereken játszó játékosok helyezését,(egymáshoz viszonyitva), egy hibája van ez csak azokkat a szervereket refresseli amelyeken fut az n4 admin legújjabb verzioja...de kuksi ide
  • fluga
    #13727
    srácok MEGY CRACKELVE 1.53as SZERVEREN!!!!
    www.gamecopyworld.com és ott a patcheket (a legfelső crack!!!) feltenni!!
  • fluga
    #13726
    persze olyat nem találtam, hogy 1.51ről 1.53ra
  • fluga
    #13725
    megnézzük mit tud ez a crack, ha műxik persze fellinkelem neketek, de nem igazán bízom benne
    amit gábor 13699ben említett, nos az azokon lévő szerverek nem crackeltek?
  • fluga
    #13724
    azóta rájöttem, hogy 1.51es peccsel nem igazán fog menni a dolog, most töltöm az 1.53ast..
  • AndrewCB
    #13723
    Ha tudsz 1.53-as külföldin játszani, akkor hurrá és nyomd!

    Kül. csak tört szerveren tudsz játszani. Abból egyenlőre 1 van: tudatLAN server.

    A Gáborék nem tudom, h törtet fognak -e indítani. Szerintem felesben fog menni. Néha ez, néha az.
  • fluga
    #13722
    sziasztok skacok!
    régebben játszottam ezzel a gammával (talán még van aki emléxik rushra meg a többiekre:)) és úgy gondoltam, most előveszem, hiszen már a sokadik peccset érte meg a gamma és gondolom sokat javítottak rajta. van még egy ok, méghozzá az, hogy láttam vmit olyat (és le is szedtem) hogy multi patch. fel is peccselgettem mindent, de az ubi.comon regisztráltatni akar.
    lehet hogy már volt a problémám, de ha nem haraxotok nincs kedvem 10000 hozzászólást végignéznem.
    Sz'al kell e regisztrálnom az ubi.com-on, ha regisztrálok tényleg menni fog-e a játék bármilyen szerveren, ha pedig nem megy egyik módon sem, akkor gábor által említett (gondolom crackelt) szervereken kívül van e még crackelt szerver, mert most per pillanat ha jól látom senki sem játszik.
    summa summarum, hogyan lehet nem eredetivel neten is játszani, egyáltalán műxik e a peccs. (hja mellesleg eddig nekem sehol sem kérte a cdkey-t..)
  • Big Daddy
    #13721
    Halihó
    Nem megy a tudatlan?
    Merre vagytok?