16419
  • zoli80
    #13800
    [IMG][/IMG]
  • zoli80
    #13799
    szasztok!pénzhiányban vagyok és ezért eladnám microsoft side winder dual srtike nevu valamimet,2500 pénzért.kb 3szor használtem.ha érdekel valakit irjon.hibátlan,meg minden.
  • AndrewCB
    #13798
    kapcsold be mégegyszer!
  • radical
    #13797
    Mit kell tenni akkor, ha azt írja hogy "PB must be enabled on this server" és az optionsban be van kapcsolva?
  • zoli80
    #13796
    melyiken vagy?
  • AndrewCB
    #13795
    Na gyertek már...
  • zoli80
    #13794
    bőség zavara biztos,nem tudjak eldönteni melyikre is menyjenek.
  • AndrewCB
    #13793
    Na mi van? Most van 3 szerver, és mindegyik üres!

    Király!
  • schoma
    #13792
    Köszönöm. :)
  • Gabor_(HSF)
    #13791
    all Patch
  • zoli80
    #13790
    1.53nál tartunk.
  • schoma
    #13789
    Ez igazán jó hír. :)
    Az előző hozzászólásomra esetleg tudsz iránymutatást adni?
  • Gabor_(HSF)
    #13788
    Elindult a serverünk.
    IP: 193.202.83.39

    Szerverlista / Statisztika
  • schoma
    #13787
    Szia fluga!

    Hát történt egy-két dolog. :)
    De a játékra nagyon nem volt időm. Most sincs sokkal több, de azért egy kis nosztalgia rám fér.
    Meg már hiányoztatok.

    Abban tud segíteni valaki, hogy melyik most a legújabb patch, amit fel kell raknom?
    Esetleg egy linket is szívesen vennék...

    Előre is köszönöm.
  • Lifeforce
    #13786
  • AndrewCB
    #13785

  • Gabor_(HSF)
    #13784
    Pontosabban ma déltől folytatja működését
  • Gabor_(HSF)
    #13783
    azért mert az új stats csak azokat a szervereket mutatja amin fut az n4admin,a régi statot nézd,de ha visszaolvalstál volna pár sort nem írnál marhaságokat
  • szucsati
    #13782
    Értem. És akkor miért is írja állandóan, hogy "80.95.93.13:Beacon(8777) Offline or in Map-Change", mikor megy a szerver?

    Zoli: én speciel DriveImaget használok, nem Nortont, de hidd el, nagyon megéri egy ilyen backupot csinálni!
  • zoli80
    #13781
    kösz neked is life:)
  • zoli80
    #13780
    de vehemens,a mindenit.amugy kösz a választ,kiprobálom.
  • Vukodlav
    #13779
    !!!!Az open parancsal használatos tört változat (TDK verzió) port száma ezennel megváltozott!!!! 7788

    Üdv:
    HSF
  • Vukodlav
    #13778
    Nos! Örömmel jelentem, hogy a HSF szerver ma délben megkezdte működését! Mostantól lehet rá jönni játszani. Természetesen a TDK verziójú Raven Shield fanokra is gondolva egy tört és egy nem tört változat fut. A szerver címe a következő: hsf.serveftp.net:7777, ez a nem tört, a tört (TDK verzió) pedig a: hsf.serveftp.net:7778. Mindenkit nagyon sok szeretettel várunk és mindenkinek köszönjük az eddigi támogatást, bármilyen mértékű is volt az. Számítunk rátok a jövőben is.

    Üdvözlettel:
    HSF
  • AndrewCB
    #13777
    A norton ghosttal le tudod menteni a frissen felinstallált rendszert, és amikor egy idő után baszakszik, akkor nem kell állandóan mindent újra rakni, hanem 10 perc alatt visszatöltöd az alaprendszert. És kész. Meg lehet spórolni kb. 2 óra munkát és állandó frissítgetéseket...
  • Lifeforce
    #13776
    :)
    Windows fel, rá azokat az alkalmazásokat amiket használsz, beállítod ami neked kell, csinálsz egy töredezetség mentesítést.
    Fogod és a N.ghost segítségével csinálsz egy képfájlt a particiódról.
    Ha összeomlik vagy szemetes a winfosod, akkor lemented a gammákat meg amik kellenek, és 10 perc alatt visszarakod a képfájlból a tiszta windowsodat a programokkal együtt :)
    Így a telepítés 1 nap helyett 10 perc :D
  • AndrewCB
    #13775
    Te miről beszélsz??????
  • zoli80
    #13774
    az meg mi az?annyit tudok rola hogy nemtom kikapccsolni,kis fehér bizbasz a jobbalsó sarokban.
  • fluga
    #13773
    SZEVA SOMAA!
    merre valál az utóbbi hónapokban??
  • Lifeforce
    #13772
    Milyen jó ötlet a Norton ghost mi?
  • zoli80
    #13771
    lehet hogy nyomok egy kurva formatot,de kezd kicsit idegesiteni,hogy havonta behal az xpm.mindig ujrainstall meg ilyesmi.szar hogy ha meghal nem lehet rájönni az okára,csak a format segit.
  • zoli80
    #13770
    juj,asszem lemaradtam,beszart a gépem,fagyogat,meg ilyesmi,kb 5percenként,most mintha jobb lenne.
  • schoma
    #13769
    Én is ismét erre.
    Lehet, én is előveszem újra ezt a játékot.
    Bevallom, kicsit már hiányzik a lövöldözés. :)
  • KM
    #13768
    Kezdeményezés:
    Rakjuk be ezt a hírt minden 99. hozzászólás után!
  • Big Daddy
    #13767
    Köszi Zoli,de már tudjuk!13665-ös hozzászólás.
    Azért rendi vagy.Hova tűntél egy pár napra? Kezdtél hiányozni!
  • zoli80
    #13766
    asszem jatekok.hu
  • zoli80
    #13765
    Az Ubi Soft Entertainment bejelentette, hogy elkészültek a Rainbow Six 3 utolsó kiegészítő lemezével, az Athena Sword-del. A CD tartalma: az előző kiegészítőlemez (Rogue Spear) újításai, 7 új fegyver, 8 küldetés, 5 multitérkép és 3 új mód. Szerintem ezzel kihúzták a maximumot ebből a játékból. ;)
  • KM
    #13764
    Jobbat!
  • Lifeforce
    #13763
    Én aseban néztem...
    Reggelt..
  • #13762
    Jó reggelt!
  • Gabor_(HSF)
    #13761
    és külőmben is bportot kell megadni ami ugyebár 8777, a sima 7777-es portnál