16419
  • AndrewCB
    #16220
    Ha kijön végre az új rész tuti Én is jövök! De szerintem az elején a fél CB itt lesz. Aztán, majd meglátjuk hanyan maradunk. :) De szerintem az az 5-6 fő akik végig játszottak vele, szerintem itt lesz! Csak az UBI ne bassza el a játékot!

    Szerverből sem lesz hiány szerintem. Gondolom a HSF is indít belőle. Nekem meg biztos menni fog a szerverem!
  • Crem
    #16219
    Tudod Komi!

    Első 3 körben szigorúan ki kell kempelni a Gábort, utánna már az idegtől úgy is elb@ssza!:DDDDD
  • Crem
    #16218
    Hát igen...

    Figyelnem is kell mikor jelenik meg pontosan a game, mert nem szeretném, ha lenne 1 óra előnyötök is!:DDDDD
    Remélem a reflexeid lelassúltak az 1 év alatt!:D
  • Crem
    #16217
    Abban biztos lehetsz!:D

    A HSF tuti lesz
    A CB-ből pedig Ray ,KOmi és én biztos ott leszünk!:D
  • Gabor_(HSF)
    #16216
    a kivételek erősitik a szabályt! ezt is hallottad????????????
  • #16215
    Párszor azért láttunk fekve téged 2-3 sorozattal a ruhádon Néha még ugráltunk is rajtad, hogy biztos legyen a dolog
  • Gabor_(HSF)
    #16214
    Hiába...a "NAGYOK" hallhatattlanok
  • h3nry
    #16213
    Remélem a lockdown-nak köszönhetően előkerűlnek ismét a régi játszó pajtik.
  • Big Daddy
    #16212
    Ja egyébként megy a raven 1.0.Gáborral szoktunk nosztalgiázni esténként.
  • Crem
    #16211
    nekem mondod!:D

    Leeginkább az olyan örök mondások hiányoznak mint pl:

    HSF| Gábor : "[i]Bazzmeg Ír vállj el, vagy valami legyen, de gyere már játszani!:DDDDDDDDD
    HSF| Gábor: Látom Bazzmeg a kliens program is fut nálad...
    HSF| Gábor:(Du. 12:30 után) Megyek iszok egy kávét!!!


  • Big Daddy
    #16210
    Már nagyon kíváncsi vagyok rá!
  • Crem
    #16209
    Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown
    2005. december 7. 12:33, Szerda - Németh Szabolcs

    Nemsokára érkezik a taktikai FPS következő része, ennek örömére érdemes áttekinteni a készülő program újdonságait.

    A játék ismét élő példája annak, hogy napjainkban már mennyire a konzolos piac dominál. A programot már minden PS2, Xbox illetve GC tulaj szeptember óta élvezheti, nekünk meg marad a nyálcsorgatás. Na de lépjünk túl sérelmeinken, és vessük bele magunkat a játék boncolgatásába.

    Aki nem ismerné a Tom Clancy sorozatot, annak szól a következő pár sorocska. A Rainbow csapat amolyan "all in one" gárda, mely a világ első számú terrorista elhárító osztaga. A mostani történetben mi más köré fonódhatna a cselekmény, ha nem a média által is oly nagyon preferált terroristahálózatokra, valamint biológiai fegyverekre. Miközben a csapat tagjai mások életét mentik, saját maguk kerülnek a célkeresztbe. Egy hatalmas és velejéig romlott erő útjában állnak, és a sorsukat nem kerülhetik el.

    A sok ellentmondás, bizonytalanság, illetve a kerettörténet nagyon élvezetes játékmenettel kecsegtet. A játékban az igéretek szerint az eddigieknél sokkal sokrétűbb, illetve összetettebb taktikai utasításokat is kiadhatunk majd. Azonban az ellenfeleket sem kell félteni, a továbbfejlesztett AI rendszer előreláthatóan kőkeményen megizzaszt majd mindenkit. A sorozat amúgy sem tartozott soha a "menj előre és tüzelj mindenre, ami él és mozog" kategóriába, de most még jobban felköthetjük a gatyánkat. Meg kell találnunk az összekötő szálat a terroristák és a vírus között, ami elvezet minket a megoldáshoz.


    Történetünk tizenhat egyjátékos pálya során kerekedik ki, továbbá kilenc (köztük az előző részből már jól ismert - 747, Mint, Bunkers) multimapen bizonyíthatjuk rátermettségünket. A programban összesen 42 fegyverrel ritkíthatjuk a sötét elemeket, a felhozatalból hat fegyver még soha nem szerepelt egyetlen egy Rainbow Sixben sem. Ez még nem minden : kedvencünket távcsővel, lézerrel és sok minden egyéb kütyüvel is felszerelhetjük, hogy az a legjobban illeszkedjen a játékstílusunkhoz.

    A prgramra a PC tábornak sajnos még hónapokig várnia kell és nem teheti be a karácsonyfa alá, de ha lehet hinni az Ubi Softnak, akkor a Rainbow Six 2006 első negyedévében boltokban landoló következő része nem egy hanyag portolás lesz.


    teljes cikk+képek!
    Hivatalos oldal
  • Big Daddy
    #16208
  • Crem
    #16207
    Látom halnak el az agysejtjeitek! Már nem emlékeztek rendesen az igazságra!:DDDD

  • Big Daddy
    #16206
    Crém? Ismerős valahonnan a neve.Nem ez a srác volt akit rongyá lőttünk a lanon?
  • Gabor_(HSF)
    #16205
    KI EZ A CSÁVÓ? valami új gyerek????????
  • Big Daddy
    #16204
    Talán tavasszal...
  • Crem
    #16203
    UP!

    Mi a helyzet a legújabb kiadással??
  • Tomo15
    #16202
    AZt külön le tudod tölteni. Aszem innen is :PB
  • abonyitomz
    #16201
    Hello! Hogyan kell a PunkBustert bekapcsolni a játékban ( a legujabb frissítés van feltéve, eredeti a játék ) . a játékban mindtha lelenne tiltva mert se be és se ki nem lehet kapcsolni

    PLZ PLZ HELP!
  • ghost cb
    #16200
    Huh, nem nagyon járok már SG, szal sry, de BSZ Gábor!
  • AndrewCB
    #16199
    Jobb később, mint soha! Én is sokk ilyen szép napot kívánok!
  • h3nry
    #16198
    Meg késve egy kicsit, de azért sok boldogot.
  • zoli80
    #16197
    még egyszer ennyi boldog évet kivánok neked!ha jól emlékszem ez a te esetedben jókivansag:)
  • Gabor_(HSF)
    #16196
    Én is csatlakoznék,ja! és köszönöm
  • #16195
    Csatlakozom!
  • Big Daddy
    #16194
    Boldog szülinapot Gábor!
  • arty
    #16193
    itt se mutat rossul ...
  • arty
    #16189
    ma játszottam franciák ellen, nagyon kitanulta mindenki ezt a gémet már ... át kellett mennem swat4ezni, h legyen kis sikerélmény ... na sokkal több ottse jött össze, de mivel több a tereptárgy jobban lehet kempelni ;)
  • Big Daddy
    #16188
    Mohaa-ot nyomjuk.
  • h3nry
    #16187
    Merre jártok mostanában, 1000 éve nem voltam itt...
  • zoli80
    #16186
    én ma megyek erte a cd galaxisba,rájöttem hogy azóta sem készult olyan fasza jatek mint ez.battlefield,source messze elbujhat.
  • Big Daddy
    #16185
    Egyébként elhangzott már töbször hogy 2500 Ft-ért megvásárolható a raven gold,ami tartalmazza az athenát is!Ennyi pénzt mindenképpen megér ez a két game,úgyhogy szerintem nem kellene már ezt a tört verziós bulit eröltetni.
  • Big Daddy
    #16184
    Cd kulcs nélkül nemigen.
  • Big Daddy
    #16183
    A ravenből van UK és US verzió.Mindegyikre csak a megfelelő verzióju athena telepíthető fel!
  • melorin
    #16182
    Én is: lehet neten játszani a tört verzióval?
  • shaky
    #16181
    Hali!

    Bocsi ha olyat kérdezek, de visszaolvastam vagy 10 oldalt már és még mindig semmit nem találtam a dologról, úgyhogy felteszem a kérdést:

    Van egy nemtudommilyen RV6 tört verzióm.
    Letöltöttem a cimbimtől az Athena verziót, de nem tudom feltenni.
    Azt a hibaüzenetet doja ki az install elkezdése elött, hogy nemtalálja a nyelveket. néztem a fájlokat és tényleg nincs a cd-n.
    nem is kell ottlenniük? vagy csak nem jó valami?
    az eredeti .exe-t visszamásoltam az RV6-ba.
    próbáltam nélküle is e semmi változás.

    Van erre megoldás?
  • arty
    #16180
    köszönöm h tűritek a szpemmet :)
  • Big Daddy
    #16179
    1.6-al csak 1 hiányzik a htf adversial.amit látsz az a coop szerver.A HSF-en iron wrath fut.
  • arty
    #16178
    ez a bajom:



    hol a többi szerver? ASE ben sem látom :D
    Alap 1.6 van fent továbbra is ...