16419
  • schoma
    #14283
    Ez tetszet.

    "Meg Crem is."
  • Big Daddy
    #14282
    A Raven shield az itt megy:193.202.83.39:7777
    1.55 patch-el eredeti játékkal tudsz fölmenni!
  • Big Daddy
    #14281
    Ez athena szerver
  • ricsi1
    #14280
    ugye nem kell antenna sword meg pecs?
  • ricsi1
    #14279
    thx
  • AndrewCB
    #14278
    193.202.83.39:7788


    És open paranccsal gyere be.
  • Big Daddy
    #14277
    Ja és Crem is!
  • Big Daddy
    #14276
    Nem csak én,hanem az itt írogatók nagy része is!
  • ricsi1
    #14275
    mi az IP?
  • Koala
    #14274
    Az All team hold (H) gomb sokat segített. De azért így is geci rohadt nehéz ez a játék... Idegesítő, szemét frusztráló dög...
    Tele van a seggem bodzatúróval, hogy ezzel a népi fordulattal éljek. Ha nem élethű a játék, azzal nem is foglalkozok, ha meg élethű, és ebből kifolyólag az esélyem reálisak, vagyis szarok, akkor emg azért sír a szám...
  • Crem
    #14273
    Koala!

    Multiba gyere játszani, ott tele van rássoló és kempelő terroristával!

    Ráadásúl végig magyar nyelven imátkoznak, hogy valamelyik szülővel nemi aktusra léphessenek!
  • Koala
    #14272
    Köszönöm a segítséget, srácok!
    Lehet, hogy ha már úgyis mindent többször fogok próbálni, akkor tervezek is útvonalat. Igaz, eredetileg azt gondoltam, attól izgalmas a játék, hogy nem akarom elveszíteni az embereimet, akiknek még az életéről is tudok pár dolgot... Így persze nem fogom őket elveszíteni, csak nem is olyan érdekes.

    A másik érdekesség, hogy neonáci fiatalokat lövök az első pályán, és egyébként is afféle náci szervezet az ellenség. Miért nincs egy játék, ahol végre iszlám fundamentalisták vérében fürödhetek? Még a Sum of All Fears filmben is kicserélték az arab terroristákat neonácikra... Komolyan nem vagyok rasszista, meg semmi, és nem arabokat akarok bántani, de azért a legszívesebben most a radikális, terrorista iszlám frakciókat irtanám...

    Ja, és tényleg van már nő a Deltában? Meglepődtem rajta. Én nem láttam még ilyet:)
  • ricsi1
    #14271
    köszi!te itt szoktál játszani?
  • IR
    #14270
    Koala!
    Van egy gomb, amivel az összes csapatot megállíthatod. Talán a H. Ekkor tudsz egy adott (az aktiv) csapattal előremozogni, míg a többi áll. Aztán átváltasz másik csapatra.
    Másik módszer, hogy mindnek útvonaltervet készítesz stop pontokkal. Aztán Alfa Go, Bravo Go, stb parancsgombokkal tudok aktiválni őket a stoppontról. Elég jól működik, én így csináltam meg a kampámyt, mert élveztem a tervezést.
  • Koala
    #14269
    Ráadásul rájöttem, hogy ha egy két csapat számára készült pályát egy csapattal csinálok, akkor nem fog kijönni a feladat, waypoint nélkül kell a maradék ellenséget levadászni...

    Ezek szerint normális, hogy akkor fog sikerülni a küldetés, ha mér tizedjére próbálom, és fejből tudoma pályát?
  • Big Daddy
    #14268
    Te csak a saját cspatodnak tudsz parancsolni!Útvonalat meg csak sok szenvedés árán lehet készíteni,mert ismerni kell a pályákat!Szerintem a "gyári" útvonalak nem rosszak,végig lehet velük nyomni a küldetéseket,csak sokat kell gyakorolni.Én egy mapon változtattam az útvonalon,a többi jó volt,de szerintem mindenkinek máshogy jó.
  • Vukodlav
    #14267
    Amok unatkozik!
  • Koala
    #14266
    Ne haragudjatok, hogy ennyi üzenetet nem olvasok el hirtelen, de be vagyok rágva rohadtul. Rászántam magam a játékra tegnap, és egyre jobban tetszett. Először aggódtam, hogy túl van bonyolítva, de a pisztoly lőtéren már beleszerettem a játékba, az a kis lövészet egy élvezetes minigame:) A csapat felszerelése is nagyon tetszett, nézegettem a fegyvereket, emg minden. Aztán elkezdtem az első küldetést. Az amatőr kis neonácik halomra lövik a csapatomat. Ennek így semmi értelme.

    Kérdéseim: szokott valaki olyan útvonalat tervezni? Az elég kaotikus nekem, mármint a térkép nem túl sokat mondó, és fogalmam sincs, hogy merre küldjem őket..
    Jól látom, hogy csak egy csapattal, vagy egyedül érdemes játszani, mert a barmok csak idegesítenek?

    Nem értem, én eddig főleg csak síma fps-t kultiváltam, mostanában meg America's Army-t. A taktikai, caspat alapúság azt jelenti, hogy még a társaim is idegesítenek, nem csak az elelnség bosszant?

    Még nem jöttem rá, hogyan lehet megparancsolni a másik csapatnak, hogy meg se moccanjon. A sima holdot feloldja a vezetőjük, mikor egyedül hagyom őket, elindulnak az alfa felé. Közben persze egy-kettő meghal..
  • Gabor_(HSF)
    #14265
    Hát megprószáltam, de sajna nem elég,hogy az .ini-ben átírogatom a ruha szinezetét, ide más is kell...igy ez már nem az én asztalom, ezt nemtom "megteriteni" valami okosabb emberkére van szükség
  • Big Daddy
    #14264
    1-et tudok:193.202.83.39:7788
  • Big Daddy
    #14263
    Fogalmam sincs!
  • Vorpal
    #14262
    Thx Big Daddy még egy kérdés : Az hogy UE azmih?
  • ricsi1
    #14261
    légyszi mondjon vki gy-két jó IP-t!
    előre is kszi
  • teamwork100
    #14260
    Szia Gábor!
    Mit kell pontosan átírni, hogy servert lehessen indítani a gépen?
    Köszi. Üdv.
  • IR
    #14259
    Elkészítettem egy egyenruha mod-ot az Athéni mapokhoz. Az egyik színt EuroCamo-ra: erdei terepmintásra cseréltem. Ha ez túl sötét, akkor a sivatagi lesz.
    Feltölteném, de nem megy az ftp szerver.
  • Big Daddy
    #14258
    cdgalaxis.hu
  • Vorpal
    #14257
    Srácok Jól láttam ,hogy Raven Shield 2490 Ft ot irt vki?
    Eláruljátok merre lehet megvenni ennyiért? thx
  • Gabor_(HSF)
    #14256
    A dolog egyszerü csak idő igényes,a map könyvtárba a mappokoz tartozó inikben kell átírni,az neked is ott van a az RS könyvtárba,másold ki az iniket és írd át...aztán rakd fel ftp re
  • ricsi1
    #14255
    légyszi mondjon vki gy-két jó IP-t!
    előre is kszi
  • AndrewCB
    #14254
    Szerintem Life v. rosszabb esetben Gábor segít neked!
  • IR
    #14253
    Vállalkozom a dologra. Instrukciókat kérek, mit töltsek le, melyik fájlt editáljam. Vagy hogy hol lehet elolvasni az egyenruha szerkesztéséről szóló angol nyelvű leírást.
    Egyáltalán a dedikált szerver progit honnan lehet leszedni?
    Milyen patchek kellenek hozzá?
    A szerver oldalon totál kezdő vagyok. De szeretném behozni a lemaradást.
    Megrendelték a duál 2,8 Xeon szervert, 2 G rammal. Ha kifizették, akkor megépítem, és 1 hétre megy tesztelődni a netre HSF szervernek...
  • #14252
    Igen ez jó ötlet kora reggel
  • Crem
    #14251
    GÁBOR!

    Ha lesz valakinek egy kis ideje, legyen szíves állítsa át a katonák ruhájának a színet. Elég zavaró , hogy a két kék szinte egyforma. Illetve enél is idegesítöbb a sok TK.


    Előre is Köszönöm!!!
  • Crem
    #14250
    Menjél vissza még pihenni!:) Nagyon korán felkeltél!

  • AndrewCB
    #14249
    És mit érünk vele, ha nincs kulcs hozzá? :)
  • Crem
    #14248
    2004-03-13 Rainbow Six 3: Athena Sword (c) UbiSoft *READNFO* *CLONECD*


    Ez is megvan...
  • Crem
    #14247
    Morgen!:D
  • Gabor_(HSF)
    #14246
    Érdekes egy skuló!! hüvellyel együtt jön???????????
  • Amok71
    #14245
    AS-ban már elég gyorsan le lehet hasanli... itt van két kép bizonyítás képpen:

    Jön a golyó még guggolok...




    ...és mire odaér, már hasalok.
  • ricsi1
    #14244
    melyik serveren?



    ----------
    nem sztem az alapot ki kell vinni