16419
  • Crem
    #16299
    Hát!:) Erre a csapatra még nem volt panasz!:D


    Más: remélem nem lesz 100% igazad, mert másfél évet vártam erre a qrva játékra!:((((( Ahogy leírtad, olyan mintha 12-14 éveseknek lenne készítve!:(((
  • Crem
    #16298
    Jobban kedvelem a Deviance-s töréseket, azt hiszem megvárom ezt.
  • Gabor_(HSF)
    #16298
    ez crack-es, talán egyszerübb elinditani
  • Gabor_(HSF)
    #16297
    ja most nézem énis kb 10 perce került fel
  • Crem
    #16296
    Mellesleg megjelent egy másik törés is.

    RAINBOW SIX LOCKDOWN (c) UbiSoftDate2006-02-14 GroupDEVIANCE SectionPC Game ISOs Nuked no


  • Crem
    #16295
    Gábor!

    Ha lesz rá egy kis időd, készíts 1-2 képet légyszíves. kösz!
  • Crem
    #16294
    Ez f@sza...:((
  • Gabor_(HSF)
    #16293
    Nem értem miért nem követték pl. a css politikát..
    Ott volt egy ultra jó game a Rouge Spear..
    csak egy dedikált servert kellett volna írni rá és a meglévő összes pályát,NEM ÁTALAKITANI! MEGHAGYNI EREDETIBEN,mert mind 1-től 1-ig nagyon jó volt,csupán a grafikát kellett volna felhozni a mai szinvonalra és ennyi...máris az év játéka lehetett volna..
    Mer itt amit csináltak a Met-ből vagy a Bunkerból,hát aki anno nyomta az RS-t az ha ezt meglátja elhánnya magát az tuti
  • Gabor_(HSF)
    #16292
    Na nem akarom elvenni a kedvét senkinek,de ez egy okádék...ez megbukott mielőtt megjelent volna..
    multiban legjobb esetben is max coop,de ez az újraéledős marhasággal rohadtúl elvan kqrva..
    a single az még elmegy,érdemes végig játszani..
    Ha sikerűl rá servert csinálni,talán még1x meglehetne tekintgetni,de ez a game, hogy pénzt nemér,arra már most fogadásokat lehet kötni
  • Gabor_(HSF)
    #16291
    Hát mit is mondjak igy elsőre....hmmmm
    a singlije még csak jópofa is,bár túl könnyű igy elsőre...
    de a multija! hát az okádék egyenlőre..
    még bonyolúltabb szaros ubi conect (mind a demoba)
    a grafika is érdekes,valahól nagyon szép,van olyan pálya ami förtelem..
    aztán meg ez a starforce-s marhaság,hát ettől is kész vagyok...
    és akkor még itt a dedicated server...na ez is aranyos,egyenlőre képtelen vagyok elindítani a szerveren...
    hát ennyi, most nyomom tovább a singlit,aztán majd meglátjuk mi sül ki belőle
  • Lazlo
    #16290
    Nemtom mi a gáz....nálatok de nállam semmilyen kábeleket nem kell lehúzni meg semmit deamon 4-be felinstallálom azt csumi és fut gyönyörűen :)
  • Big Daddy
    #16289
    Megvárod az eredetit és megveszed.
  • h3nry
    #16288
    Jön nekem is, ugyan ez a clonedvd-s. Tudtok valami megoldást, hogy ne keljen az ide cablékat lehúzni?
  • Crem
    #16287
    Na akkor UP!:D

    [b]Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown (c) Ubisoft *CLONEDVD*Date2006-02-12 GroupRSISO SectionPC Game ISOs Nukedno
    Official Sitenone Reviewnone Save
  • bgabor
    #16286
    Én a Rogue Spear óta nyomom a sorozatot, és úgy látom, hogy a Lockdown a demó alapján egy kalap szar, semmi köze a Rainbow Six sorozathoz.
  • Gabor_(HSF)
    #16285
    28 táp nélkül és nagyker
  • fawcet
    #16284
    Hol és mennyiért vetted ezt a frankó házat?
  • Gabor_(HSF)
    #16283
    Hát még nincs kész! igaz már csak az ASUS n7800GTX pci-E hiányzik,amit remélek a héten végre meglesz...egyébbként meg életem első AMD-je egy ilyen házikóban
  • Crem
    #16282
    Na mesélj mit raktál össze?:)
  • Gabor_(HSF)
    #16281
    Hát én is remélem,mert akkor majdnem hiába rakosgatom össze az új pc-met
  • Crem
    #16280
    Ez nem azt jelenti, hogy feladom!:)
    A full-t mindenesetre megveszem,remélem igazad lesz.
  • Gabor_(HSF)
    #16279
    futni kell nem hajolgatni!kicsit gyors de nem olyan rossz,főleg ha még finomitanak egy picit rajta..
    mondjuk a demoban ez az 1 pálya ,tényleg nem egy világszám...
    de nekem inkább az ubis connect nem tetszik,maga a játék az jó még ezzel a semmi pályával is,de nagyon kell rá a dedikált szerver
  • spyderco
    #16278
    béna a kihajolás, a frag gránát úgy robban mint vmi konfetti, hangulata sem az igazi, kár érte pedig nagyon vártam :(
  • Crem
    #16277
    A demó engem se fogott meg!:((

    qrván nem tetszik az elhajlás!:((((((((((
  • h3nry
    #16276
    Hát egy pár órányi játék után, sajnos azt kell mondjam, hogy ez tuti nem lesz olyan jó mint az elődei. :-( Hogy látjátok?
  • h3nry
    #16275
    Most úgy néz ki a dolog, hogy főleg engem lőnek seggbe...
  • h3nry
    #16274
    Na kit fogok először seggbe lőni? ;-)
  • Big Daddy
    #16273
    Például innen
  • Lifeforce
    #16272
    Jah...
    Dedicated server...
    Ez közelről sem jelenti azt, hogy grafika nélküli parancssoros dedicated server lészen, esetleg egy jó kis guival megáldva :)
  • the nolan
    #16271
    cdgalaxisban vásároltam meg végül 1910 pénzért. az iron wrath letöltésére hol van lehetőség?
  • Gabor_(HSF)
    #16270
    itt is pl
    de még elég sok helyen levan írva
  • Lifeforce
    #16269
    Hol olvastad a dedikált szervert?
    Remélem igazad lesz, mert dedikált szerver nélkül nem tudunk indítani megfelelő szervereket...
  • Gabor_(HSF)
    #16268
    felesleges már megvenned,ha leakarod játszani szinglibe,csak szerezd be,szerver már alig van rá és már nem is játszák főleg az 1.6 ot..egyedül a mi szerverünk van tele éjjel-nappal de az is az 1.0-án fut,aminek viszont meg vannak számlálva a napjai
  • Gabor_(HSF)
    #16267
    Dedikált szerver az lesz,mégpedig elég komoly,sőt lehet hogy már a demohoz is..
    a játék tényleg érdekes és elég pörgős is,élvezetes a coop is..
    a gránátvető meg egyszerüen ki lesz tiltva team survivalból,sztem szinte minden szerveren
  • Lifeforce
    #16266
    Éjszaka jót játszottunk, csak úgy mint HSF :)
    Háááát nemtom...
    Van benne jó is, rossz is.
    Grafika szép, és full detaillal is tökéletesen megy.
    Új motor, jó netkod, végre a mozgás is megfelelő.
    Hatalmas hiba ha nem lesz dedikált, az-az parancssoros szerver,
    És nem veszik ki a gránátvetőt a játékból.
    Mind a 2 dolog, könnyen megölheti a játékot olyan országokban mint a miénk is. :(
    Nektek mi a véleményetek?
  • #16265
    Lassan készülhetsz az esti csatákra :)
  • Crem
    #16264
    Az nem érdekes...

    Feleslegesen lett nyitva. 90% , hogy akik ezzel játszanak több éve, azok itt fogják folytatni...
  • the nolan
    #16263
    egyelőre engem nem érdekel a 4, pláne mivel a 3at akarom megvenni. mellesleg van a lockdownnak külön topikja...
  • Crem
    #16262
    Rajta vagyunk!:DDD
  • Gabor_(HSF)
    #16261
    már lejárt lemez,itt a 4. rész,azzal foglalkozz inkább