16419
  • pedro870
    #116
    Kezdem má kicsit unni ezt a 2 pályát :)

    Pláne "dedikált" multis pálya összesen 6 lesz, tehát gondolom ezeken túl 4. Single küldetés 15 lesz, ez remélhetőleg egy minimum 12-13 térképet jelent azért, ha ismétlődés lesz is.
  • radical
    #115
    Így van.
  • ThunderMaX
    #114
    Nah ja a régi csit mentes idők. :D Azok jók voltak meg a pályák is a mai CS az egy rakás f*s. Na de azok az idők elmúltak és szerintem a Raven Shield méltó utóda a CS-nek mert egy műfaj és csomó kimaradt dolgot beleraktak a Raven Shield-be amit eddig hiányoltam(lehet azért mások is hiányolták :) ).
  • KeFe
    #113
    Azert a cs (nem a mostani hanem a 3 evvel ezelotti) hangulatahoz ezt az izet ne hasonlitsok mert nem egy mufaj...
  • ThunderMaX
    #112
    Pedig nagyön über game a CS-t(kb. 2éve ha játszottam vele) kenterbe veri simán és a grafikája meg a csomó jó ötletek miatt sztem az év. FPS kommandírozós játéka lesz jövőre!!!Szóval a magyar CS-s szervereket lehetne már pihentetni és átállítani Raven Shieldre. :D
  • radical
    #111
    DCF. Raven szerintem max akkor lesz ha kijön a fullos verzió de akkor se tuti, mivel senki se játszik jelenleg az OBIsok közül vele.
  • pedro870
    #110
    Radical, te dcf-hez vagy obi-hoz tartozol? Azt olvasgattam a bf fórumban, hogy az obi-s bf szerver könnyen megszűnhet, mivel lett/lesz pár új bf szerver. A helyére szvsz nyugodtan felrepülhetne a raven :).
  • radical
    #109
    Mentek.
  • pedro870
    #108
    Kéne vmi magyar szerver, mert 100+-os pinggel nem az igazi. Szépnek, szép...próbáld ki a könnygázt.
  • FREAK
    #107
    hmmmm, 3 menetet játszottam.... szép játék
  • FREAK
    #106
    6 fős magyar szerver........... gratulálok :)) azért ennyire nem kicsi az ország :)
  • FREAK
    #105
    most kapkodom lefele, mire számítsak?
  • radical
    #104
    Menj el ide: http://www.ubi.com/US/Login/NewUser.htm?nrcs_nexturl=%2FUS%2F
    add meg az adatokat és azokkal lépj be a játékban.
  • pedro870
    #102
    Benéztem egy kb 16 fős szerverre is, ahol ügyesen friendly fire-rel kezdtem. Le is ültettek 1 körre pihenni. Rendesen akadozik a játék ennyi embernél.
  • pedro870
    #101
    Végre sikerült bejutnom egy üres szerverre, hogy kicsit átnézhessem a programot.

    Könnygáz gránát nagyon kemény, hasonlóan a flashbang-hez. Füstgránát sajnos zárt térben csak egy kockára érvényesül.

    5 percig ne várj egy szerverre, ha nem kezd el tölteni olyan 10-20 mp után, akkor szvsz próbáld a következőt.
  • Braveheart
    #100
    hát nekem se jön be nagyon
  • cypher
    #99
    már uninstallt is nyomtam nála...majd ha megoldja a UBI normálisan a multi-t,akkor ok.
    Addig nem idegesítem magam vele,az tuti.
  • KeviN
    #97
    nekem is hasonlo a problemam
  • radical
    #96
    Magyar szerver lesz?
  • cypher
    #94
    passz,nálam ue.van.
    Pedig leszedtem a ubi.com-ról a hivatalos "buziságuk"is..
  • radical
    #89
    Magyar szervert csinálhatna valaki.
  • a.carkey
    #88
    Par haverral (10) összedobtunk egy magyar party-t! Így már itthonról nézve jobb, mint a korábban leírt szenvedeseim ... visszaszívva sok minden! De az ubi még mindig elég idegesítő. Hát... Bele kell jönni!
  • a.carkey
    #83
    Hát ez KATASZTRÓFÁLIS! Én nem tudom mi kell a demonak, de G4en elég csúnya "FULL MINDENEN" a grafika, szarnak tűnik a multi rész (is), ill vmi miatt basz... lassú. Idióta az ubi server - eddig is az volt, de sosem erőltettem, ha nem kellett, kivéve a destroyer command+silent hunter kombinációt, de néha kiábrándító volt az is. A R6 sorozatot sikerült az ubinak elb...... A kedvencem Tom Clancy mi a f...nak adta el a RSE-t? Már a Ghost Recon(-ok) se volt(ak) az igaziak az R6 után - az R6-hez képest -, és most.? Belépek egy serverre - elvileg 50es pinget ír, bár tudom ez sosem tuti, erre egy rángatózást kapok, baromi szar sebességgel (*kábelem van!). Fegyverváltás - ami nehézkesnek tűnik - után nem tudom hova tűnnek a fegyvereim, lőni nem tudok. Kill! ... Jó pár perc töltögetés és beállítás - ubi connect és mifene - után kapok egy újabb kib...... golyót. Kivárom az újabb kör végét, persze - last man standing a beállítás - és újból kezdem, majd újabb rángatózások után annélkül, hogy tudnám mi volt, újabb golyót kapok. Játszom 15 perce és még a fegyverem se sütöttem el (mint a Doom 3 demo 256 mb rammal.)Aki hasonló élményekkel találkozik kezdéskor és nem dobja sutba a demót, annak pirospont és vállveregetés! Bravo! Kur.. vártam a progit, de ha februárig nem változik, SZERINTEM(!) erős gondok lesznek a játszhatósággal ...
    Kár ezért a progiért és a még MINDIG kiforratlan ubinetért.
    Bár lehet, hogy egy magyar server segítene, de sem grafikailag, sem játszhatóságra - persze ha van neki - nem egy "ISTEN". Vissza mindenkinek az-->American Army,CS,BF1942,MOHAA,JK stb.-hez! Kinek mihez ...
  • Xboxman
    #82
    Hát ez elég gagyi!Megyek is visza Bf-ezni
  • Nyiri
    #81
    Van szerver csak szerintem irrealis a gepigenye a jateknak
  • Xboxman
    #80
    Menjenek a faszba!Ennek is kell regisztráció mint az AA-nak:(
  • Gabo
    #79
    Unreal Engine Rulez!!!
  • Csacsi
    #78
    Fél óra, és nekem is lent lesz, addig remélem lesz szerver.. :)
  • Nyiri
    #77
    mar lejott :D

    most install. szerver kellene de nagyon :D
  • a.carkey
    #76
    RAVEN SHIELD MULTIPLAYER DEMO!
    WWW.HARDWIRED.HU

    LETOLTHETO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • KeFe
    #73
    Hat azt hogy miert a 2 legszarabb jatekomodot kellett beletenni a demoba azt nemtom
  • pedro870
    #72
    Ez a link nem akar nálam beindulni, de ezt a két napot talán már kibírom.
  • KeFe
    #64
    Linket nemtok adni ircn kaptam.

    Nos elsore nem tetszett annyira mint amennyire mar vartam, de igy par kor jatek utan mar sokkal jobb :)
    Mondjuk a labmozgas az nagyon lol .. majdnem olyan "jo" mint a csben.

    Viszont a granatok hatasaival meg az ajtok ki becsukasaval + letrakon valo lecsuszasokkal tok jol lehet szorakozni :)
  • KeFe
    #63
    En meg most basztam szet ezt a Phlos gyereket egy serveren lol :)
  • Evilmann
    #57
    A leaked meg a hivatalos valszeg ugyanaz, most leakelődött ki pár napja, mert valami nagyszabású LAN party versenyen már játszottak vele.
  • Sith
    #55
    Adj egy cimet is
  • KeFe
    #54
    Emman szedem .. mocsadekszar chelloval hogy rohadna meg alig jon...
  • Norbi2K
    #52
    Jol megférnek majd, de ez lesz a kedvencem:)
    az animáciok egy kicsit tényleg lol
  • Petyus_
    #50
    Már megint hűtlenkedni kezdesz, utána meg kullogsz majd vissza AAO-zni mi?
  • Petyus_
    #49
    Már megint hűtlenkedni kezdesz, utána meg kullogsz majd vissza AAO-zni mi?