16419
  • skorpio7
    #171
    Most nézem , bocs ... azóta megjelent az angol is ( köszönet a HARDWIRED-nek . ) .
  • skorpio7
    #170
    Jó , csak éppen német nyelvű a drága .
  • Csacsi
    #169
    Kijött a single demo. Töltsétek ezerrel.
  • Csacsi
    #167
    Forrás : www.gamestar.hu

    "A Ubi Soft a jövő héten adja ki Rainbow Six 3: Raven Shield című játékának egyjátékos demóját. Nos, lássuk csak, mi lesz benne. Az Oil Refinery pályát négy különféle módban próbálhatjuk ki: Practice, Terrorist Hunt, Lone Wolf valamint Hostage Rescue. Összesen 16 fegyver áll majd rendelkezésünre, a hozzá tartozó kis kütyük kiséretében. A teljes játék március 18-án jelenik meg, szóval addig érdemes lesz ezzel nyomulni... "
  • oneal1
    #166
    na sikerült!:))
    nagyon király játék!
    ha megjelenik a teljes akkoor a cs-nek vége!!:))
  • [Rush]
    #165
    lol
  • Tikal #164
    www.ubi.com, sign up
  • oneal1
    #163
    hogy a rákba lehet?:))
  • Tikal #162
    miért nem csinálsz?
  • oneal1
    #161
    lécci adjon valaki a game hez ehy felhasználó nevet meg egy jelszót!!
    nagyon megköszönném!:)
  • Sam Fisher
    #160
    Már megjelent az 1.3-s is. Lehet, hogy azzal kellene próbálkoznod.
  • zotyesz
    #159
    Elvileg március 18 a hivatalos megjelenés, de már aranyon van úgy egy hete.
  • Lifeforce
    #158
    Hí mindenkinek.Én csináltam belőle magyar szervert de leállítottam mert nagyon bugos volt.Kérdés.Mikor jön az teljes?Mert abbol szeretnék egy szervert indítani.Nekem nagyon bejött a game.
  • Tikal #157
    ja, igen, más meg betud jelentkezni az én nevemmel, tehát müködik, és nálam a gond de mi???
  • Tikal #156
    rohadt élet, miért nem tudok belépni? id not registered, pedig regelve vagyok, már két néven is, de nem fogadja el....
  • Tikal #155
    jol van megy faszául, igaz csak azzal a kis progival, játékbol nem enged belépni,köcsög..
  • Tikal #154
    nem tudjátok mi a gond?: a játékban mindig azt irja ki hogy nem vayok regelve és nem is enged belépni, az ubi.com-on meg simán fellépek...
    Mi a fasz ez?
    Ghost Reconnal nem volt ilyen gondom régen...
  • Breaker
    #150
    Srácok, akkor akit érdekel a ravenshield az jojjon az #rs.hu szobába IRCNET-en..
  • pedro870
    #148
    Március 18 a hiv. dátum (USA).

    SP demo nincs még, februárra várható.
  • Cobra11
    #146
    kijött már a full game? vagy singleplayer demo?
  • pedro870
    #144
    Persze, ha jönnek az új multi pályák és fegyverek, rohanok vissza a team adversial szerverekre is. :)
  • pedro870
    #143
    Multiba belefáradtam, nálam 1000x profibb emberek olyan simán fejbe lőnek, miközben én szétlövöm körülöttük a tapétát. A single player módra és a coop küldetésekre lennék inkább kíváncsi, egy kis taktikus akciózásra.
  • HoTDoG
    #142
    Amint látom eléggé lecsökkentek a kedélyek a játék iránt ;).
    Lehet mégsem olyan jó? :)
    Szerintem BattleField 1942 4evah
  • HoTDoG
    #141
    Most őszintén ezzel mit csináljak?...
    "www.hardwired.hu"
    Azért ennyire ne láss már el információkkal...

    Nemlátnám hogy a hardwired-en lenne leírás az #rs.hu csatiról, meg a peccs installról...
  • Tomac
    #140
    www.hardwired.hu
  • HoTDoG
    #139
    No leszedtem a peccset, de nemnagyon installálódik. Vagy csak ennyi lenne az egész installálás?
    Nekem extracting, utána checking valami és kilép .
    Magyar szervert tudtok mondani?

    Most nem is lehet loginolni az ubinál... dejó...
    Meier, mintha üres lenne az #rs.hu csati :>
  • Tomac
    #138
    www.fileshack.com itt mar fenn van a patch
  • KeFe
    #137
    koszi
  • KeFe
    #134
    Na akkor valaki akinek nem a leaked demo van meg (tehat az eredeti 1.0-as) az hirtelen rakjon ki valahova egy RavenShield.exe-t mert anelkul nem tudok peccselni. koszi
  • rusland
    #131
    megjelent ma a full?
  • Norbi2K
    #129
    naja, de azért ghost-al legalább tudtam connectálni:(
  • Norbi2K
    #127
    mi a francért nem tudok connectálni, vmi connect error üzi, pedig regisztrálva vagyok ubi-n, még hostolni sem enged
  • The Garrett
    #125
    kijött már a full?
  • MSGT
    #124
    Jo nagyot! Hol lehet magyar szerveren, magyar emberkékkel játszani a gaméval??? Köszönöm!
  • radical
    #123
    Hi all.
  • pedro870
    #122
    Térkép/küldetés lista
  • pedro870
    #121
    Ha be is jön, akkor is furcsa eredményeket mutat. Büntetést kapsz, ha kilépsz egy kör közepén, pl mikor kidob a szerver.

    Itt egy topik erről
  • pedro870
    #120
    Ja, még nem működik igazán, én se tudtam egy magyar listát leszűrni. Azt bezzeg kidobta, hogy kb 29 ezredik vagyok .
  • radical
    #118
    Hát itt amikor rákeresnék a hungaryra akkor egy perc keresgélés után "The page cannot be displayed" hibával elszáll.
  • pedro870
    #117
    Nemzetközi rangsor