16419
  • TneX
    #257
    Emberek,megoldható lesz akkor a magyar szerver?Bocsi hogy nem olvasok vissza de nem akarok lelőni magam elől semmi poént,nem érdekel hogy szar e vagy nem :)))
    De aggaszt ami a .nfo-ba van irva :/
  • Taptarap
    #256
    Akkor majd legközelebb nyisd is ki a szemedet közben.:))))
  • Tikal #254
    Ja ugy mozognak mintha két pálca lenne jancsiszöggel a derekukhoz erősitve... én is láttam már kommandosokat de nem igy mozogtak...
  • Taptarap
    #253
    Nem azért láttam már comandosokat egy párszor/szakmai ártalom/ de a valóságban is igy mozognak és gondolom megvan az oka , hoyg miért.
  • Tikal #252
    Bizos hogy nem motion capture-el csinálták, a játékban is ugy mozognak ezek a kommandosok mint akik beszartak, ezt megcsinálhatták volna legalább olyan szépen mint az americas army-ban.
  • Taptarap
    #251
    Hát a multiját nem lesz egyszerű bekonfigolni.
  • Taptarap
    #250
    Hát én is de lehet, hogy ez csak az eleján volt igy mert már egyre keményebben küzdenek de azért még csinálnak baromságot.pl:lőjök egymást megunja elsétál makd 2 perc mulva ugy kiáll mintha nem is lett volna az elöbb semmi és egy lövéssel le lehet szedni attól függetlenül azért már bújkálnak akadályok mögé legugol stb.......
    nagyon jó játék lesz ez a STALKER-ig.:)))))
  • gyraph
    #249
    Reméljük az első patch már úton van :)
  • gyraph
    #248
    Én annak örülök, hogy az axelero-n nincs limit.:)
  • Taptarap
    #247
    Nekm 160 KB/-el jött de igy is sokáig tartott mert már nagyon vártam.
  • Taptarap
    #246
    Hát szerintem a mesterséges inteligencia elég nulla.Lelövöm a társát 3 méterre mellette ez meg áll továbbra is háttal nekem.
  • Taptarap
    #245
    Nekem már lent van a második missinal tartok.
  • Jacek
    #244
    de orulok hogy ez is van
    :)
  • Jacek
    #243
    ehh nekem csak 28:(((
    ez a 20kb\s-es limit nagyon nem joj:)
  • gyraph
    #242
    Köszjük az ízelítőt! 34 file vant még csk lent...
  • K.András
    #241
    Hát igy egy tiz perces játék után csak ennyit: Fantasztikus!
    Mondjuk az intro az tényleg olyan mintha kézel kulcsolták volna a mozgásokat, de hogy ez nem motion capture az szerintem biztos, vagy nem tudták használni vagy nemtom, de bent a játékban nincsen gond, ott érdekes modon mintha másként mozognának emberkék.Grafika az nagyon komoly :DDD
    Akadozásmentes(1024-ben full),és ügye gyönyörü.Játékmenetröl meg majd hosszabb játék után irnék,ahogy az esetleges hibákat sem lehet tiz perc után leirni..
  • zaki
    #240
    kösz szépen
  • Jacek
    #239
    sector
  • zaki
    #238
    mind1
  • K.András
    #237
    Hát egy orás játék után irok majd egy picit rola...
  • gyraph
    #236
    Gondolom egyből kipróbálod...írhatnál valami minimál tesztet majd ide! Tűkön ülve című filmet forgatom :)
  • gyraph
    #235
    Te nyertél :) Sajna nekem csak kábelem van 78k max :(
  • K.András
    #234
    Nekem márcsak három és lentvan...:)
  • gyraph
    #233
    Priviftp....sorry, de szerintem estére kinnt lesz ez mindenhol.
  • zaki
    #232
    gyraph honnan töltöd? ftp?
  • gyraph
    #231
    Melyik barátnő csak egyvalakié...nemigaz? :DDD Na de nem akarom elterelni a topic igazi forrását...Már 6file lent van.
  • K.András
    #230
    Vagy már nemcsak a te barátnöd...
  • gyraph
    #229
    Azért a modern technika vivmányait azért használgatjuk...lassan már mást se használgatunk mint a modern technika vbivmányait :)
  • Csacsi
    #228
    Azért legalább írj neki egy sms-t :D
  • gyraph
    #227
    A családi élet már csak ilyen :) Nekem is van bajom, mert az Enclave-et is csak most kezdtem és semmi jóról nem akarok lemaradni...barátnőmet meg már három napja nem láttam...lehet hogy már nincs is barátnőm :)
  • Csacsi
    #226
    Mostanában sorra jönnek ki a jobbnál jobb játékok. Szegény barátnőm örülni fog, ma sem sokat fogunk találkozni, mert estére lent van, és akkor nincs megállás.
  • gyraph
    #225
    Na végre...Flashfxp indul. :)
  • Csacsi
    #224
    Asszem ma este sem alszok sokta, bár ha olyan könnyű lesz mint a demo, akkor ezt is hamar végignyomom. :)
  • zaki
    #223
    Jacek honnan töltöd? A DC-n még nincs fenn senkinek csak pár nap múlva...
  • K.András
    #222
    Na reméljük igy lesz..
  • Jacek
    #221
    ket fele keppen lehet de at lehet baszni ugy hogy azt hiszi lanon vagy es nem akar loginolni a bioware-nal:))
  • K.András
    #220
    Miért ott hogy volt megoldva?
  • cypher
    #219
    Hát,nálam UbiSoft-al multi nem nagyon akart menni,még regisztrált sem..
  • Jacek
    #218
    ez ugy van megoldva mint a Neverwinter Hights-ban hogy loginol multi elott ugye, a demoban ugy volt.
    Remelem kb annyi lesz kinyirni mit a NWN-ben:)
  • cypher
    #217
    Jah,kellemes a csatolt file tartalma..