16419
  • K.András
    #386
    Mondjuk a legendás képminöséget csak akkor lehet élvezni ha a monitor is megvan hozzá, tévhit az hogy atival sokkal szebb a játék ,akkor szebb ha a monitorod is megvan hozzá.De ne menjünk ebbe bele mélyebben mert felesleges...
  • Gerry
    #385
    #283-as lelőhelyet próbáltad már???
  • Deajka
    #384
    q élet nekem a 2.cd utolsó 6 fileja és reggel óta nem jutok szóhoz! wháá...
  • Gerry
    #383
    Nekem ha minden jól megy pár nap múlva visszakapom az alaplapomat, és akkor Chaintech 7njs + AtlhonXP 2400+ + 512MB Kingston DualDDR + Radeon 9700 lesz a játék alatt! Kíváncsi vagyok a legendás ATi képminőségre...
  • oneal1
    #382
    baszki 40 mb hiányzik összesen és nincs slot ja a gyereknek:(((
  • K.András
    #381
    Nálam full grafikával fut quincunx antialisingel egy gf-3-on, igaz hogy egy p4 2.4 és 512 rambus van egy asus p4t533c-ben.
  • Gerry
    #380
    Nálam sajna ez pont fordítva van: El sem tudom kezdeni!
    Na, mindegy majd ha visszakapom a 7NJS-emet, akkor aztán megmutatum az RS-nek mi az igazi erő (kíváncsi vagyok, hogy a demóban miért írták, hogy powered by ATi Radeon 9700), a kártya adott, megnézem szebb-e mint nvidián, merthogy Unreal motor, az Unreal-re mega azt írják: "nVIDIA, the way it's meant to be played", na most hol az igazság? (Tudom, "Az igazság odaát van..."), de majd kiderül, csak győzzem addig idegekkel!

    Ha valaki tud MP cracket az persze ne restellje közzétenni!
  • Taptarap
    #379
    Ugye!!Nem lehet abbahagyni.
  • R@in
    #378
    Nagyon bejön a g a m e
  • K.András
    #377
    Akkor más probléma van fentvan dirctx9?mert szerintem azzal lesz a gondotok akkor.
  • WiNters
    #376
    felraktam a 43-as detonatort így is kidob :(
  • oneal1
    #375
    a matrix on meg akolin van fenn
    ott meg igy keressetek rá:rainbow six
  • K.András
    #374
    Hát ha müködni fog akkor én biztos leszek Life szerverén...
  • K.András
    #373
    Még nem.
  • gregoryan
    #372
    Multi probléma nem oldódott meg? (hogy le van védve állitólag..)
  • gregoryan
    #371
    Értem ez elég jól cseng.. este elkezdem a végigjátszást.. Nem szoktál fent lenni net szerveren???? Hátha összefutunk egyszer..
  • K.András
    #370
    Azt hogy lejátszod, tehát amit bejelöltél azt a play gombal lejátszod és a bal sarokban lévö "monitoron" megtekintheted az egészet, magát a helyszint ahol leszel, persze az ellent nem látod vele...
  • gregoryan
    #369
    Akkor most hogy van mert Soma bezavart.. Ez a fránya Soma... :)))))
  • gregoryan
    #368
    De ez megvolt a régi rainbowban illetve a Sum of all fears-ben is... 4 helyről hatolhattáél be az épületbe a különböző csapatokkal...
  • K.András
    #367
    Már milyen ai megy végig?De vicces srác vagy te.
  • schoma
    #366
    Szvsz: a bejelölt útvonalon az Al végigmegy, kinyirja az ellent. Te meg közben olvasod az e-mailjeidet.
  • gregoryan
    #365
    K. András... Hogy érted, hogy le lehet játszani az útvonalat???? Greg
  • gregoryan
    #364
    Köszi a Cimet Zaki..... Rendes vagy, csak a belépéssel szivtam de mostmár megvan a cucc....
  • gregoryan
    #363
    hali Srácok!!! Van valami fejlemény a raven shield multi player védelem ellen???
  • K.András
    #362
    Mekkora ötlet ez a heartbeat sensor :DDD
    Látod vele ha mondjuk az ajto mögött vagy a fal mögött valakinek ver a szive.A térkép is eszméletlen jo!Bejelölöd a waypointokat aztán lejátszhatod és végig visz azon az utvonalon amit kijelöltél és mindezt a kis ablakban láthatod.Nagyon jo.
  • K.András
    #361
    Jajj sorry elfelejtettem.Icq-n megdumáljuk.
  • zaki
    #360
    de ha esetleg visszaolvastál volna (284#), akkor látnád
  • zaki
    #359
    sector
  • spR
    #358
    Tud vki egy ftp cimet please?
  • TopGun
    #357
    K.Andras nem kuldod a terkepet? :((
  • K.András
    #356
    Rakd fel 43.00-át mondom szuperül megy vele...
  • WiNters
    #355
    nekem is 41.09-es detom van és dobál kifelé
    van kék halálom is szintén nv4disp.dll
    ha neked jó lesz akkor írd le mit csináltál cypher pls
    thx
  • Taptarap
    #354
    Gondolom mükszik a játék mert igen csendben vagy.
  • Tikal #352
  • Taptarap
    #351
    Ha nem bántasz akkor nem köplek be , hogy te is oda irtál.
  • Tikal #350
    meg leszel büntetve
  • K.András
    #349
    Nincsen mp crack.
  • K.András
    #348
    43.00-át probázd meg nyugodtan, nálam is minden gond nélkül fut vele...
  • Gerry
    #347
    Hali, nah végre lent van, mostmár csak gép kéne hozzá... Na mindegy, a lényeg: tud valaki multiplayer crack-et?
    Mert ha igen, akkor az érdekelne, és nagyon megköszönném, ha adna is hozzá linket az illető!
  • cypher
    #346
    Azért nem értem,mert UWarfare-motoros az UT2003,U II,és a Splinter is,minden ment gondd nélkül..