16419
  • schoma
    #558
    Már biztos nagyban játszanak valahol!
    Rólunk meg elfeledkeztek.

  • MaTyI
    #556
    Nem kell regenyt irni csak tomoren a lenyeget
  • Petyus_
    #555
    ISTEN VAGY MONDTAM MÁR?????
  • Hustler_hu
    #554
    basszus ... maskor mondd neki azt hogy mission accoplished :))))
  • Hustler_hu
    #553
    melyik mukszik ? a Kalis verzio ?
  • Lifeforce
    #552
    Elkészítem a honlapot hozzá.Ahonan a cumót letölthetitek és az infót is, hogy mit kell csinálni.
    Semmi nehéz dolog, úgyhogy nem kell megijedni.
    Kb 30perc és ide bevésem a dolgokat és mindent megtudhattok.
  • Lifeforce
    #551
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ TEEEEEEEEEE HEEEEEEE MÜÜÜÜÜÜÜÜXXXXXXIIIIIIIIKKKKK!!!!!!!
    EMBEREK LESZ MULTI HEGYEK DÉLUTÁN!!!
    NEM KELL SE REGISZTRÁCIÓ SEM SEMMMI!!!!
    SE CDKULCS SE SEMMI!!!!!! :)
  • Petyus_
    #550
    De miért jó az, hogy nincs mentés? Meghal egy emberke és kezdhetem előlről.. száksz.. ebből a szempontból Ghost Recon jobb volt, de egyébként tényleg nagyon ütős a Raven Shield!
  • Tikal #549
    kb erre gondoltam, multi demoban mintha nem lett volna kapcsolat a lábuk meg a talaj között, siklottak, ha láttad már az AA-ban a katonák mozgását akkor tudod mit hiányoltam a demobol, azt hogy látszott nem motion capture
  • Deajka
    #548
    Mondtam neki, erre azt mondja hogy inkorrekt vagyok. Hát, mondom ilyen nincs!
  • a.carkey
    #547
    A qurva Radiant és TV Net miatt hétfő óta nem volt netem, de:
    Ha már a valaki a kommandosmozgást emlegette. Egy jó kis site magahoz a kommandosokhoz.
    Ők (a BBE) ugyan kevésbé ismertek (sajna), de baszott jók. Mostanában keveset hallani róluk. (Nem hivatalosan Afganisztanban tenykednek ...)
    Ők kísérték Hágaba Milosevicset, meg korábban az Adrián ellenőrizték a Jugo elleni embargó betartasát.
    Az alábbi siteon van egy-két movie a mozgással kapcsolatban. "In action". Alatta a
    "Harmadik Muszak" zenéje szól. Aki ismeri, az tudja, hogy annak hatalmas feelingje van ...

    http://www.bbemariniers.net/en/news/index.php (Ez az angol nyelvű rész, a download opciót nézzétek meg ...)

    Kevesen ismerik őket (mármint a BBE-t), az egyik Rainbowban volt egy vonatos küldetés velük kapcsolatban. Azt másolták le Clancyék, amikor visszavettek egy vonatot (de meg 1977-ben) néhány del-malukui terroristától. Akkor próbáltak ki egy csomó olyan dolgot amit később a GSG-9 Mogadishuban és az SAS Londonban, a Princess Gate esetnél (ezzel kezdődött az első Rainbow) alkalmazott és mára minden kül-alaknál "elterjedt". Specko ajtorobbantas, flashbang, elterelés, gumilétrák (vagy gumi vegű létrák) bevetése a feljutáshoz stb..
    Ők probálják ki a GSG-9 mellett először az ebben a játékban is szereplő H&K "termékeket".
    Csak ha mar a mozgást említettétek. A moviek a

    http://www.korpsmariniers.com/download/bbe-clip.wmv

    találhatók. (Én ebben béna vagyok, de valaki írhatna egy konkrét példat, hogy kell
    belinkelni ide egy site vagy akármi linkjét ...)

    Mellesleg hihetetlen hangulata van a gaménak. Az eddigi Rainbowokat veri. Azokat a legnehezebb fokozaton nyomtam végig (az utolsó utolsó előtti vagy utolsó ? küldetésének kivételével), de itt beszarok a legnehezebben, pont azért mert mentés itt sincs. Mivel sokkal jobban és külön-külön képes lekezelni az egységet nem
    kisérleteztem a tervezessel, de így vhogy qurvára nehéz. Jó a játék. Multiban is megnéznem, ha találtok megoldást a "problémára". (Tudom, meg kell venni és kész ...)
    Jó a fegyverek módosítása is, attól függően, hogy mit pakolok rájuk. Sok is van belőlük.
    Bár a többség szinte használhatatlan, de akkor is jól néz ki ha sok van a palettán. Maga a grafika nagyon szép, szerintem.
    Nálam is csak a shadows-t kellett visszavenni lowra és jól fut. Jók a kuldetések. Az ellenfelekkel sincs baj nehezebb fokozaton. Ha hangtompítossal lősz, előny, de ha nem vagy elvéted ill. lát egy hullát jól kezeli le a szitut. Bevédekezik egy hordó vagy bármi mögött, vagy segítséget hív, ill menekül. Megadni csak egyszer adta meg magát eddig.
    Az egyenruhák is jobbnak tűnnek. A "heavy" ugyan meg mindig nem tetszik, de tényleg javult. (Idegesít néhány modellnél az a baszott nagy plexi elöl ...)
    A térképtervezést próbáltátok?
  • Hustler_hu
    #546
    mit mondtal neki ? tango down ? :))
  • Taptarap
    #545
    Ha olvastad Daywalkert ő neki 1000 celeron, gf2mx200-on fut.
  • Vukodlav
    #544
    Bizony 460! Itt megtalálod az adatait: http://www.nvidia.com/view.asp?PAGE=geforce4mx
  • Vukodlav
    #542
    Ha már itt az FPS-t emlegetjük, annyira nem kell csúcsgép ehez a játékhoz, mert az én konfigomon (1024*768-ban az árnyékok kivételével minden a legnagyobbra véve)is tökéletesen fut. PIII 1 Ghz, 512 Ram, GeForce4 MX460-as videokártya.
  • Deajka
    #541
    Én mentem mellow-ba de kirúgtak. Lehet, hogy rosszul szólítottam meg a főnököt?
  • Hustler_hu
    #540
    http://66.111.43.11/ravenshield/rvs-kali.txt

    ezt is probaljatok ki ... hatha valakinek sikerul , mert most mennem kell mellow van :)
  • radical@work
    #539
    Ígéretes.
  • Lifeforce
    #538
    Na megvan a megfejtés!!!
    A megvalósítást a ma jövő programozó barátomra hagyom mert én nem tudom megváltoztatni a dll tartalmát.(Le van védve)
    Ha kicsomagolom akkor nem tudok beleírni.Ha nem csomagolom ki akkor bele tudok írni de akkor nem látom, hogy hova kell.Szal ezt már szakira bízom. :)
    A megfejtés a következő.Ti is kipróbálhatjátok és máglátjátok a lényeget.
    Ja és amit egy emberke leírt a router.dat-ról az egy baromság.Ugyanis azt a dat fájlt a R6gemeservice.dll hozza létre.Magyarul hiába írod át, amikor a gamét elindítod és megnyomod hogy multiplay akkor hozza létre.Tehát.Az a lényeg ha lanon akartok játszani akkor egyik gép se legyen a neten.A netes megoldás pedig úgy néz ki, hogy ebben a DLL-ben lesz átírva a cdkeyserver ip.
  • Taptarap
    #537
    Ezt az action én is megnéztem volna.:DDD
  • radical
    #536
    GF4ti4600-on 3gigás P4 procival,512ddr-el 100fps és 25 között ingadozik.
    Az AI tényleg rohadt buta, de néha poénos. Mondom neki hogy OPEN-FLASHBANG & CLEAR, erre az egyik kinyitja az ajtót a másik fedezi, a harmadik meg nekidobja a flashbanget az ajtófélfának, az visszapattan hozzánk, megvakulunk és a skinheadek mindenkit lelőttek. Úgy röhögtem hogy majd leestem a székről.
    Na majd lanon jobb lesz.
  • Petyus_
    #535
    Jó de az AI bénázta el! :)

    Meg eleve ilyen hülye koncepciót, megyek és az AI elveszi előlem a frageket! :D

    Komolyra fordítva nagyon jó a játék, méltó folytatása a korábbi Rainbow Six-eknek!
  • Taptarap
    #534
    Az benne a kihivás , hogy nem lehet menteni meg olyan kicsik a pályák szerintem nincs is nagyon értelme.
  • Petyus_
    #533
    A grafikai beállításokat nálam teljesen önkényesen váltogatja. :D ATi reklámfogás biztos. :)

    Egyébként nagyon bejönne, csak persze a küldetés sikere itt is nagyban az AI-n múlik.. az meg az utolsó ajtát kimyitja, és beáll háttal.. mendán, mendán, mendán.. sokszor az ellenfél is csak áll nagy bambán..

    Nem lenne nagy baj, de így, hogy nem lehet menteni...
  • Taptarap
    #532
    A radeonnal a duplája lesz.De ahogy néztem jó a kép nálad élvezhető.
  • radical
    #531
    THX
  • Petyus_
    #530
    Nekem egyszer fagyott utána leveszi a felbontást önkényesen 640*480-ra. :[
  • DayWalker
    #529
    nekem úgy volt hogy megnyomtam az "ö" bötűt, és beírtam hogy stat fps
  • radical
    #528
    FPS-t hogy lehet kiiratni?
  • DayWalker
    #527
    megnézetm, és az fps 10-20 között mozog, de vmikor még 10 alá is lemegy
  • DayWalker
    #526
    az fps-t még nem néztem ,de egy Celeron 1000-es proci van a gépben
  • Taptarap
    #525
    Komolyan??? Milyen fps-el fut a játék és milyen proci társul mellé?
  • DayWalker
    #524
    a kártya : GF2MX200, de nemsokára lesz ATI Radeon 8500-as. driver: 41.09
  • Tikal #521
    Amugy nekem is sötét alapbol a kép, de ez van minden játéknál, ugyhogy azt szoktam csinálni amit petyus irt.

    Daywalker, kb nekem is ilyen
  • DayWalker
    #520
    nekem ilyen a fényerősség

    vagy ilyen nektek is?
  • Capone
    #519
    Ha valaki talalkozok a csomagküldo szolgalattol valakivel az irjon nekem egy mailt ,hogy mikor tudna a ficko elküldeni nekem ezt a 2 cd-t.
    Thx for your help.

    [email protected]
  • Taptarap
    #518
    Szerintem csak ugy ahogy petyus leirta de el nem tudom képzelni, hogy lehet sötét neked a kép??
  • Petyus_
    #517
    Világosítsd a desktopot mielőtt elindítod a játékot. Jobbklikk a desktopon, tulajdonságok, és ott valahol megtalálod.

    Ha nVidia akkor Beállítások->Speciális->GeForce akármi->Színkorrekció
  • DayWalker
    #516
    Lehet vhogy világosítani?
  • Taptarap
    #515
    Akkor mükszik, jól van megnyugodtam.