16419
  • Lifeforce
    #659
    Várjatok mert valami gáz van így. :(
  • Petyus_
    #653
    Jaja! :) Jó játék, jó korán kezd kialakulni a scene!
  • Petyus_
    #651
    Egyébként látom a tegnapiak hatására senki sem kattant rá a játékra!

    Akkor ma este is lesz !
  • Petyus_
    #647
    Jaja engem is.
  • R@in
    #646
    Engem kivág a szerver "invalid cd key"-el.
  • gregoryan
    #645
    Lifeforce.. Nekem elmondanád hogyan lehet servert inditani?? Azt irtad keresselek meg. vagy nem te voltál??? Please
  • gregoryan
    #644
    Egyébként lehetnél Fmj is.. :))) tudod mint a töltény..
  • gregoryan
    #643
    Hali Jacket.. Greg vagyok.. nagyon jó volt tegnap nyomulni..... Cb is profi volt..
    este lesztek???????
  • Jacek
    #642
    meg legalabb bekonfigolom en is a jatekot:)
  • Jacek
    #640
    akkor ertem mert nem latom:DDDD
  • Petyus_
    #639
    Jéé te is CB lettél? :)
  • G_ArchAngel #638
    Life, asszem ki van nőve a szerver....
    Vegyen mindenki eredetit, lehet akkor máshol is játszani - én meg UBISoft részványeket veszek
  • Lifeforce
    #637
    A szervert most megállítom egy fél órára,hogy bekonfigoljam, úgyhogy egy fél óráig ne keressétek.
  • Lifeforce
    #636
    Na olvassátok az oldalt mert frissült.
  • a.carkey
    #635
    Közben megtaláltam a saját kérdésemre a választ ...
    Ezt miért így oldották meg? Nyugodtan belefért volna még egy kis "csúcstechnika" a Rainbow fegyverekre is ...

    1.24 Will Rainbow operatives be able to mount flashlights to their weapons?

    Rainbows can mount sound suppressors, high capacity magazines, mini-scopes, and thermal attachments (snipers only) to their weapons. As all Rainbows have night vision by default there is no need to mount flashlights that give away their positions. Terrorists, however, can mount flashlights and laser pointers on their weapons.

  • K.András
    #634
    Nagyon durva.
    Lassan ird hogy mindenki megértse :)
  • a.carkey
    #633
    A puskán lévő lámpák meggyújtására még mindig nincs megoldás? (Ha nem látom lone wolf módban a gépi játékosnál, nem kérdezem ...)
  • a.carkey
    #632
    Én is vmi ilyesmi feelinget éreztem. A game nem multi térképei szuperek, a hangulata, meg az összes tactical shooter hangulatát vegyíti. CS,R6,SWAT3 stb..
  • Lifeforce
    #631
    Bazzeg te hogy olvasol?
    Bele van írva, hogy semmi gond nincs hanem nyomni kell egy X-et és kész.De ha vársz egy kicsit akkor most rakom fel a javított változatot.
    Itt olvassd el és értelmezd is!!!
    http://hgs.servegame.com
    Leírom mégegyszer, hogy értsd. 5perc mulva látogassd meg ezt az oldalt mert most töltöm fel.Tehát ha most mész fel akkor még a régit látod.
  • Lifeforce
    #629
    Ja és lesz szerver még.Most beszélek egy barátommal és valszeg gyorsan rá fogom venni, hogy indítson belőle szervert.
  • Lifeforce
    #628
    Na megjöttem.Megcsinálom honlapot neki és felteszem.10perc azt zúzhatjátok.
  • Lifeforce
    #627
    Marcigyerek ha egy kicsit visszaolvasnál akkor ez menne neked.Aki rest az így jár.
  • radical
    #625
    Ez kurvajó lenne!
  • K.András
    #624
    Olyan nincsen hogy két szervert tudjál inditani? Mert a szervered elbirná,csak mondjuk nem biztos hogy lehet ilyet...
  • Jacek
    #623
    :)))
  • K.András
    #622
    Várjuk!Bár ahogy láttam tegnap este(full,full,full), itt fogjuk egymást gyilkolni a bejutásért :DDD
    Szoval mielött fps-t nyomhatsz, elötte egy körökre osztott stratégia játékban lesz részünk :DDD
  • Lifeforce
    #621
    Na uraim ismét bejelenthetek egy nagyon jó hírt!!!
    Mivel sokat dolgoztam a törésen ezért úgy gondoltam, hogy most nem szállhatok ki és tökéletesíthetném a törés.Ismervén mostmár a játék felépítését ez már közel 40perc alatt sikerült :)
    Elmegyek elintézem dolgaimat (30perc) és közzé teszem nektek.
    A javítás:
    láthatjátok a szerveket a szerverkeresőben és a H.G.S-t is és onnan be is tudtok kapcsolódni :)
    Sőt, hogy jobbat mondjak más szerverekre is be tudtok csatlakozni csak kivág mert ugye a nem tört szerver ellenörzi a cdkulcsot. :)
    LooL
  • K.András
    #619
    Itthon mikor adják ki a gamet?
  • Forrest Tomee
    #618
    És is csak ismételni tudom a többieket, klassz volt tegnap, alig várom, hogy mehessek megint. Fúúú valamikor a Cs-nél éreztem ezt nem is tudom hány évvel ezelőtt :o)
    Ha a játék népszerű lesz és lesz sok szerver akkor talán érdemes lenne megvenni.
  • Jacek
    #617
    aham majd kiderul:)
  • Lifeforce
    #616
    map=kör :) Még reggel van.
  • Lifeforce
    #615
    Valóban kell a 20másodperc mert sokan nem töltödnek be az első mapnál és lehet, hogy ez az oka a különös táblatapadásnak.
  • Jacek
    #614
    sok a 20 masodperc szerintem amikor halott vagy ugyis tudsz turkalni:)))
    M14 Power:)
  • claw_
    #613
    Kössz a játékot emberek, király volt nagyon! Rohadt jó kis gém ez! A Steyr Aug-ba meg beleszerettem mint fegyver itt...

    Calver
  • [Rush]
    #612
    Srácok, köszi a játékot majd holnap megint..........
  • R@in
    #611
    Nagyon fasza, pályákról én 4-5 óra után még nem nyilatkoznék, a 20mp tényleg beleférne.
    GJ Lifeforce!
  • dikki*yysw
    #610
    Nyah van szerver. Akkor kihírezem magamhoz ^.^
  • a.carkey
    #609
    Tehetnétek a várakozást 20 mp re. keves a 10, különösen, hogy nem igazán ismerjük a pályákat. A brazil fí-es és a Villás pálya marha jó. Szerintem 1-2 igazi multi pálya legyen a serveren, a többi legyen a gaméból ...
    Jó éjt. 11 órát nyomtam a ravent ...
  • Jacek
    #608
    ablakot ki lehet szedni de semmi ertelme mert be vagy fagyva es csak le fol megye az eger:)))
    kulomben fasza a server jo gamek voltak ma:)
  • radical
    #607
    Most végeztem a szerveren, hát qrvajót játszottunk! Kár hogy minden mapváltáskor az első mapkor nem lehet leszedni azt az ablakot középről, de remélem lesz rá patch.