16419
  • CB-LSC
    #719
    hát nem tom DX9 ed van?
  • Jacek
    #718
  • Petyus_
    #717
    LOL!
  • Petyus_
    #716
    Na akkor sorjában :) -

    Ghost Recon féle recon, infiltrate stb. parancsokat az F gombbal tudod váltogatni, de asszem a haladás sebességét csak megtervezheted előre. H gombra mindegyik megáll és fedezéket is keres talán.

    Mesterlövészt a T gombbal lehet asszem aktiválni ha elérte a pozicíóját.

    A parancsokat úgy tudod kiadni, hogy nyomva tartod a space-t. Flashbangelni, gránátozni nem érdemes kockáztatni, de egy sima open and cleart egész szépen végrehajtanak!
  • Kaszi46
    #715
    sziasztok nekem az lenne aproblémám hogy a telepítés után nem lehet elinditani a játékot a program szabálytalan müveletet hajtott végre, hibaüzenet miatt! configom: p4 gef3 256 ram xp dx9 (már többsz9ör felinstaláltam). ja és az install disk bin cue ban meg a play disk pedig clone cd-s és ki is van irva. szal aki tud segíteni az ne kíméljen
  • Lifeforce
    #714
    Ja s azé vesz fel energiát (1.7xp 512ddr 60-70%)
    Így sajna nem megy még egy port. :(
  • Lifeforce
    #713
    A coop-ot ne várjátok mert 8ember fér fel egy szerverre.Azt meg senki ne kérje.
  • a.carkey
    #712
    Bár magyar ember biztos venne, mert "ingyé" van.

    :)

    Gyertek, a szerverre, minél többen ...
  • a.carkey
    #711
    Ez logic ...
  • CB-LSC
    #710
    ja alapfelszerelés és akkor ki venne gázgránátot?Két tárgyat ki is lőnél egyből.
  • Jacek
    #708
    modositok remelem beferek:)
  • Jacek
    #707
    ma en csak keson megyek remelem lesztek!!!
  • Jacek
    #706
    en is ugy gondoltam:))))))))))))
  • Petyus_
    #705
    Állok elébe!
  • Jacek
    #704
    eyg sarkon varlak az M14-el:)
  • Petyus_
    #703
    De még mennyire! Ma este várunk szeretettel (és sok sok könnygázzal, repesszel, ólommal ) a szerveren!
  • G. Joe
    #702
    thnx
  • oneal1
    #701
    kössz szépen
  • R@in
    #700
    Igen
  • G. Joe
    #699
    Müködik a multi, nem eredeti cd-keyyel is? MErt single-ért nem tölteném le....
  • radical@work
    #698
    64x64 pixeles tga fileba kell rajzolni és bemásolni az Armpatches könyvtárba.
  • radical@work
    #697
    HGS servert nem látod a browserből!
    Le kell hozni a konzolt és open hgs.serveftp.com! Így tutira működik.
  • oneal1
    #696
    hi nektek!
    nemtudjátok hogy hogyan tudok én is saját képet betenni a karomra??
  • radical@work
    #695
    Az enyémet skubizzátok majd meg.
  • Petyus_
    #694
    Nekem is nagy vágyam egy coop port valamelyik szerveren. :) Négyen nekivágni szép óvatosan levadászni a 25 terroristát nagyon jó lenne!

    A pilot mód ment tegnap de az publicra nem igazán való szerintem. (gy.k. általában mindenki nagyívben lefosta hol a pilóta a pilóta meg általában pisztollyal is bepróbált fragelni egyet-kettőt :))
  • a.carkey
    #693
    A játéknak szerintem két szépségihája van.
    1. A gázmaszk nyugodtan lehetne alapfelszerelés, mint az SAS-nél.
    2. Minek kellett kispórolni a flashlightot a fegyverekről? Hihetelen feelingje van annak, ha a pofádba világítanak egy méterről és "elvakít" egy pillanatra a fény.

    Meg tudnátok mindani, hogy a serverre milyen pályák kerültek be? Cooperatív módot is betehetnétek! Hostage rescue is lehetne ill ezeket keverhetné. Nem tudom lehet-e, de király lenne ha nem mindig Team elimination v mi a mod neve lenne, hanem váltakozna. Coop, Pilot stb..
    Megoldható? Azért kérdezem, mert még nagyon gyerekcipőben jár ez a játék és van rá esély, hogy megkedveljük. A hozzászólások száma is az 1000-hez közelít ...
  • Petyus_
    #692


    Ez Rain ármpeccse! :)
  • Lifeforce
    #690
    Magyarul úgy müxik mint tegnap.
  • Lifeforce
    #689
    Sry fiuk de ez így nem müxik úgyhogy a régi bevált modszer a jó :(
    Azé nem vagyok elkeseredve mert a lényeg a lényeg :)
    Visszaállítottam a leírást is, úgyhogy olvassa akinek nem müxik.
  • gregoryan
    #686
    Most nem dob ki....
  • gregoryan
    #685
    Lifeforce most megint töltsem le az init? vagy sikerült megoldani a cdkeys dolgot??
  • gregoryan
    #684
    De ha read olnly ra veszed akkor elvileg konak kell lennie.. nem??
  • Lifeforce
    #683
    A dat fájlt felesleges átírni mert a dat fájlt egy másik fájl hozza létre.Próbáld ki.Töröld ki a dat fájlt és inditsd el a játék multi részét.Ha megint megnézed akkor a datfájl megint ott lesz.Ugyan ez történik ha megváltoztatod.
    Egy pillanatot várjatok mert lehet, hogy vagy vissza kell állítsam vagy több fájlt kell belecsomagoljak a zip-be
  • gregoryan
    #681
    Ja az attribet állitsd át mert lehet, hogy visszair.....!!!
  • gregoryan
    #680
    Nem hiszem,hogy ezen múlik, de elvileg bármire át lehet irni.. Ez volt az infó:

    This is for those of you wanting to play lan without having to worry about the CD Key check. First, open of the GSRouters.dat file in the /system directory with notepad. You'll see this:

    [Servers]
    RouterIP0=gsrouter-mtl1.ubisoft.com
    RouterPort0=40000
    RouterLauncherPort0=40005
    RouterIP1=gsrouter-mtl2.ubisoft.com
    RouterPort1=40000
    RouterLauncherPort1=40005
    CDKeyServerIP0=gscdkey-mtl1.ubisoft.com
    CDKeyServerPort0=44000

    Simply change everything to whatever you want. I just used localhost and some wacky port number like 98372 for each one. Simply save it and be sure to change the file's attributes to Read Only. I'm able to play lan without having to unplug my cable modem just fine. No CD Key required, just click the green check box and it will time out after a few moments and let you continue. [Nforce]

  • gregoryan
    #678
    Nem szexuálisan kellesz.., ne lőj tökön érte majd. :))
  • gregoryan
    #677
    Nem baj, jó voltál... este remélem jössz az elite force -ba... Kellesz... :)))))
  • gregoryan
    #676
    Nincs megoldás a cdkey re? Közbe én bejelentkeztem és Gre128 ról átkeresztelődtem.. csak szar mindig kilépni majd vissza, az elején meg elfelejtem.. Marci?????megy?
  • a.carkey
    #675
    Király volt. Bocs, hogy a végén fejbe lőttelek ... miután a sajátok közül állandóan "elsült" valakinek a keze ...
  • a.carkey
    #673
    1420 tól szinte ugyanazon emberekkel nyomtam ... Nagyon jó volt. Minden pálya vkinek fekszik és mivel keverjük ez így nagyon jó.