16419
  • Timber
    #1055
    szerintem probaljatok ki az 1.6ost ... mert en sok embertol hallottam, hogy a TS2-vel problemajuk volt. A CODEban 3 embernel volt gond a TS2vel.
  • Timber
    #1054
    nem hinnem, hogy egy voice-comnal ez olyan nagy hatrany lenne ...

    ezt leszamitva szerintem mindent tud amit a TS2
  • Lifeforce
    #1053
    Naa fejlesztették? :)
    Az 1.2-es nem tudta.
    Na majd holnap leteszteljük.Látom az 1.6-os a legújabb.Amúgy a TS tökéletes.Egyetlen egy baja van.Összeakad a SoF2 szerverrel. :)
  • K.András
    #1052
    ts2-öt szedjed sokkal jobb...
    http://www.teamspeak.org/
  • Timber
    #1051
    oke ... akkor elmondom egesz pontosan, hogy mi az ami igazan a legjobban zavaro.

    Ha losz (IRL nem IG) akkor ugye a fegyver visszarugastol kicsit emeled a fegyvered melynek forgaspontja kb. a konyokod. Eddig ugye ertheto. Nomarmost mikor IG losz es elmaszik akkor ugye a kepernyod elkezd felfele maszni. Tehat a karaktered elkezd felfele nezni. Ez meg igy normal allapotban okes is valamelyest. De mikor bezoomolsz es eleresztesz egy tarat akkor a zoomod ugyanigy elmaszik. Ez ad egy olyan erzetet, hogy a visszarugas altali eltolodas az csipobol tortenik, tehat az egesz felsotested mozdul. Na ez zavar engem igazan.

    Meg az, hogy keptelenseg a SCOPE szem elott tartasa full automata sorozat elengedesenel.
    -ha emberunk kozvetlen kozelrol nez bele akkor ugy baszna pofan a scope, hogy csak na
    -ha emberunk messzirol nez bele akkor keptelenseg ott tartani pont szem elott (tehat IG ki kellene zoomoljon)

    De komolyan ... kb. 20 perce ragodunk ezen csak mert mindig belemagyaraztok mast abba, hogy mi is az en bajom!
  • K.András
    #1049
    nem tud felvenni!!!
  • K.András
    #1048

    full gagyi az egész.
  • Lifeforce
    #1047
    Hehe.Felét?Az egy tizedét sem :))))
  • Petyus_
    #1046
    Népszerű témák
    1. R6: Raven Shield

    hgs.servegame.com - Raven Shield multi infok





  • Timber
    #1045
    1. nalunk TS2n 3 embernek volt droid hangja
    2. Ventriloban vannak szobak
    3. nem talaltam olyan TS2 feature-t amit a Ventrilo ne tudna
  • Timber
    #1044
    komolyan ... Petyus terelsz mar megint. Sosem az volt a bajom, hogy M16 vagy M4 vagy MP5 vagy AK47 vagy barmi SCOPEolva van. hanem az, hogy SCOPE-AL BEZOOMOLVA LEHET FULL AUTOT LONI. es ne mond mar, hogy ez nem 100%ban irrealis.

    Szoval terjunk vissza az eredeti temahoz es ne ilyen szanalmas poenokkal probald meg terelni a lenyegrol a temat. A Half Life igenis Q1 engines.
  • Lifeforce
    #1043
    Vantrilot?Hogyne ismerén. :)
    Az is király a csöves hangminőségével és a szobák nélküliségével. :)
  • K.András
    #1042
    felét nem tudja ts-nek, már nem azért...
  • Petyus_
    #1041
    De mi a különbség ha célra tartasz és az iron sight-tal nézel vagy ha célra tartasz és a scopeba nézel te nagyonpöcs??

    hgs.servegame.com - Raven Shield multi infok


  • Taptarap
    #1040
    LoL :)))
  • Timber
    #1039
    na sracok ...

    Ventrilo-t tudom ajanlani ... osszehasonlitva a RWvel es a TS2vel messze jobb minoseget ad ... igaz nem olyan csicsa mint a TS2 ...

    Mindenkepp probaljatok ki!

    hgs.servegame.com - Raven Shield multi infok

  • K.András
    #1038
    team speak, ezzel megy a duma játék közben...
  • Petyus_
    #1036
    Timba mikor van a szülinapod? Kinéztem neked egy fasza ajándékot!
  • Timber
    #1034
    marpedig az nem lesz bugos ... vagy ha igen akkor az csakis a kiado altal rovidre szabott hatarido miatt (vagy mert Snowman masnapos egy bowling party utan ^.^)
  • K.András
    #1033
    "TS2 meg suxx"
    ezt én azért nem mondanám...
  • Timber
    #1031
    szeretem mikor igy szolitasz ^.^

    most akkor tisztazzunk valamit ... Iron Sight az amikor csak kicsit zoomolsz a scope nelkuli fegyverekkel ... ugye? ezzel nekem nincs semmi gondom. De ami zavar, hogy SCOPEal is lehet full autoban loni ezerrel es a SCOPE mindvegig az emberunk elott van. Ezt a valosagban rohadtul nem lehet megcsinalni.
  • Petyus_
    #1030
    Az maradhat bugos a Dauby úgyis ráfogja a kiadóra!
  • Timber
    #1028
    hat nincs nekuk hivatalos teszteruk aki ezt eszrevegye? ^.^

    Van nekem eleg melom a ****** *****szal ... eleg abban dokumentalni a bugokat ^.^
  • Petyus_
    #1027
    Istenem a scope az az iron sight HELYETT van!
  • Taptarap
    #1026
    :DDD
  • Taptarap
    #1025
    Sry de ezt nem lehetet nem leütni....
  • Timber
    #1024
    de AAOban nincs scope csak a snipereken ... es ott is a nagyobbik snipernel ha losz akkor a visszarugas miatt ki is zoomol ...
  • claw_
    #1023
    Akkor küldd el készítőknek mélben hogy ezt érdemes lenne megcsinálni peccsbe és hátha hallgatnam rád.
  • Petyus_
    #1021
    Ez a "jó hogy itt vagy" ezek szerint nem csak nekem volt egy kicsit erős?
  • Timber
    #1020
    ezt te igy kategorikusan kijelented. csak azert mert keptelen vagy belatni, hogy a Raven Shield messze elmarad attol amit ez a jatek nyujtani tudna. A jatek a jelenlegi allapotaban kb. 60%-a annak amit megfelelo belovessel es rendes beallitasokkal ki lehetne hozni a jatekbol. Persze van akit a 60% is messzemenokig kielegit ...
  • Petyus_
    #1019
    Timba iron sighttal lehet burstöt lőni AAO-ban is az nem zavar?
  • Taptarap
    #1018
    Hmmm, szeretitek egymást???
  • Timber
    #1017
    na latom kezdjuk erteni egymast.

    En ezt ugy kerulnem el, hogy mikor bescopeolsz akkor csak single shotokat lehessen elengedni, vagy ha full autoval elkezd loni akkor az elso loves utan kizoomol a scope. Szerintem ez realisabb lenne.
  • Petyus_
    #1016
    Life Timber cikket írt a BF-ről a Gamestarba anno, és kijárta a spankmaster Zaburnál hogy dedicated demo szervert futasson. :)

    TS2 meg suxx, Vantrilot próbáltátok már? :)

    A BF scenet nem kúrta szét max a MOH:AA-t de azt se egyedül, volt sok partner hozzá! :D
  • K.András
    #1015
    na joccakát mindenkinek, sikerült ide is behányni...
  • Timber
    #1013
    amugy meg diktatorizmus rulez ^.^

    hgs.servegame.com - Raven Shield multi infok

  • K.András
    #1012
    "azaz szem elott tartani a scope-t folyamatosan"
    lehet ezt akarták elkerülni...
  • Timber
    #1011
    "Távcsőben nézve elkeztem lőni a ház alját és képzeld az utolsó golyó a háztetőn landolt.Ez nem jött be."

    en is pontosan errol beszelek!

    ekkora visszarugassal keptelenseg fenntartani a scopeolt uzemmodot (azaz szem elott tartani a scope-t folyamatosan) mert ugy vagna pofan, hogy ket napig arrol aradoznal, hogy Sylvester Stalone milyen jo szinesz.
  • Taptarap
    #1009
    Jah nyugodt lesz az éjszakám......
  • K.András
    #1008
    bazz, behahoztál egy ezredikre?:DDD